Cordis

(3.31)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (3 z 8)

Z przychodnią Cordis...
Z przychodnią Cordis miałam najpierw kontakt telefoniczny. Bez problemu dodzwoniłam się do rejestracji, uzyskałam wszystkie potrzebne informacje, a także telefonicznie umówiłam się na wizytę (już na następny dzień). Do przychodni przyszłam na umówioną godzinę. Musiałam czekać w rejestracji, gdyż rejestratorka prowadziła długą rozmowę telefoniczną (nie prywatną, lecz z pacjentem). Wystawiono mi rachunek za usługę - przed usługą i skierowano do gabinetu. Lekarka bezzwłocznie mnie przyjęła w czystym i dobrze wyposażonym gabinecie. Na miejscu wykonała niezbędne badania i przekazała wszystkie informacje medyczne w formie wydruku komputerowego.

Ania_5

07.11.2010

Placówka

Poznań, Al. Niepodległości

Nie zgadzam się (0)
Zgłoś nadużycie
Owego dnia udałem...
Owego dnia udałem sie do placówki celem zaszczepienia się przeciwko grypie. W budynku przychodni nie było żadnej informacji gdzie należy się udać. Jednak ponieaważ rok temu też się szczepiłem więc nie miałem problemu z odnalezieniem zakłdu Cordis. W recepcji nikogo nie było. Od pacjentów dowiedziałem się, że pielęgniarka akurat robi EKG. Minęło 10 minut i pojawiła sie pielęgniarka. Zapytałem ją czy mają jeszcze szczepionki przeciw grypie. Bez namysłu powiedziała że nie mają. Po chwili powiedziałem, że wczoraj dzwoniłem i pani powiedziała, że jeszcze mają sporo szczepione. Pielędniarka znikneła w gabinecie a po paru minutach powiedziała, że jednak są szczepionki i zaprasza mnie do szczepienia. W gabinecie zabiegowym pielęgniarka kazała zaczekać a sama gdzieś wyszła. Wróciła po paru minutach i w końcu mnie zaszczepiła. Poprosiłem o fakturę to uzyskałem informację, że oni nie wystawiają faktur, więc poprosiłem o rachunek. Pielęgniarka zaczeła nerwowo szukać po szufladach z mizernym skutkiem. Po czym powiedziała,że rachunek mogę odebrać jutro.

zalogowany_użytkownik

14.12.2008

Placówka

Koszalin, Kościuszki 7

Nie zgadzam się (23)
Zgłoś nadużycie
Przemiła i rzetelna...
Przemiła i rzetelna oraz fachowa pomoc medyczna! Nie zawiodłam się ani razu. Panie w rejestracji zapamiętują twarze i od razu sięgają po kartotekę.

zarejestrowany-uzytkownik

22.09.2008

Placówka

Poznań, Al. Niepodległości

Nie zgadzam się (22)
Zgłoś nadużycie

Cordis

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Cordis?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?