Warszawska Grupa Wydawnicza

( 0.86 )

Opinie (32)

Poniżej dna!

Pozwy do sądów cywilnych nic nie dają, bo tą są zawodowi (treść usunięta przez administratora) i tylko tracicie czas i pieniądze. Nawet jeśli wygrasz, to oni i tak nic nie mają na siebie (żadnego majątku na własność, wszystko na rodzinę) i egzekucja pozostaje nieskuteczna. Jedyna nadzieja w organach ścigania. Składajcie do Prokuratury (Prokuratura Rejonowa Warszawa – Praga Północ w Warszawie) - zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa oszustwa, czyli naruszenie art. 286 kk. Ja już złożyłem, ale odmówili wszczęcia (wiadomo urzędnicza spychologia), zalecając abym szedł z tym sam do sądu. Jednak lawina takich zawiadomień i nagłaśnianie sprawy skłoni organy ścigania do zajęcia się tą sprawą i posadzenia tam gdzie ich miejsce. Przy składaniu zawiadomień opisujcie dokładnie, jak was nieuczciwe potraktowano, dołączajcie dowody przestępstw i informujcie, że nie jesteście jedyni, że już inni złożyli, by było wiadomo, że to nieuczciwe działanie na wielką skalę. (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

NO NIESTETY. Wydałem ...

NO NIESTETY. Wydałem fortunę ale czasu nie cofnę. W ciągu 4 lar wydałem 8 książek i dwa tomy wierszy. W pierwszym okresie rozliczeniowym dostałem jakieś śmieszne 600 zł. I to były pierwsze i ostatnie pieniądze. Minęło już ponad 6 lat od wydania pierwszej książki. Czy mogę coś jeszcze z tym zrobić ? Proszę o podpowiedź na maila jarem99@hoga.pl choć i nie bardzo mam siłę i chęci latami przemierzać kilometry. Jarosław Bogusław Misztak

Skandaliczne wydawnictwo

Czy ktoś rozważał złożenie zbiorowego pozwu przeciwko tej "instytucji" ? Jestem porażony tym, jak paskudnie można wykorzystać ludzi na polu literatury

To jest naprawdę profesjonalne Wydawnictwo

Publikacje książkowe Warszawskiej Grupy Wydawniczej wyróżniają się niebanalną i bardzo urozmaiconą szatą graficzną i starannym opracowaniem redakcyjnym. Książki tego Wydawnictwa są naprawdę estetyczne i okazale prezentują się na rynku księgarskim.

Ja też się nabrałam na działania WGW.

Ja też się nabrałam na działania WGW. Minęły już 2 okresy rozliczeniowe, a ja nie otrzymałam raportu sprzedaży i pieniędzy. Pod telefonem cały czas włącza się automatyczna sekretarka, na maile nie odpowiadają. Po wysłaniu przeze mnie pieniędzy i korekty książki, kontakt był, że hej, a potem cisza... Dystrybutor ATENEUM nie chce mi podać informacji, ile dokładnie dostali książek oraz ile zostało sprzedanych. Książka jest cały czas w sprzedaży, inni dostają profity, a ja nic. Zgłosiłam sprawę na policji, ale powiedzieli, że tylko pozew do sądu mogę złożyć; niestety, to są koszty, a wydawnictwo potem powie, że książka słabo się sprzedała i nie zwrócą mi się koszty. (opinia została zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

Do wierzycieli

Jeśli trafi tu ktoś, kto ma prawomocny tytuł wykonawczy egzekucji komorniczej na panu J.W., to proszę o kontakt na atheus@poczta.onet.pl. Jestem w posiadaniu informacji o lokalizacji mienia, z którego prawdopodobnie wierzyciele mogliby zaspokoić swoje roszczenia.

Omijać szerokim łukiem ! Nie daj sie nabrać!

Mam bardzo złe doświadczenie w wydaniu mojej książki . To oszuści !!!

KTO MA TAKĄ SYTUACJĘ ?

Dzień dobry,czy któryś z autorów również nie może skontaktować się z redakcją od tygodni ? Czy za poprzednio wydane książki nikt się z Wami nie rozliczał od lat,mimo,że w księgarniach internetowych książki sprzedają się ? Jeżeli tak proszę o kontakt lab.przybylowska@gmail.com

Poniżej dna.

Jak widać natężenie nieuczciwych praktyk firmy wzrasta, bo wpisy są coraz częstsze. Ja nie będę czekała ani jednego dnia dłużej tylko pójdę do sądu jak tylko minie termin mojego ultimatum. Proponuję hasło: wrzesień miesiącem pozwów sądowych przeciwko Warszawskiej Grupie Wydawniczej. (opinia zmoderowana przez administratora ze względu na treść)

Katastrofa....

Na początku miła,wspaniała atmosfera. Odpowiadają na każdy e-mail, nawet gdyby to miał być e-mail wysłany w weekend o 22.00 . Po podpisaniu umowy kontakt się urywa. Nie ma odzewu na telefony, ani e-maile. Zupełna cisza, jakby firma spakowała walizki i zamknęła działalność. I tak trwa to miesiącami i latami. Nie wysłali żadnego raportu sprzedaży i ani jednej złotówki. Nie spełnili większości postanowień umowy. Warto się zastanowić - gdzie prokuratura i sądy? W jakim kraju my żyjemy, że toleruje się taką nieuczciwość....

Mniej niż zero

Do dziś bez rozliczenia.Bez kontaktu.Nie odbierają połączeń.Nie realizują Umowy. Nie rozumiem dlaczego taka firma istnieje jeszcze na rynku....

Nie dajcie się nabrać. To nieuczciwa firma.

Na początku wszystko ładnie, na obietnicach się skończyło. Jak tylko otrzymali pieniądze, tak kontakt z nimi się urwał. Po kilku latach właściciel bezczelnie zaproponował przedłużenie umowy. To jakiś kiepski żart, bo przez 6 lat nie otrzymałam ANI JEDNEGO przelewu. Gdy zaczęłam cisnąć, dostałam lakoniczny rachunek, na kwotę 50 zł i jakimś śmiesznym spisem książek, który sugerował, że sprzedało się niewiele egzemplarzy, gdzie tak się składa, że księgarnie zamawiały dodruk. To zwykła nieuczciwa firma. Nie dajcie się nabrać. (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

Nadal firma WGW-super specjaliści od naciągania

Czytam, że ciągle są chętni, aby wydać swoją pracę z tym Wydawcą. Moje doświadczenie od 2017r. to porażka, próbujcie gdzie indziej!!! czy negatywne opinie od tylu lat zamieszczane nie zapalają Wam światełka w głowie, że nie tędy droga?? Może komuś się udało, może ktoś więcej zainwestował w promocję i wziął sprawy w swoje ręce, to super. Jednak bardzo, bardzo przykre jest o, że od 3 lat ani jedna złotówka nie wpłynęła na moje konto, a książka na stronach internetowych jest cały czas jako dostępna. Były pozwy zbiorowe, były maile do wydawcy, telefony- wszystkie głuche. A firma istnieje i nic sobie z tego nie robi.

Jestem bardzo rozczarowana obsługa.

Wydawałam w WGW tomik poezji. Po wysłaniu przeze mnie pieniędzy na wydanie książki, kontakt urwał się, wszystko nagle przestało być tak przyjemnie. Okładkę projektowałam sama (oczywiście zasługę wzięli sobie). Okres rozliczeniowy dawno minął, nie mam z nikim kontaktu. Omijać szerokim łukiem!!!!

Odwiedzałeś ostatnio Warszawska Grupa Wydawnicza?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Forbes

(4.50 )

Gazeta Wyborcza

(3.37 )

Newsweek

(3.77 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem