Cefarm

( 4.24 )

Opinie (145)

Dokonywałam zkupu z odpisu recepty

Dokonywałam zkupu z odpisu recepty, którą realizowałam w innej aptece. Pani powiedziała, że tak nie można, ale zadzwoniła do apteki, w której realizowałam receptę. Uzgodniła wszystko z tamtą Panią i sprzedała mi lek. Nie wiedziałam, że tak nie można. Nie musiałam iść do pierwszej apteki.

Apteka jest w bardzo widocznym miejscu

Apteka jest w bardzo widocznym miejscu. Po wejściu do niej jest bardzo dużo widocznych produktów farmaceutycznych które są umieszczone za szklanymi szybami. Są dwa okienka które są otwierane, gdy jest większa ilośc klientów. A także jest bardzo dużo ulotek z lekami,kremami itp., co umila czas i można sie dużo dowiedzieć o innych lekach. Podobało mi się to też ,że są siedzenia i w każdej chwili można sobie usiąść i odpocząć. Podczas rozmowy sprzedażowej powiedziałam jaki krem potrzebuję, a Pani, która stała za ladą podała mi produkt, który nie spełniał moich oczekiwań i musiałam się dopytywać o tańsze odpowiedniki tego kremu i farmaceutka mi wkońcu go podała.

Udałem się do apteki w celu nabycia leków

Udałem się do apteki w celu nabycia leków. Jeden z nich był na zamówienie. Pani wzięła ode mnie nr tel, i przekazała informację że oddzwoni za kilka minut jak będzie znała termin dostawy leku. Rzadko się zdarza aby w aptekach farmaceuci oddzwaniali, z reguły każą się dowiadywać czy zamówiony lek będzie dostępny i kiedy. Leki na zamówienie kupuję dwa, trzy razy w roku dla rodziców i jeszcze się nie zdarzyło aby farmaceuta dzwonił i informował mnie o terminie odbioru leków. Pani rzeczywiście oddzwoniła po kilkunastu minutach. Niestety najwyższej oceny nie mogę dać, ponieważ farmaceutka nie zauważyła że niema pieczątki lekarza na recepcie (dobrze że apteka i lekarz blisko więc nie będzie większego problemu z uzupełnieniem).

Przy placu Hallera znajduje się kilka aptek

Przy placu Hallera znajduje się kilka aptek. Jedną z nich jest apteka z sieci Cefarm. Obsługa: Obsługą w aptece jest kilka starszych Pań, jedne są sympatyczne, drugie mniej. Rażącym troche faktem jest długi czas obsługi oraz... mała profesonalność. Przykład: dziewczyna przede mną realizując receptę, chciała zrobić od niej odpis, bo nie miała pieniędzy na wszystkie leki. Pani obsługująca wypytała ją o dane personalne i miejsce zamieszkania, staranie sprawdzając na cały głos czy aby się nie pomyliła. Widać było, że dziewczynę bardzo to krępuje, bo chyba nie wszyscy chcieliby podawania swoich danych przy pełnej klientów aptece. Druga sytuacja świadcząca o małej profesjonalności to próba wmówienia mi, że konkretny lek o który pytałem nie istnieje chociaż doskonale wiem, że jest na polskim rynku od lat kilku. Apteka prowadzi nocną sprzedaż pobierając przy każdych zakupach jednorazową opłate 3.20zł. Nie jest to dużo, jednak faktem jest, że kilkaset metrów dalej jest apteka, która takich opłat nie pobiera... nie ważąc jednak na pieniądze już nie raz spotkałem się z sytuacją zamknięcia drzwi apteki o 20:53 (sprzedaż okienkowa- ta za dodatkową opłatą prowadzona jest od 21) po czym osoba chcąca zrobić zakupy musiała czekać dodatkowe 10minut na obsługę, którą próżno było wzywać specjalnym domofonem. Dodatkowo, z tego co się orientuję, obsługa nie powinna nigdzie zabierać karty kiedy klient chce nią zapłacić- niestety w tej aptece to norma. Asortyment: co do zaopatrzenia apteki nie można mieć zastrzeżeń. Na próbie kilku produktów zauważyłem jednak, że apteka ta może uchodzić za drogą.

Szybka i fachowa obsługa

Szybka i fachowa obsługa, bez "wciskania" innych lub drogich leków, mówiąc najprościej.

Odwiedzałeś ostatnio Cefarm?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • 24h na dobę

Podobne firmy w okolicy

Apteka Magiczna

(4.19 )

Apteka Blisko Ciebie

(4.26 )

Dbam o Zdrowie

(4.20 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem