Mila

( 3.98 )

Opinie (130)

super obsługa

Witam W dniu wczorajszym byłam klientem w sklepie mieszczącym się w Modlinie. Moja ocena 5 +, a za co ?? za obsługę , za jakość warzyw i owoców, za doradztwo w zakupach na stoisku mięsnym ,za zakupy aż miło ...oby tak dalej , brawo dla kierownika za utrzymanie sklepu na tak wysokim poziomie ., jestem klientem w wielu sklepach mila i wiem co mówię a mieszkańcom zazdroszczę tak fajnego miejsca do zakupów na wyciągnięcie ręki.

Zero

Brak kultury osobistej ani Dzień Dobry ani Do widzenia + kasjerka nieuczciwe rozlicza klientów.

Odwiedziłam sklep MILA w Łowiczu zakupywałam artykuły

Odwiedziłam sklep MILA w Łowiczu zakupywałam artykuły spożywcze, sprzedawca na dziale mięsnym poleca wędliny jak i inne produkty, sklep czysty zadbany, na pólkach czysto produkty oznaczone i wiadomo ile zapłacimy za dany produkt.

Ten sklep powinien dawno zostać zamknięty

Ten sklep powinien dawno zostać zamknięty. Pracownicy bardzo się starają, ale mała powierzchnia sprawia, że ciężko się w nim poruszać. W każdym wolnym miejscu ustawione są kartony z towarem, które jeszcze bardziej utrudniają zakupy. Produkty cukiernicze, słodycze bez opakowań ustawione są w miejscach, gdzie może je dotykać /brak podstawowej higieny/. Powinny się tym zająć służby sanitarne.

Sklep po dawnym Polo Markecie

Sklep po dawnym Polo Markecie-czasami smierdzi -nie wiem czy popsutymi produktami czy w budynku sa jakies problemy z kanalizacja. Bardzo czesto czynna tylko jedna kasa (monopolowa)-przez co wydluza sie proces obslugi przy koncowej fazie zakupow.

Niezwykle nieuprzejma obsługa

Niezwykle nieuprzejma obsługa: będąc przy kasie można odnieść wrażenie, że jest się obsługiwanym z przymusu. Zdarza się, że pracownice swoim nieletnim "znajomym" sprzedawają produkty alkoholowe co jest niedopuszczalne. Oferta sklepu jest bogata, chociaż ceny nie wydają się być atrakcyjne: wiele produktów tej samem marki można kupić taniej choćby w małych osiedlowych sklepach. Co więcej- na sklepowych pułkach znajdują się wprowadzające klienta w błąd informacje o promocjach, które są już nieaktualne. Sklep czysty z przyjemnym estetycznym wnętrzem.

Brudno w sklepie

Brudno w sklepie. Nad zgniłymi i zapleśniałymi owocami oraz warzywami latają muchy. W sklepie brak podstawowych produktów. Na stoisku mięsnym w ladzie chłodniczej zdechłe zatęchłe kiełbasy. Klientów robią w trąbę, wciskając obeschłe kiełbasy. Ekspedientki obsługują z łaski, w tempie śpiącego żółwia. W poniedziałek nie ma dostawy pieczywa. Na stoisku monopolowym obsługa bez daszka na głowie. Ciastka luzem zeschnięte. Na cztery kasy czynna aż jedna. W tym miejscu powinna być Biedronka a nie Mila, że twarz wywija.

Zakupy w tym sklepie to porażka

Zakupy w tym sklepie to porażka.Zaraz po wejściu na salę jest brudno, podłoga ulepiona brudem. Torebek do zapakowania warzyw trzeba szukać. Na wolnym stoisku są składowane ciastka, które klienci sobie mogą sami zapakować, kartony są nie zakryte, zatem maja dostęp do zarazków , bo klienci przechodzą obok. Wczoraj kupiłam ćwiartki z kurczaka, które są śmierdzące, nie nadają się do spożycia.Zaraz dokonam zwrotu w sklepie.Trzeba uważać i wąchać co się kupuje, ponieważ stary towar jest wymieszany z nowszą dostawą. To nie pierwsze moje spostrzeżenie, wcześniej też tak było. Zatem trzeba sprawdzać co się kupuje.

Byłam z dzieckiem na zakupach w tym supermarkiecie

Byłam z dzieckiem na zakupach w tym supermarkiecie, pytając kasjerkę, która akurat była na sklepie, o towar z gazetki (pojemnik okrągły z podziałką za 8,99) . Nie wiedziała o co pytam, po dokładnym moim opisie produktu stwierdziła że go nie nie ma, nie poszła do biura żeby sprawdziła czy rzeczywiście nie dojechał bądź został sprzedany. Była otwarta 1 kasa kolejka na 4-5 osób.

Odwiedzałeś ostatnio Mila?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Albert

(4.75 )

Biedronka

(3.31 )

Billa

(2.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem