Apteka Magiczna

( 3.77 )

Opinie (157)

Kolejna wizyta w tej aptece i porażka

Kolejna wizyta w tej aptece i porażka..leki zamówione na dziś ......niestety sprzedane przez inną "farmaceutkę" a do tego informacja że przecież recepta jest ważna 30 dni (lek na nadciśnienie) :(Poprzednio witaminy "płynęły" do apteki przeszło 30 dni (zamówienie internetowe).Szkoda czasu i nerwów na zakupy w tej pseudo aptece.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na plus: oferta i cena, personel, wygląd miejsca obsługi, sprawność obsługi, wiedza i doradztwo.

Farmaceutki bardzo kompetentne

Farmaceutki bardzo kompetentne, często proponują różne leki o tym samym działaniu. Nie narzucają klientom co maja kupić tylko radzą. Proponują tez tańsze zamienniki leków. Gdy się zrobi większe zakupy, pakują produkty do reklamówki.

Apteka znajduje się w przy dość dużym osiedlu składającym

Apteka znajduje się w przy dość dużym osiedlu składającym się praktycznie z samych bloków. Klientów apteki jest bardzo dużo, co można zauważyć po kolejkach znajdujących się wewnątrz. Natomiast panie farmaceutki bardzo dobrze i sprawnie sobie radzą z obsługą, mimo pozornie długich kolejek, obsługa przebiega szybko i profesjonalnie. Duży zakres asortymentu.

Pojechałam do Apteki do CH Auchan w celu wykupienia

Pojechałam do Apteki do CH Auchan w celu wykupienia recepty. Apteka malutka i przyjemna nie było kolejek. Dwie Panie, które obsługiwały klientów, bardzo miłe i chętne do pomocy. Reklamy, ulotki usytuowane tak, że były widoczne z daleka. Apteka czysta, miła atmosfera i najważniejsze, że otrzymałam stosowną poradę w kwestii leku.

Obsługa rewelacyjna

Obsługa rewelacyjna. Personel bardzo miły, rzetelny, konkretny i chętnie doradzający Klientom. Jeżeli jakiegoś produktu nie ma w asortymencie pracownicy informują kiedy będzie dostępny bądź zamawiają na prośbę Klienta jeżeli jakiś towar nie jest zamawiany na bieżąco.

Apteka umiejscowiona jest teraz z boku pod schodami do

Apteka umiejscowiona jest teraz z boku pod schodami do dyskoteki. Ogólnie oferta asortymentowa dość bogata a ceny bardzo przystępne różnica między innymi aptekami na tym samym leku wynoszą nawet o 17 zł. Obsługa miła i fachowa polecam.

Odwiedzałeś ostatnio Apteka Magiczna?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cefarm

(4.00 )

Apteka Blisko Ciebie

(1.63 )

Dbam o Zdrowie

(4.18 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem