Jakość Obsługi

Shell

( 3.84 )

Opinie (2421)

Niby wszystko dobrze. Miła obsluga,

Niby wszystko dobrze. Miła obsluga, uśmiechnięta. Towary na półkach rozłożone. Jest jedno ale. Kolejny raz na tej stacji spotkałam się z wielkimi pająkami chodzącymi po towarze jak i dystrybutorach. Fuuj!

Bardzo pozytywne miejsce dla klienta

Bardzo pozytywne miejsce dla klienta, choć ceny nie zawsze są najniższe stacja ta zdecydowanie nadrabia bardzo wysoką jakością obsługi. Stacja zawsze zadbana, czysta zarówno na zewnątrz jak i w środku. Panowie do obsługi dystrybutorów zawsze mili oraz chętni do pomocy. Kolejne pozytywne zaskoczenie czeka klienta po wejściu do sklepu stacji która zawsze jest na połysk z miłą obsługą przy kasie, dobrze zaopatrzonymi półkami sklepowymi oraz miłym zapachem unoszącym się w powietrzu.

Po przyjeździe na stacje przywitał mnie pracownik podjazdu

Po przyjeździe na stacje przywitał mnie pracownik podjazdu i zaproponował odpowiednie dla mojego samochodu Paliwo premium. Oczywiście zatankował oraz umył mi przednią szybę i reflektory, rozczarowanie nastąpiło kiedy w międzyczasie postanowiłem iść do stacyjnej toalety, brudny sedes oraz podłoga, brak papieru toaletowego, wiec udałem się do kasy w celu uregulowania należności, Kasjerka Bardzo!! Niemiła nie odpowiedziała na moje przywitanie, nie zaproponowała nic z bufetu zapytała jedynie czy potrzebuje zapalniczkę do kupowanych papierosów, nie zapytała o fakturę, wychodząc ze stacji się nie pożegnała. Na podjeździe zaczepił mnie jeszcze Pan placowy i zaoferował sprawdzenie oleju silnikowego i doboru odpowiedniego z oferty stacji.

Po zatankowaniu paliwa do samochodu udałam się na stacje w

Po zatankowaniu paliwa do samochodu udałam się na stacje w celu dokonania płatności. Pani przy kasie spytała mnie o kartę na punkty, zaproponowała również kawę i hot-doga. Była przy tym uprzejma, lecz nie uśmiechała się. Cała transakcja przebiegła bardzo szybko i bezproblemowo. Kiedy wychodziłam ze stacji zauważyłam, że przy wyjściu stoi pan, który nalewa klientom paliwo (nie wiem, jak nazywa się jego stanowisko pracy). Zdziwiłam się, że nie zaproponował mi pomocy, kiedy przyjechałam na stację. Wydaję mi się jednak, że był zajęty obsługą innego klienta.Stacja wyglądała standardowo, jednak podłoga w środku sprawiała wrażenie brudnej.

Pani obsługująca bardzo nie miła

Pani obsługująca bardzo nie miła. Zero zwrotów grzecznościowych, czułam się obsłużona z przymusu. Atmosfera bardzo nie przyjemna, odpychająca.Na sklepie czysto, podjazd również. Niestety już więcej tam nie zawitam.

Dobrze

Dobrze. Ogólna ocena 3+. - wygląd stacji - 4, - ceny paliw - 3, - jakość obsługi - 4, - czystość na stacjach - 3+, - oferta spożywcza - 4, - asortyment dodatkowy - 3.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Bardzo dobre paliwa i obsługa na stacji

OK

OK.

Źle

Źle.

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. Shell ma jedne z najlepszych paliw , ceny są bardzo atrakcyjne przez co polecam tą stacje. Jedynym minusem jest chybaa to ze jest tych stacji jeszcze mało na naszych drogach

Odwiedzałeś ostatnio Shell?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Auchan

(3.98 )

BLISKA

(3.81 )

BP

(4.09 )

Poradnik jakości obsługi

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem