OleOle.pl

( 4.18 )

Opinie (354)

Super!

Od kilku lat elektronikę i sklep agd kupuję tylko w tym sklepie, bo nigdy się nie zawiodłam. Najniższe ceny na rynku oraz możliwośc zaplaty w ratach 0% to jest to! Kompetentna obsługa na infolini zawsze pomoże np. ba moją prosbę po kilku miesiacach od zakupu, dosłano listownie naklejkę na kartę gwarancyjną, na której zabrakło pieczątki. Sam teansport i jego obsługa zawsze jest na czas, dobrze wykonują usługi dodatkowe opłacone podczas składania zamówienia. Ja jestem zadowolona i polecam innym OleOle.pl

Logistyczna porażka

Zamówienie kompletowali około tygodnia zanim trafiło do kuriera. Brak możliwości wybrania zakresu godzin odbioru (nikt nie będzie siedział cały dzień i czekał na kuriera). Ponieważ nie mogli dostarczyć w wybranym terminie, zaproponowali wybranie innego. Wybrałem inny z ciężkim sercem bo było już "po fakcie" czyli okazji wręczenia prezentu. Ale niech to. Co się okazało, z uporem maniaka próbowali i tak dostarczyć paczkę w innym terminie niż wybrałem. Długo wszystko w sumie trwało, moja reklamacja - to zwykłe "sorry" zamiast chociaż vouchera z przeprosinami. Nie powtórzę już tego błędu i nigdy nie skorzystam z tego sklepu.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. bez zbędnych formalności, wszystko prawidłowo.

Odwiedzałeś ostatnio OleOle.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Avans.pl

(3.34 )

DOMAR

(2.00 )

Domex

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem