Inmedio

( 3.66 )

Opinie (1043)

Odmowa zwrotu

Odmowa zwrotu książki po 30sek od jej zakupu Źle odczytalam cene.

Skuteczna interwencja negatywnej obsługi

Spotkałam się bardzo z nieprzyjemną sytuacją w punkcie Inmedio w Auchan w Piasecznie. Córka prosiła mnie bardzo żeby podrzucić ją do Centrum handlowego bo chciała nadać paczkę z 4 pudełkami butów. Ja kobieta pracująca ,biegiem z jednej pracy do drugiej powiedziałam że ma być o ustalonej godzinie gotowa to ją szybko podrzucę i wróci autobusem do domu. Kiedy odjechałam, okazało się że dzwoni zdenerwowana do mnie, że pracownica odmówiła jej przyjęcia paczki twierdząc ,że paczka jest za duża i takiej paczki nie przyjmie i tak powiedział rzekomo jej szef. Powiedziałam córce żeby się wróciła i powiedziała sprzedawcy żeby napisała jej na piśmie że odmawia przyjęcia paczki. Metoda okazała się bardzo skuteczna. Pozdrawiam

Super Obsługa

Rzadko korzystam z usług tej firmy, ale kilka razy mi się zdarzyło. Z tego co pamiętam byłem obsłużony w miły i profesjonalny sposób. Szybko otrzymałem produkty, które chciałem . Pani zaproponowała do sprzedaż produktów w sposób miły i wyważony . Kiedy podziękowałem nie próbowała na siłę ich sprzedać. Super obsługa!!!

Przemiła obsługa

Miła i uśmiechnięta obsługa, która zawsze pomoże. Czas obsługi zawsze szybki, co jest plusem podczas naprawdę małych zakupów, często robionych w biegu. Porządek w sklepie pomaga szybko odnaleźć produkty po które przyszliśmy.

Średnio

Po wejściu do Saloniku prasowego, brak jakiegokolwiek zainteresowania ze strony sprzedawcy, chociaż widział , że rozglądam się po sklepie i czegoś szukam. Liczyłam choziażby na : "W czym mogę pomoc:" ale niestety bardziej zainteresowana był rozmową z jakąś promotorką,.

Ok.

Ok. drogo, ale mają program lojalnościowy

Odwiedzałeś ostatnio Inmedio?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Dom Książki

(5.00 )

empik

(4.25 )

Kolporter

(4.10 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem