Mila

( 1.83 )

Opinie (157)

Tragedia!!!

Sklep okropny pod względem jakości produktów (np. Dzisiaj zakupiona papryka a w środku jest pleśń), osoby pracujące w tym sklepie maja bardzo duży problem żeby klientów obsługiwać np. Przy podawaniu mięsa wędliny czy ciast. Przy prędkości ich obsługiwana nic dziwnego że są ogromne kolejki jak Panie ruszają się gorzej od mrówki w smole. Sklep 6:30 otwarcie a Panie które muszą podać jakoś wedline robią z takim bóle i pretensjami. Z takimi pracownikami życzę powodzenia

Mila- zakupy aż miło :)

W sklepi jak i w jego obrębie czysto, co jest dużym plusem i świadczy o dbałości szczególnie w deszczowej porze. Przy wszystkich produktach są cenówki. Zawsze ktoś z obsługi jest na sklepie, chętny do pomocy. Kasjerzy uwijają się jak mogą, aby klienci nie musieli zbyt długo czekać. Chętnie robię zakupy i wracam do tego sklepu.

Kadra zarządzającą sobie nie radzi.

Odwiedzając supermarket Mila, uzbrajam się w duże ilości pozytywne myśli. Np: tym razem będzie ok. Niestety jest to najczęściej marzenie, które nie ma pokrycia w rzeczywistości. Zacznę od ludzi -pracowników, którzy według mnie starają się robić dobrą minę do złej gry. Biegają, przesuwają, dokładają i po drodze są na kasie. Wygląda to tak jakby nie mieli czasu na zmianę koszulki na czystą. Dla mnie brak odpowiedniego zarządzania, może za mało ludzi. Tego nie wiem. Wiem, że sprawia to wrażenie chaosu, nieładu i niestety brudu. Towar na pólkach poukładany czytelnie. Nie miałam problemu ze znalezieniem artykułu. Pólki na odpowiedniej wysokości - tak aby osoba niska spokojnie zdjęła artykuł z najwyższej półki. Ekspedientki miłe i zaangażowane. Podsumowując: duże możliwości sklepu, ale dla mnie zła organizacja pracy.

Nie polecam

Sklep jak sklep... asortyment w pożądku, w miare czysto jak na południe i środę(rynek w mieście) jednak... personel przemeczony. Dwie kasy na 4 max. Na magazynie krzyki. A ceny... nie zgadzaja sie z tym cona półkach, a i niespodzianka nabiał przeterminowany znalazłem. Widać że jest duża rotacja zmiany pracowników. W czym problem?

Słabo.

Słabo było i nie jest lepiej, wciąż brudno i ciasno. Stoisko w wędlinami bez zmian czyli dalej nieświeżo i niezdrowo. Podłoga jest brudna ale to już historia bo nie zmieniło się nic na lepsze. Myślę, ze te opinie nie maja wpływu na poprawę jakości obsługi i świeżości. Owszem zmieniła się obsługa przy kasach ale na minus, ponieważ obsługa trwa dłużej i wciąż problemem są kody dla kasjerów. Trwa i trwa obsługa, aż się człowiek denerwuje. Pytam dlaczego w innych sklepach nie ma takich problemów. Towar ma kod i tyle.

Zła obsługa

Po wejściu do sklepu rzuca sie w oczy panujący tam nieład. Podłoga jest brudna, brakuje wielu produktów na półkach. W sklepie Mila przy ulicy Stanisławskiego jest również nieuprzejma obsługa. Pani kasjerka jest nie miła i opryskliwa. Przy dodawaniu produktów na kasę miesza zakupy z poprzednimi zakupami innego klienta. Zakupiłam ciasto, które Pani spakowała mi w foliową reklamówkę zamiast opakować w papier, który leżał tuż obok. Za pewne już nie wrócę do tego sklepu.

Tragedia nie sklep !!!!

Wydawało się mieszkańcom Osiedla Młodych,że kiedy Mila rozpocznie współpracę z Delikatesami Centrum coś zmieni się na lepsze (dla klientów). Faktycznie "coś" się zmieniło ,bo już tak nie śmierdzi przy stoisku mięsnym i dział owocowo-warzywny lepiej zaopatrzony :-) Natomiast "coś" nie dotyczy obsługi w sklepie !!! Pani,(zapewne kierowniczka) w mini spodenkach(czyżby nowa moda służbowego stroju?)biega po sklepie bardzo głośno wyrażając swoją opinię o ilości personelu oraz wykładaniu towarów !!! Na kasie oczywiście jedna młoda osoba bo pozostałe albo wtórują Pani Kierowniczce albo palą papierochy na tyłach sklepu !!!!!! Rozumiem że płaca w Mili pewnie jest minimalna, ale może Mila chociaż przeprowadzi szkolenia z kultury ,obsługi klienta i zachowania ???

Same negatywy

Sklep utrzymany w nieładzie. Często brakuje na półkach podstawowych produktów. Metki odnoszące się do ceny danego produktu w większości przypadków nie są aktualizowane bądź dotyczą zupełnie innego produktu. Oczekiwanie na obsługę wręcz tragiczne, na 4 kasy z reguły tylko jedna jest czynna, więc dłużej zajmuje nam stanie przy samej kasie niż robienie zakupów.

Słabo.

Sklep mam blisko, wie wpadam zrobić zakupy. Kupuje tylko artykułu zapakowane, omijam stoisko z mięsem i wędlinami, ponieważ można zakupić nieświeże artykuły. Stare są wymieszane ze świeższymi i tu jest ryzyko.Kupuje czasem chleb z prywatnej piekarni, która znam. Na stoisku z warzywami i owocami panuje brud, wszędzie brudno. Dobrze, że można umyć owoce. W sklepie ciasno. Na stoisku z nabiałem odechciało mi się zakupów , kiedy zobaczyłam sprzedawce jak wszedł na półkę z butami i dotykał tych artykułów brudnymi butami. Przy kasach zalega też brud, taśmy często brudne.

Brak słów

Sklep otwarty do 21.30. Weszłam do sklepu przed godziną 21. Poprosiłam o ukojenie wędliny na to ,,ekspedientka,,zaczęła niemiło wymachiwac rękoma i mówić mi że wszystko krajalnice itd umyła. Wielkie żale że musi obsłużyć klienta. Też pracuje w sklepie po 10 godzin Ale z takim podejściem jak w tej Mili jeszcze się nie spotkałam A ta Pani chyba pracuje tam za kare...

Słabo.

W sklepie bardzo brudno, takie brudy to nie do akceptowania, bo to w końcu artykułu żywnościowe. Posadzki zalane brudem, przy kasach aż kipi brud. Kwiaty przy kasie tak zwiędły, ze zupełnie opadły i uschły. Robię tu zakupy tylko na stoisku z pieczywem i produktami nie psującymi się. Omijam stoisko z wędlinami i mięsem. Stoisko z warzywami też wymaga poprawek, bo ogórki owszem w promocji, ale zupełnie zwiędłe, ziemniaki ulepione brudem,ogólnie brak motywacji do zakupów.

Ochroniarz rzucił się do bicia klientki

W dniu dzisiejszym, to jest 13.06 br o godzinie 17: 45 w sklepie wielobranżowym Mila przy ul Jerzmanowskiego w Krakowie, ochroniarz rzucił się do bicia klientki, starszej kobiety, bo ta zwróciła mu uwagę, że celowo i złośliwie zasłonił jej dojście do kasy gdy pół metra była od kasy. Ze stertą obelg, podniósł towar i zamierzył się nim na starszą kobietę. Musze to opisać bowiem w tym sklepie wielokrotnie dochodzi do znieważenia i napaści na klientów. Ceny są na ogół w trzech wysokościach na półkach przy towarze inna cena, w czytniku też inna a przy kasie inna, najwyższa. Ludzie zatrudnieni tam nie panują nad swoja pracą już nie mówiąc , ze nie panują nad swoimi emocjami. Mam nadzieję , że wreszcie ktoś się tym zainteresuje bo ze strony centrali zarządzajacej nie ma żadnej reakcji.

Na dworze ponad 30 stopni, a sklep nie ma klimatyzacji!

Naprawdę jest to skandaliczne, że w XXI wieku, wydawałoby się, że w cywilizowanym kraju, w sklepie "Mila" na ul. Gałczyńskiego w Zgierzu nie ma nawet klimatyzacji. Gdy tam wczoraj weszłam na parę minut po wodę to wyszłam spocona. W sklepie jest prawie tyle stopni co na zewnątrz, strach pomyśleć co przeżywają osoby pracujące w sklepie po 8h, nie wierzę, że nie było próśb o założenie klimatyzacji. Czy naprawdę kierownictwo jest obojętne na losy swoich klientów, a co gorsza pracowników? Czy tak teraz ma wyglądać traktowanie swoich podwładnych?

Obsługa nie reaguje na prośby Klientów

Pani obsługująca Dział Mięsny jakoś nie chciała ze mną współpracować...Poprosiłam o pokrojenie wędliny w bardzo cienkie plasterki. Dwukrotnie to powtórzyłam, żeby nie było wątpliwości. Niestety otrzymałam centymetrowe plastry bardziej na kotlety niż na kanapki. Niestety ta sytuacja pojawiła się nie pierwszy raz... Nie polecam. Sklep fajny, czysty, ale nie da się kupić wędliny cienko pokrojonej....

Odwiedzałeś ostatnio Mila?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Albert

(4.75 )

Biedronka

(3.16 )

Billa

(2.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem