Jakość Obsługi

CityFit

( 3.40 )

CityFit to sieć 18 klubów fitness obecnych w trzynastu polskich miastach. Każdy z klubów posiada powierzchnię ponad 1700 m2 (największy ma aż 3200 m2), specjalne strefy treningowe oraz szeroką gamą zajęć fitness, które wliczone są w cenę pakietu. Do dyspozycji klientów pozostają fontanny z bezpłatną wodą filtrowaną, maszyny vendingowe z napojami oraz zdrowymi przekąskami. Siłownie CityFit otwarte są 24h/7 dni w tygodniu.

Opinie (573)

KOSZMAR

Jestem ogromnie zawiedziona brakiem kompetencji pracowników! Zostałam wprowadzona w błąd i przez to muszę opalać karnet na siłownie w mieście gdzie nie mieszkam albo muszę dopłacić 50zl. Oczywiście usłyszałam wcześniej ze w Multipack bez problemu na każdej można isc ale jednak nie, tylko za dopłata. W miejscu siłowni w Katowicach oczywiście brak parkingu.

Klient_oLMy

04.12.2019
Odpowiedź firmy CityFit

Przykro nam z powodu opinii. CityFit w ofercie (niedostępnej od sierpnia) karnetów Multipak oferowało dostęp do wszystkich klubów i nie wymagało to dopłaty jako takiej a cena samego karnetu była wyższa niż oferta standard. Klubowicz dokonuje wyboru lokalizacji w momencie zakupu i oczywistym jest, że karnet będzie dotyczył tej konkretnej lokalizacji. Istnieje możliwość odstąpienia od umowy w terminie 14 dni jeśli zauważymy błąd i nie wiąże się to z opłatą.

Super

Codzinnie chodzę do siłowni, wszystko się podoba, intstruktorze bardzo kulturne. Wszystkim polecam.

Tak sobie

Po remnoncie jest bardzo ciasno, przed było dużo swobodniej. Uciążliwa bywa starsza pani( krótkie blond włosy), która sprząta). Wiadać, że dokładnie sprząta i przykłada się do pracy, ale przeszkadza przy maszynach, w szatni stoi nad głową, nic nie mówi, ale ewidentnie daje do zrozumienia, żeby już spadać, bo ona musi posprzątać

Ok.

Czystość na sali treningowej, niestety obsługa niezbyt zainteresowana, brak uśmiechu i niezbyt miła

Dramat - Wyludzaja pieniadze poprzez KARNET WSZYSTKOAMAJACY

NIEPOLECAM WYLUDZILI ODE MNIE 500 zl a bylo napisane KUP KARNET ZA 10zl NA MIESIAC z OKAZJI URODZIN CITYFITA - kupilem to i tymczasem zaakceptowalem umowe jakas na 12 miesiecy hahahha dramat

Dobrze.

Długi czas oczekiwania na pracownika w lobby w przypadku problemow z wejściem. Częsty brak pracownika na sali

Brak profesjonalizmu

Moje konto zostało zablokowane przez błąd w systemie. Ponieważ w ostatnim czasie były bardzo poważne problemy z systemem, łącznie z jego całkowitym wywaleniem i koniecznością zapisywania się na zajęcia na kartce przy wejściu, pomyślałam, że szybko wyjaśnię sprawę z konsultantem online. Pani, z którą rozmawiałam od razu stwierdziła, że próbuję klub oszukać i nie zamierzała w żaden sposób sprawy wyjaśniać. Tak o to CityFit rozwiązało mój problem, a ja chyba w związku z tym rozwiążę umowę - ja ze swojej części się wywiązuję, nie widzę powodu dla którego mam komuś płacić za to, że on ze swojej się nie wywiązuje.

Odwiedzałeś ostatnio CityFit?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • fitness siłownie
  • trening personalny
  • fitness profesjonalny
  • fitness dla kobiet

Podobne firmy w okolicy

Gymnasion

(4.00 )

Holmes Place Poland Sp z o.o.

(0.50 )

Centrum Sportowo-Rekreacyjne Active

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem