Super-Pharm

( 4.17 )

Opinie (1694)

Obsługa profesjonalna od A-Z

Polecam tą drogerię. Robiłam zakupy kompleksowo, odwiedziłam aptekę, dział kosmetyczny i kasę. Część apteczna wyglądała prawidłowo pod względem ekspozycji, wszystkie produkty były dostępne, bez luk na półkach. Po podejściu do stanowiska farmaceuta obszernie zbadał moje potrzeby i zaproponował dwa produkty oraz kurację uzupełniającą. Farmaceuta dał mi kilka prywatnych rad odnośnie aplikacji leku. Następnie odwiedziłam dział kosmetyczny, doradca sam zainicjował kontakt i z zaangażowaniem zbadał potrzeby. Doradca zaproponował mi koszyk na zakupy i odpowiednio dopasował produkty do moich preferencji i uzasadnił wybór. Doradca potrafił nawiązać miłą, przyjazną relację z klientem. Następnie podeszłam do kasy, gdzie panował porządek. Kasjer powitał mnie z uśmiechem, zaproponował produkty dodatkowe z Maxi Okazji i zachęcił do założenia karty Life Style. Kasjer obsłużył mnie sprawnie, bezbłędnie wydał resztę, podziękował za zakup i zaprosił ponownie do odwiedzenia sklepu. Jestem zadowolona z obsługi pod każdym względem.

Tak sobie.

Tak sobie. Obsługa ok.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze. Długi czas oczekiwania, brak uwag do obsługi.

Ok.

Ok. Personel nie zawsze zna produkt, nie wie gdzie się znajduje, pomylki przy kasowaniu

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Zawsze spotkam się tam z fachową poradą.

Odwiedzałeś ostatnio Super-Pharm?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Avon

(3.78 )

Daniella

(5.00 )

Douglas

(3.94 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem