Apteka Magiczna

( 4.19 )

Opinie (157)

super obługa

super obługa, gdy weszłam pani umiechnęła się, zaprosiła mnie do okienka, podała receptę, pani podpowiedziała mi, żę są zamienniki lekarstw i to dużo tańsze, była bardzo zaangazowana w obsługę i znała aktualną ofertę, poprosiłam oczywiście o tańsze leki, bardzo sprawnie zostałam obłużona, wybór i dostępność leków szeroka, w aptece porządek i ład, panie dokładany towar sprawdzając daty, super obsługa

Apteka jest dosyc dobrze widoczna

Apteka jest dosyc dobrze widoczna. Promocje i produkty są widoczne na tablicy zewnętrznej. Po wejściu doznałam szoku. Jest bardzo czysto, ani w jednym zakamarku nie ma brudu! Pani za ladą przywitała mnie, kolejki nie było - bardzo uprzejma i kompetentna. Fartuszek zadbany, czysty. Ceny - przeciętne. Troszkę słabe oswietlenie. polecam wszystkim ta aptekę, głównie ze względu na obsługę i zainteresowanie klientem, które mnie oczarowało.

Jak zwykle w sytuacjach kiedy nie daję rady sama środkami

Jak zwykle w sytuacjach kiedy nie daję rady sama środkami domowymi zwalczyć przeziębienia,udałam się do apteki .Pomimo tego,że w pobliżu mojego miejsca zamieszkania są położone inne apteki zawsze idę do tej jednej Magicznej ( tak i zrobiłam tym razem ). Podoba mi się wystrój wewnątrz-jest bardzo jasno i przejrzysto .Zawsze można sobie usiąść na krzesełkach przy stoliku ustawionym wewnątrz. Towary z promocji opisane są czerwonymi i dużymi cenami wystawionymi w podświetlanych gablotach co daje się zauważyć zaraz po wejściu do środka.Fajną sprawą są karty na punkty,które zbiera się przy zakupach i które są wykorzystywane jako punkty zniżkowe. Lubię tą aptekę,bo zawsze tu można liczyć na pomoc farmaceutów,potrafią w fachowy sposób udzielić informacji i doradzić w wyborze lekarstw.Pracownicy zawsze miło i sprawnie obsługują .Dzisiejsza moja wizyta trochę mnie zaskoczyła ponieważ farmaceutka owszem szybciutko mnie obsłużyła ale nie czekając aż opuszczę ladę odeszła w stronę zaplecza do czekającej na nią koleżanki (widocznie rozmowa była tak ważna,że nie mogła jeszcze chwili poczekać ).Obsługa w dniu dzisiejszym nie zasługuje na najlepsze oceny.

Apteka

Apteka, w której możemy otrzymać leki w korzystnej cenie. Korzystniejszej niż w wielu innych. Obsługa jest kompetentna i budząca zaufania, a przy tym bardzo miła i uprzejma. Farmaceutki zawsze proponują zamiennik, kiedy lek jest bardzo drogi. Trzeba przyznać, że naprawdę znają się na swojej pracy. Apteka jest przestronna i jasna. Jest także spokojnie. Leki na półkach są posegregowane oraz podpisane, także pacjent wie, gdzie szukać swojego leku oraz jakie są inne z danej kategorii. Polecam!

Na samym wejściu duże oszklone witryny z plakatami

Na samym wejściu duże oszklone witryny z plakatami reklamowymi, leki bez recepty bardzo ładnie wyeksponowane na regałach.Ceny są wyższe niż w aptekach osiedlowych lecz nadal przystępne dla każdego.Personel bardzo uprzejmy obsługa szybka i sprawna.Przy stanowiskach kasowych dostępne ulotki reklamowe dotyczące bieżących promocji.

Przyjechałam do Apteki Magicznej w Katowicach przy ulicy

Przyjechałam do Apteki Magicznej w Katowicach przy ulicy Ściegiennego, aby zrealizować odpis recepty. Jestem częstą klientką tej apteki i nigdy nie mogłam złego słowa powiedzieć na obsługę. Moja lekarka przepisuje mi leki z góry na pół roku, a ja robiąc odpis co miesiąc je realizuje. Prosto z pracy pojechałam do apteki, aby wykupić lekarstwa- tak jak to robię od 2 lat. Obsługiwał mnie tym razem wysoki, szczupły pan w okularach, który nie chciał zrealizować odpisu recepty twierdząc, że odpis jest ważny 30dni. Natomiast odpis jest ważny 30 dni, jeżeli przepisane jest jedno opakowanie, a każde następne opakowanie przedłuża ważność o kolejne 30 dni. Tym samym mój odpis ważny jest jeszcze 2 miesiące! Tą informacje potwierdziła mi pani farmaceutka, która pracuje w Aptece Magicznej w Siemianowicach Śląskich. Pan, który mnie obsługiwał kompletnie nie zna się na swojej pracy i obowiązujących przepisach. Upierał się, że takie zasady są od dawna natomiast, gdy tylko powiedziałam, że miesiąc temu wykupiłam lek twierdził, że są to nowe przepisy. Osobną sprawą jest to, że pan farmaceuta zachowywał się tak jakby był w pracy za karę. Pod okienkiem stałam ok 10 minut, po czym i tak odmówiono mi sprzedaży leków stwierdzeniem, że to nie są leki ratujące życie. Dotychczas myślałam, że mam prawo wykupić każdy lek przepisany przez lekarza, ale okazuje się, że farmaceuta może mieć swoje humory i odmówić sprzedania leku, który nie spełnia funkcji bezpośredniego ratowania życia. Nie życzę nikomu trafienia na tego pana, bo gdy będzie miał zły humor odmówi wydania leków wymyślając nieistniejące przepisy, o których inni farmaceuci nigdy nie słyszeli.

Apteka czynna całą dobę

Apteka czynna całą dobę, szeroki asortyment. Podczas weekendu całkowity brak kolejek.Pani farmaceutka zaproponowała tańsze zamienniki leków.Kiedyś wydano mi również lek bez recepty, farmaceuta ma prawo to zrobić jeśli uzna taką konieczność. Widzę duży ukłon w stronę klienta.Bardzo pomocny i miły personel.

Obudziłam się rano z gorączką i bólem gardła

Obudziłam się rano z gorączką i bólem gardła, poszłam więc do apteki Magiczna. Poza mną nie było innych klientów. Opisałam pani aptekarce moje objawy i zapytałam czy mogłaby mi coś polecić. Pani była bardzo miła, dopytała jeszcze o kilka szczegółów i poleciła kilka leków. Zaznaczyła przy tym jakie mają działanie i cenę. Nie chciała mi na siłę wcisnąć drogiego leku, wręcz przeciwnie jako bardzo dobry określiła jeden z tańszych. Pani była naprawdę bardzo miła i pomocna, odpowiadała na wszystkie moje pytania, potrafiła doradzić. Przez cały czas się uśmiechała, używała zwrotów grzecznościowych. Sama apteka jest przestronna, ma bardzo estetyczny wystrój. Było bardzo czysto, leki były dobrze wyeksponowane w gablotach. Dużym plusem jest, że apteka jest otwarta 24 godziny na dobę.

2 obserwacja<br ><br >Obserwację wykonałam w aptece w

2 obserwacjaObserwację wykonałam w aptece w miejscowości Rejowiec w dniu 16.02.2012r.Obserwację apteki rozpoczęłam od sprawdzenia stanu chodnika przed wejściem: sprawdziłam, czy śnieg jest usunięty z chodnika przed drzwiami wejściowymi(niestety śnieg nie był dostatecznie dobrze usunięty). Na szybach w drzwiach naklejone były informacje, co sprawiało utrudnioną widoczność. Po wejściu do apteki sprawdziłam czystość podłóg- były świeżo umyte, natomiast szyby w oknach były pobrudzone.Przy okienku nie było nikogo, dopiero po chwili przyszła Pani, która nie przywitała mnie słowami „dzień dobry”, przekazałam recepty do realizacji. W oczekiwaniu na wydanie leków sprawdziłam witryny reklamujące suplementy, akcesoria do higieny itp. Brakowało mi tematycznego ułożenia produktów. Całość jakby się zlewała i nie przyciągała mojego wzroku na jakiś konkretny produkt.W czasie wydawania leków czytnik się zacinał, co powodowało wydłużenie czasu obsługi. Zwróciłam również uwagę na to czy w pomieszczeniu jest wydzielone miejsce na stolik i krzesło oraz czy znajduje się woda i pojemnik plastikowy- były. Na moje pytanie jaki szampon może mi Pani polecić do mojego rodzaju włosów, usłyszałam, że jest wiele takich produktów. Nie była to informacja zachęcająca mnie do dokonania zakupu szamponu.Lekarstwa po podliczeniu zostały zapakowane do opakowania , reszta została wydana a paragon został zapakowany do opakowania z lekami. Brakowało mi uśmiechu oraz słów:” dziękuję za dokonane zakupów i zapraszam ponownie”

Odwiedziłam dziś aptekę Magiczną nie po raz pierwszy i za

Odwiedziłam dziś aptekę Magiczną nie po raz pierwszy i za każdym razem jestem bardzo zadowolona z oferowanych przez aptekę usług. Nie korzystałam jeszcze z niej jednak od wprowadzenia w życie nowych przepisów i obawiałam się wzrostu cen za leki. Na szczęście jednak zapisany prze lekarkę antybiotyk nie jest wcale drogim lekiem a dodatkowo przesympatyczna aptekarka sama zaproponowała tańszy odpowiednik o tym samym składzie i działaniu. Ponad to wytłumaczyła mi jak należy dawkować lekarstwo oraz zaproponowała skuteczny dla dzieci probiotyk wspomagający. W parze z fantastyczną obsługą idzie także przestronny, jasny wystrój lokalu oraz całodobowa obsługa. Polecam wszystkim tą aptekę.

Korzystając z usług Apteki jestem delikatnie rozczarowany

Korzystając z usług Apteki jestem delikatnie rozczarowany. Otóż głównym problemem jest brak dostępności produktów na najwyższym poziomie, kupując pewiem produkt nie zostałem poinformowany, czy tak naprawdę będzie skuteczny, pan magister/technik farmacji nie potrafił mi odpowiedzieć na moje pytanie, czy to pomoże. Trochę lekceważąco podszedł do mojej osoby ponieważ pytając się go o pewiem inny, zastępczy produkt poszedł na zaplecze w trakcie mojego pytania, nie zbyt kulturalne zachowanie jak na pracownika, który ma pomagać ludziom, wygląd sklepu na wysokim poziomie, widać, że porządek jest tam na pierwszym miejscu, minus to tak jak zaznaczyłem brak produktów, skutecznych których klient poszukuje, brak zamienników. Wygląd pracownika oceniam też pozytywnie, schludnie ubrany, zadbane ręce, to się ceni, gorzej już z wiedzą z dziedziny, którą się szkolił.

Super apteka

Super apteka, ostatnio byłem tam, żeby zapytać o lek, którego nigdzie nie mogłem dostać, pani farmaceutka sprawdziła i zamówiła mi ten lek w innej aptece, potem zadzwoniła, że lek już jest do odbioru. cena ok. Naprawdę miło, kompetentnie i chce się tym ludziom, równie dobrze mogła powiedzieć, że nie ma i do widzenia tak jak w innych aptekach.

Do apteki udałem się w celu zakupienia Biovitalu lub

Do apteki udałem się w celu zakupienia "Biovitalu" lub jakiegoś podobnego środka. Napój z przeznaczeniem na prezent dla dziadka. W aptece nie było w og ludzi. Miła Pani magister poinformowała mnie jakie ma działanie środewk, o który zapytałem - podpowiedziała również, że mają "Zdrovital", który działa bardzo podobnie i jest w dużo korzystniejszej cenie niż tez, o który zapytałem. Zdecydowałem się n zakup tego drugiego środka. Apteka utrzymana w czystości, pomieszczenie również dobrze ogrzewane. Fachowa obsługa i krótki czas oczekiwania. Polecam.

Apteka zakopane

Apteka zakopane. Weszłam do apteki w poszukiwaniu kremu do twarzy na zimę. Drzwi wejściowe i podłoga były czyste. Również okno farmaceuty wyglądało nienagannie. Zaraz po wejściu przywitała mnie farmaceutka. Powiedziałam jej, czego szukam. Farmaceutka wyszła do witryny i pokazała mi wszystkie kremy, które odpowiadały by moim potrzebom. Ceny wydawały mi się dość wysokie, jednak farmaceutka bardzo kompetentnie udzielała mi na ich temat informacji. Zdecydowałam się na zakup. Wybrałam jeden krem. Pracownica powiedziała mi sumę. Wręczyłam jej pieniądze. Po chwili otrzymałam resztę wraz z paragonem. Farmaceutka pożegnała się, a ja opuściłam aptekę.

Do apteki udałam się w celu wykupienia recepty

Do apteki udałam się w celu wykupienia recepty. Apteka zajmuje dość duże pomieszczenie, ma duże okna, cześciowo wyklejone reklamami, w oknie umieszczona była też informacja o katualnych promocjach. W srodku jest przestronnie, czysto. Czynne były dwie stanowiska, pracownicy obu z nich ubrani byli jak na aptekę przystało w fartuchy. Była mała kolejka, obsluga szła dość wolno. Gdy nadeszła moja kolej pracownica nie przywitała mnie, wypowiedziała tylko w moim kierunku słowo „proszę”. Wręczyłam receptę, kobieta sprawdziła cos w komputerze, a następnie podała mi lek i cenę do zapłaty. Ceny są dość korzystne – używam tego leku dość często i ostatnio w innej aptece płaciłam za niego minimalnie więcej. Pracownica wydała mi resztę, wreczyła paragon i podziękowała mi za zakup. Nie pożegnała mnie, zajęła sie obsługą kolejnej osoby czekającej za mną w kolejce.

Bedą w aptece maricznej po leki zauważyłem pewne nie

Bedą w aptece maricznej po leki zauważyłem pewne nie pokojące zdarzenie. Pan, który mnie obsługiwał podał mi co prawda to oco poprosiłem, ale nie zapytał czy mam kartę stałego klienta lub czy chciał bym ją wyrobić. Męszczezna wik około 26-28 lat średniej budowy ciała wzrost około 180 cm włosy blond, krótkie. Następną bulwersującą rzeczą było to iż na paragonie który otrzymałem były nabite czyjeś punkty i zeskanowny numer też czyjeś karty. Takim sposobem ktos miał już ponad 4000tyś punktów. Podejrzewam, ze to karta pracownika, który sobie łowi nagrody. Ogólnie w Aptece czysto i ciepło. Nieststy uważam, że pracują tam osoby mało kompetentne od których powinny zostać wyciągnięte konsekwencje służbowe.

Apteka bardzo przyjazna klientowi

Apteka bardzo przyjazna klientowi :)). Obsługują 4 osoby. panie są tak miłe, ze informują przy droższym leku, który jest bez recepty, że można po niego przyjść w dzień powszedni od poniedziałku do piątku chyba do 12 godziny bo wtedy wszystkie leki bez recepty są dużo tańsze. Została założona mi od razu karta na punkty i zostałam poinstruowana, ze za każde 5 zł 1 punkt, które można wymieniać na różne nagrody. Ceny leków bardzo dobre.

Musiałem zajść do apteki gdyż zaczęło mnie boleć gardło

Musiałem zajść do apteki gdyż zaczęło mnie boleć gardło. Po usłyszeniu mojej prośby farmaceutka zaproponowała jeden z preparatów, który jak wyjaśniła był najsilniejszym preparatem na rynku. Ok. Postanowiłem go kupić tylko tak się zastanawiam, dlaczego nie zapytała się mnie, czy nie mam jakiegoś uczulenia na któryś ze składników. No nic. Zobaczymy czy pomoże. Ale także innym klientom, którzy byli wcześniej farmaceutka sprzedała lek bez recepty bez zapytania się, czy nie są np. uczuleni.

Aptek w dobrej lokalizacji

Aptek w dobrej lokalizacji, jednak minusem jest brak parkingu przed apteką. Dużym plusem jest fakt, że apteka jest całodobowa. Po wejściu do środka można było dostrzec, że leki na półkach są bardzo mądrze poukładane, oraz fakt, że żaden potencjalny klient nie weźmie sobie do ręki i nie otworzy danego leku, ponieważ te, które są w zasięgu ręki klienta są trzymane za szybą. Podłoga w aptece czysta, a przy ladzie wszystko poukładane i nic nie ograniczało kontaktu wzrokowego oraz komunikacji z farmaceutą. Przy kasie pomimo, że są 3 stanowiska kasowe, tylko jedno było czynne i byłem 2 w kolejce. Jednak gdy tylko druga farmaceutka zobaczyła, że jest kolejka od razu otworzyła następną kasę. Obsługa mnie trwała szybko i miło. Zostałem poproszony o kartę punktową jeżeli posiadam, oraz na początku było przywitanie przez farmaceutkę słowami: "dzień dobry" a na koniec pożegnanie: " do widzenia". Obsługująca mnie farmaceutka była mila i ubrana w tradycyjny jak na ten fach biały fartuch. Znała się na aktualnych cenach, ponieważ gdy podałem nazwę leku od razu powiedziała cenę.

Przeziębienie dopada każdego

Przeziębienie dopada każdego. Dopadło i mnie. Zaraz po wizycie u lekarza poszłam do najbliższej apteki. Trafiłam do Magicznej. Nazwa intrygująca. Czyżby meli magiczne leki na wszystko? Farmaceutka w okienku przejrzała moje recepty, zapytała się czy może wole jednak tańsze zamienniki. Wytłumaczyła mi dokładnie pokazując skład na opakowaniach leków, że się niczym nie różnią. Dodatkowo poleciła osłonowo do antybiotyku probiotyk w niskiej cenie. Wyjaśniła mi także jak najlepiej go przyjmować. Dzięki tym informacjom udało mi się zaoszczędzić trochę pieniędzy i ochronić organizm przez skutkami ubocznymi zapisanych mi leków.

Odwiedzałeś ostatnio Apteka Magiczna?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cefarm

(4.24 )

Apteka Blisko Ciebie

(4.25 )

Dbam o Zdrowie

(4.21 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem