Business Bar Green Park

( 1.00 )

Opinie (3)

Niezadowolona klientka

gdy kupiłam bułkę z makrelą było w niej pełno ości , groziło to poważnym uszczerbkiem na zdrowi, kiedy to zgłosiłam u obsługi to na miejscu nic nie zaproponowali . Firma prowadzi swoją działalność nierzetelnie podając w zamian słabej jakości jedzenia. dania podawane są w nieładnie a zazwyczaj są niesmaczne

Restauracja Business Bar Green Park w Katowicach przy ul

Restauracja Business Bar Green Park w Katowicach przy ul. Murckowskiej 14a jest restauracją, z której korzystają pracownicy Green Parku. Można tu smacznie zjeść i w przystępnych cenach. Codziennie jest coś innego dla każdego. W restauracji są również dania fit dla osób dla których liczy się zdrowe jedzenie. Jest również możliwość zakupu małych przekąsek. Obsługa restauracji jest bardzo miła. Dodatkowo pracownicy ING mają zniżkę 12%. Polecam.

Odwiedzałeś ostatnio Business Bar Green Park?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(2.02 )

Burger King

(3.58 )

Freshpoint

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem