KFC

( 3.65 )

Opinie (2930)

Smacznie i szybko.

Z usług tej restauracji korzystam często w formie dostawy, rzadziej na miejscu. Jedzenie dostarczane jest na czas, chociaż czasami zdarzają się wpadki w formie pomylonych sosów, lub przypalonych wrapów.

Zawsze dobra obsługa!

Za każdym razem pracownicy są uprzejmi i uśmiechnięci, a jedzenie pyszne i ciepłe.

Sprawnie, szybko i do celu

Zamówienie jedzenia odbyło się sprawnie i w miłej atmosferze. Pani która mnie obsługiwała, zaproponowała dodatkowe składniki poszerzające ofertę którą chciałem zamówić. Czas oczekiwania był racjonalny (ok. 5-7 min), patrząc na ilość klientów oczekujących. Jedzenie otrzymałem ciepłe, wyglądające apetycznie. Trafiłem przed restauracje w czasie wzmożonego ruchu w galerii, problem był ze znalezieniem wolnego siedzącego miejsca. Miejsce to trzyma poziom, natomiast nie wyróżnia się znaczenie ponad inne tego typu.

Obsługa na 6+

Nie często jadam w tego typu miejscach. Dziś się skusiłem i chyba tam wrócę, nawet ze względu na obsługę. Młodzi, uśmiechnięci ludzie, pomocni, uprzejmi. chylę kapelusza za kulturę i profesjonalizm. Mam nadzieję, że jakiś szef KFC będzie to czytać i doceni swoich ludzi ze zmiany popołudniowej ( czw. 17-01-2019, godz.16,30)

Zamówienie z dostawą do domu

Czas oczekiwania na zamówienie 1h - masakra zawsze zamawiałam jedzenie w tamtejszym KFC i nigdy nie czekałam tak długo i jedzenie było dobre i starannie zapakowa, ale od czasu jak zmienili się pracownicy jest masakra czas oczekiwania nawet w lokalu się wydłużył, jedzenie podane byle jak- KATASTROFA !!!!!!! Ja już na pewno nie skorzystam z ich usług

Bardzo miłe zaskoczenie.

Po drodze rodzina zaciągnęła mnie do tego lokalu po mimo bólu głowy. Nie chciałem nic jeść skończyło się na zamówionej kawie. Niestety przez ewidentnie moją nieuwagę całą kawę wylałem (część na ubranie żony). Przyszła pani, bez narzekania starła pobojowisko i poprosiła żebyśmy się przesiedli. Jakież było moje zdziwienie, kiedy Z WŁASNEJ WOLI podała mi drugą kawę - czym podniosła bardzo moją wiarę w ludzką dobroć. Nawet ból głowy gdzieś odszedł. Bardzo dziękuję. Nie pamiętam jej imienia ale zdaje się, że jest zastępcą kierownika.

Obsługa przeciętna

Do tej restauracji często są długie kolejki, przez co odechciewa się stania. Na ogół muszę wiedzieć co chcę zamówić, bo obsługa nie jest chętna aby doradzać klientowi. Personel nie jest chętny udzielać informacji na temat asortymentu. Na plus oceniam krótki czas oczekiwania na jedzenie, które jest smaczne i świeże.

Dramat

Skrzydełka wróbli..... Szkoda słów.... Czy tak jest w każdej restauracji KFC?

Porażka

Jestem kierowcą pracuje w nocy i czasem chce coś zjesc ale w kfc modlińska nie da rady bo między 4.50 a 6 przrewa mimo tego, że piszą że 24h oszustwo

Szybka wizyta w KFC zaowocowała zakupem

Szybka wizyta w KFC zaowocowała zakupem pysznej i aromatycznej kawy. Choć KFC to głównie dania z kurczakiem, jednak oprócz fast foodów mają też w ofercie ciepłe napoje, a ja właśnie potrzebowałam napić się kawy. Swoje kroki skierowałam do kiosku, w którym złożyłam zamówienie, a już po chwili zostałam zaproszona po jego odbiór i cieszyłam się aromatem kawy. O to chodziło!

Posiłki dosyć szybko wydawane, ciepłe.

Posiłki dosyć szybko wydawane, ciepłe. Stoły zawsze czyste. Zastrzeżenia do personelu. Pracują tam osoby z cientym językiem. W oddali można usłyszeć cenzuralne słownictwo.

Obsługiwała mnie kobieta, miała około

Obsługiwała mnie kobieta, miała około 25 lat. Wyglądała schludnie, miała związane włosy oraz nie miała biżuterii, która mogłaby przeszkadzać w pracy. Przyjęcie zamówienia oraz wydanie przebiegło sprawnie. Zamówione produkty były zgodne z opisem w menu.

Posiłek był zamawiany przez aplikację

Posiłek był zamawiany przez aplikację. Niestety obsługa zignorowała moje zamówienie. Po odczekaniu ponad pół godziny (ruch w restauracji był niewielki) podszedłem do kasy i zapytałem o moje zamówienie. Kasjerka nawet nie przeprosiła i kazała czekać. Po odczekaniu kolejnych 15 minut, zamówienie zostało dostarczone do stolika. Niestety było ono niekompletne. Po upomnieniu zostało ono uzupełnione. Czystość lokalu bez uwag.

Bardzo miła obsługa

Bardzo miła obsługa. Bardzo krótki czas oczekiwania zarówno aby złożyć zamówienie, jak i aby je odebrać. Jedzenie było świeże i smaczne. Lokal był czysty, toalety również.

Odwiedzałeś ostatnio KFC?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(4.50 )

Burger King

(1.99 )

Freshpoint

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź opinie o nim na portalu Jakości Obsługi!  

Gdzie zjeść? Najlepsze restauracje we Wrocławiu 2018

Portal Jakości Obsługi wybrał 10 najlepiej ocenianych restauracji we Wrocławiu.  W rankingu znajdują się tylko te restauracje, które zdobyły minimim 20 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem