NZOZ Centrum Usług Medycznych Proximum

( 1.50 )

Opinie (3)

Słabo

Nigdy nie można się zarejestrować telefonicznie. Zawsze brak miejsc, nawet jeśli się dzwoni z samego rana. Wieczne kolejki.

Z usług tej przychodni skorzystałam bodajże drugi raz

Z usług tej przychodni skorzystałam bodajże drugi raz. Za każdym razem skierowana na badania przez lekarza zakładowego. Ponieważ firma, w której pracuję ma z przychodnią podpisaną umowę odpada konieczność rejestracji, co do której w przychodniach mamy największe zastrzeżenia. Swoją sprawę - badanie EKG - załatwiłam od ręki. Najpierw zarejestrowałam się w okienku i po krótkim czasie oczekiwania pani zajmująca się rejestracją zrobiła mi badanie. Wszystko przebiegło w przyjacielskiej atmosferze i sprawnie. Wynik z opisem był do odbioru 3 dni póżniej. Po podpisaniu odebrania wyniku (w celu rozliczenia z firmą) dostałam wynik i zostałam dodatkowo uczulona przez panią go wydajacą, że powinnam z nim zgłosić się do specjalisty. Sama przychodnia mieści się w dość starym budynku, który jest niezbyt wygodny: wąskie korytarze, popostawieniu kilku krzeseł uniemożliwiają wygodne przemieszczanie się. W budynku jest winda, z której nie korzystałam, ale przy 3, czy 4 piętrach rzecz jak najbardziej przydatna.

Z Centrum Usług Medycznych Proximum korzystam za każdym

Z Centrum Usług Medycznych Proximum korzystam za każdym razem, gdy potrzebuję pomocy lekarskiej i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, bym była niezadowolona z ich usług. Moja ostatnia obserwacja miała miejsce 22 lipca, kiedy zmuszona chorobą musiałam zarejestrować się do lekarza internisty. Nie było żadnym problemem znalezienie miejsca, dzwoniąc około 8 rano udało mi się zarejestrować na 10.00 do jednego z najlepszych lekarzy. Sama wizyta przebiegła krótko i fachowo, bardzo pozytywnie zaskoczył mnie fakt, że doktor przy wypisywaniu recepty zapytała się, czy mam jakieś specjalne życzenia odnośnie wypisywanych leków, na przykład czy mam trudności z połykaniem tabletek, bo wtedy może wypisać specjalne leki rozpuszczalne w wodzie. Czuć było, że pacjenta traktuje się indywidualnie i stara się wychodzić naprzeciw jego personalnym potrzebom. Sam budynek Centrum, mieszczący się przy ul. Żelaznej, nie jest może najnowszy, ale wygląda schludnie, tak samo, jak i wnętrze. Gabinety są bardzo dobrze wyposażone, czyste, słoneczne. Jedynym minusem jest fakt, że na korytarzach jest odrobinę zbyt ciemno, ponieważ nie ma tam praktycznie żadnych okien, a lampy nie do końca spełniają swoją rolę. W budynku znajduje się apteka, dlatego też można wykupić leki od razu po wyjściu od lekarza. Dużym plusem jest fakt, że placówka posiada podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia, co sprawia, że osoby ubezpieczone mogą korzystać z większości jej usług za darmo (z wyjątkiem nielicznych gabinetów).

Odwiedzałeś ostatnio NZOZ Centrum Usług Medycznych Proximum?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cordis

(5.00 )

Enel Med

(3.34 )

Esculap

(3.09 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem