OleOle.pl

( 4.11 )

Opinie (441)

Ogromna porażka.

Kontakt z firmą OleOle.pl okazał się być niesamowicie utrudniony, a podejście do klienta godne pożałowania. Po zrealizowaniu opłaty za zakupiony produkt na oficjalnej aukcji firmy na portalu allegro.pl, produkt miał zostać wysłany w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania. Po niezwykle cierpliwym oczekiwaniu ośmiu dni roboczych na e-mail potwierdzający nadanie, w końcu sama zdecydowałam się napisać wiadomość z zapytaniem. Odpowiedzi nie dostałam przez kilka kolejnych dni, musiałam więc wykonać telefon na infolinię sklepu, gdzie po dłuższym oczekiwaniu poinformowano mnie, że zamówionego produktu nieoczekiwanie zabrakło na magazynie, co za tym idzie - zamówienie nie mogło zostać zrealizowane, a jedyne, co ja mogę zrobić, to napisać kolejnego maila z PROŚBĄ o zwrócenie mi wpłaconych wcześniej środków. Nie doczekałam się wcześniej żadnej informacji ani żadnych przeprosin. Z pewnością już nigdy więcej nie zrobię tam zakupów, całe zajście było poniżej wszelkiej krytyki.

Świetnie.

Bardzo dobre ceny, dostawa w terminie.

Bardzo źle.

niestety ale niezrozumiałe promocje,interpretowane pod siebie,słaba oferta

Rewelacyjnie.

super obsługa i ceny , szybko i sprawnie sprawy zalatwione

Odwiedzałeś ostatnio OleOle.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Avans.pl

(3.34 )

DOMAR

(2.00 )

Domex

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem