Globkurier.pl

( 4.33 )

Opinie (120)

tanie palety międzynarodowe

Wysyłam duże przesyłki i palety - nigdy żadna z paczek nie dotarła do odbiorcy uszkodzona lub w opóźnionym terminie. Mogę polecić tego brokera, dzięki niemu moi klienci są zadowoleni z usług

Brawo, jako sklep internetowy korzystam !

ceny atrakcyjne, duży wybór i łaski nie robią, tylko się starają. polecam!

spoko platforma

Spoko platfroma do nadawania przesyłek. Zamawiam kilka paczek miesięcznie. Sprawnie działa obsługa klienta.

Żenada!

Wysyłając paczkę za pobraniem, w formularzu podają czas na zwrot pobrania do 21 dni. Po upływie tego terminu, gdy się upomnicie o swoje pieniądze dowiecie się, że to 21 dni, ale roboczych! OK. Mija 21 dni roboczych a zwrotu nadal nie ma. Dzwonicie, więc i piszecie do nich upominając się o swoje należności. Żadnej, konkretnej informacji nie uzyskacie. Dowiecie się tylko, że sprawa została przekazana do działu finansowego. Do w/w działu telefonu brak, a na emaila nikt nie odpowie. Po którymś z kolei telefonie, pani poleci Wam złożenie reklamacji drogą elektroniczną, co również niczego nie zmieni. Moja przygoda rozpoczęła się 31 Stycznia, kiedy to adresat odebrał paczkę. Mamy 12 Marca a ja walczę codzień o zwrot swojego pobrania.Łatwo policzyć, 40 dzień czekam na swoją kase i nie wiem kiedy ją odzyskam. Globkurier niewywiązuje się z umowy. Zwodzi zleceniodawcę i obraca sobie jego pieniędzmi! Szczerze odradzam

PRZESTRZEGAM i ODRADZAM

Stanowczo odradzam i przestrzegam przed tą firmą. Kilka razy nadałem przesyłkę było ok. Problem pojawia się w momencie kiedy Glob kurier ma do rozliczenia pieniądze dla swojego klienta. Anulowanie mojej przesyłki przez Glob kurier – ok rozumiem zdarza się – prośba o zwrot środków na mój rachunek bankowy i tu zaczynają się problemy. Najpierw – zwracają tylko w piątki – ok rozumiem, następnie co drugi piątek – no dobra, następnie po 4 piątkach - przelew wyszedł środków nie ma – prośba o przesłanie potwierdzenia – ok wyślemy – i w końcu: brak potwierdzenia, brak środków, nie odbieranie telefonów i nie odpowiadanie na maila. Odnoszę wrażenie że ta firma utrzymuje się nie z pośrednictwa w sprzedaży usług kurierskich tylko z bezprawnie przetrzymywanych pieniędzy swoich klientów. Nie warto, szkoda czasu, pieniędzy, nerwów ale także szeregowych pracowników tej firmy którzy muszą wykazywać się dużą kreatywnością dla swojego pracodawcy przy pytaniach klienta co z moimi pieniędzmi......

TRAGEDIA!!!

UWAGA!!! Kpią z ludzi, Ich oferta to jakiś żart. zwrot pobrania z palety ponad miesiąc i to trzeba się upominać. Obracają pieniądzmi klienta drwiąc pod nosem. Nigdy w życiu nie korzystajcie z usług tych pseudo-spedytorów....!

sprawne działają

Tym brokerem nadałam na razie 3 palety. Cały proces przebiegł sprawnie. Kurier przyjechał, zabrał, palety dotarły. Ogólnie szybki czas realizacji w porównaniu z innymi, wygodny panel zamówienia.

mmm

polecam szeroki wybór usług i niskie ceny

Tadek

Korzystam regularnie i wysyłam paczki do klientów z allegro. Głównie drobne przesyłki. Mają niskie ceny.

Baśka

Osobiście korzystam prywatnie i nie mam żadnych problemów. Wysyłam kilka paczek rocznie do rodziny za granicę. Jest to wygodny sposób i dość tani.

dobry partner biznesowy

Korzystam od lat i jestem zadowolona. Wysyłam paczki regularnie - ponad 100 miesięcznie. Wszystko sprawnie działa.

niskie ceny

Polecam usługi, bo mają dużo przewoźników i niskie ceny.

sprawnie działają

jestem zadowolony z usług brokera globkurier.pl Wszystko sprawnie działa, paczuchy docierają na czas, bez uszkodzeń. Potrafią dobrać odpowiedniego przewoźnika.

szeroki wybór kurierów w niskich cenach

Korzystam z globkurier bo mają szeroki wybór firm kurierskich, co jest ważne z punktu widzenia właściciela sklepu internetowego. Swój sklep wygodnie zintegrowałam z platformą, dzięki czemu mój zespół może zamawiać przesyłki w łatwy sposób.

wysyłam przesyłki wielkogabarytowe.

dobra cena i realizacja w porządku. Wszystko zawsze na czas.

Odwiedzałeś ostatnio Globkurier.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

DHL

(3.65 )

DPD Polska

(3.53 )

GLS

(3.72 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem