Rainbow

( 4.92 )

Opinie (277)

jest dobrze

Ktoś mógł mieć pecha i mógł mu się wyjazd z Rainbow nie podobać, natomiast my jeździmy od 8 lat co najmniej 2x w roku na różne wyjazdy: objazdówki europejskie i dalsze, wszelkie wypoczynki i jesteśmy niezmiennie zachwyceni biurem Rainbow. Bardzo polecamy touroperatora.

Najlepsi

Bardzo rzetelne biuro, dobry organizator objazdówek, mają świetnych pilotów.

rewelacja

Polecam biuro rainbow wszystkim którzy chcą mieć pewne i dobre wakacje, bez żadnych obaw o to, jak to będzie, czy wszystko ok, czy hotel będzie w porządku, czy transfery przebiegną sprawnie itp. rainbow dba o ludzi.

Bardzo dobre biuro

Polecam biuro Rainbow ogółem, to mój ulubiony touroperator z wielu względów, między innymi dlatego, że ma najlepszą ofertę.

Ogólna ocena biura

Ogólnie oceniam biuro Rainbow bardzo pozytywnie, z wyjazdu na wyjazd spisuje się na medal można by rzec że coraz lepiej. Bardzo cenię ich usługi oraz kadrę mocno wykwalifikowanych pilotów - pasjonatów. Pozdrawiam z tego miejsca Panią Monikę z Kuby :)

Świetna infolinia

Jesteśmy zadowoleni z pomocy Pani na infolinii Rainbow. Bardzo konkretna, rzeczowa, miła i szczerze zainteresowana naszą sprawą. Taka infolinia i tacy pracownicy to skarb dla firmy, bo to jak klient jest obsługiwany rzutuje na cały obraz firmy.

!

Tak naprawdę chciałam pochwalić animatorów figloklubów, którzy działają w ramach biura rainbow. Zajęli się naszymi znudzonymi dziećmi w sposób profesjonalny. Mają podejście z pasji i chęci, widać że kochają swoją pracę. Oby jak najwięcej takich ludzi, świat byłby piękniejszy!

Super

Bardzo polecam wszystkim to biuro podróży, znają się na tym co robią, są w tym bezkonkurencyjni, jeździmy z biurem rainbow od lat i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Bardzo fajne biuro, moja ulubiona placówka

Ogólnie rzecz biorąc bardzo lubię biuro Rainbow, a tę placówkę muszę szczególnie pochwalić za osoby tam pracujące, które są empatyczne i wymagające względem siebie. Przygotowują ofert zgodne z potrzebami i nie wciskają nic na siłę. Dla mnie super!

Cześć, polecam biuro Rainbow

Cześć, polecam biuro Rainbow niezdecydowanym, pracownicy są bardzo pomocni, rezydenci to wspaniali ludzie, super oferta, która przekłada się na rzeczywistość. Polecam gorąco!

Rainbow zapunktował u mnie w tym roku

Rainbow zapunktował u mnie w tym roku niezmiernie swoją ofertą, a dokładnie pewnym elementem oferty, którym są animacje dla dzieci, realizowane w niektórych hotelach, a mianowicie figlokluby. Osoby, które podróżują z dziećmi i mają porównanie wczasów z figloklubami i bez pewnie przyznają mi rację, że dla rodziców bywa to wybawienie.

Co tu dużo mówić, mam bardzo pozytywne

Co tu dużo mówić, mam bardzo pozytywne doświadczenie z tą firmą. Organizują bardzo fajne wczasy, świetnie się na nich bawimy. Polecam bardzo. Pozdrawiam.

Chcę wyrazić opinię nie o konkretnej placówce a o całym

Chcę wyrazić opinię nie o konkretnej placówce a o całym biurze, z którym miałam przyjemność z rodziną podróżować w tym roku do Grecji. Jestem bardzo zadowolona, a szczególnie tym jak biuro dba o swoich najmłodszych klientów, organizując tak zwane figlokluby, czyli codzienne animacje. To jest coś naprawdę wartego wspomnienia i godnego pochwały.

Rainbow to moje ulubione polskie biuro podróży

Rainbow to moje ulubione polskie biuro podróży, szczególnie ze względu na ich ofertę z figloklubami. W tym roku korzystaliśmy już po raz drugi, tym razem w Kiani Beach. Animacje są ciekawe i niepowtarzalne. Polecam rodzicom, dzieci to pokochają!

Chciałam napisać ogólnie co myślę o biurze Rainbow po 5

Chciałam napisać ogólnie co myślę o biurze Rainbow po 5 latach spędzonych z nimi wakacji. To moim zdaniem najlepsze biuro podróży na polskim rynku, jeszcze nie zdarzyło się żeby nie wywiązali się z umowy, a w sytuacjach losowych zawsze stają na wysokości zadania. Bardzo polecam.

Bardzo pozytywne biuro z pozytywnymi ludźmi pracującymi

Bardzo pozytywne biuro z pozytywnymi ludźmi pracującymi tam. Jestem bardzo zadowolona z ich oferty i wycieczek.

Bardzo polecam obsługę powyjazdową w tym biurze

Bardzo polecam obsługę powyjazdową w tym biurze. Państwo którzy tam pracują znają się na rzeczy i potrafią doradzić, odpowiedzieć na pytania. Jestem zadowolona z tego, jak i z samego wyjazdu.

Bardzo polecam biuro ogólnie

Bardzo polecam biuro ogólnie, jako instytucję. Po 3 wycieczkach wyrobiłam sobie zdanie i jest to zdanie bardzo pozytywne. Pozdrawiam.

Chcę wyrazić moją ogólną

Chcę wyrazić moją ogólną, bardzo pozytywną opinię o biurze Rainbow, nie tylko o placówce na Francuskiej, z której korzystałam, ale z całej obsługi przed i w trakcie wyjazdu. Biuro stanowią profesjonaliści z prawdziwego zdarzenia. pozdrawiam!

Odwiedzałeś ostatnio Rainbow?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Alfa Star

(4.69 )

Almabus

(3.50 )

Almatur

(4.22 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem