Targowisko miejskie

( 2.91 )

Opinie (16)

Targowisko Miejskie w Brzegu jest miejscem

Targowisko Miejskie w Brzegu jest miejscem, gdzie można kupić prawie wszystko : ciuchy, torebki, buty, pamiątki, pościel, starocie, ozdoby, zabawki i wiele innych artykułów. Część handlu odbywa się zwyczajnie na typowych straganach, część jest w sklepiku/budce, organizowanym a’la namiot. Czasem tu zaglądam i nawet udaje mi się kupić coś przydatnego. W dniu 17 grudnia były też placówki oferujące ozdoby choinkowe i świąteczne. Targowisko zorganizowane w sposób bezpieczny, z dala od ruchliwej ulicy, na ”ubitym” podłożu, utrzymane w miarę porządnie. Miejsce spotkań handlowych z klientami dla obopólnych korzyści: oferujących i kupujących.

Dni targowe to czwartek

Dni targowe to czwartek, sobota i niedziela, mało miejsc parkingowych to duża minus dla tego miejsca. Targ jest duży, zjeżdzają tu ludzie na zakupy z okolicznych mejscowości, wybór towarów bardzo duży. Ceny nie są zbyt konkurencyjne, podobne są w sklepach z butami czy odzieżą. Minus za małą ilość miejsc parkingowych, plus za duży wybór w jednym miejscu.

Targowisko bardzo schludne

Targowisko bardzo schludne, tanie oraz ze sporym asortymentem. Stoiska są zadbane, ciekawe rzeczy można wypatrzeć. Bardzo niskie ceny. Plusem jest, że dookoła targowiska znajdują się firmowe sklepy mięsne, piekarnie, cukiernie oraz sklepy z odzieżą. Park, który mieści się zaraz za rynkiem pozwala na odpoczynek wśród drzew.

Budka z kawą

Budka z kawą, papierosami i tytoniem. Obsługująca pani rozmawiała przez telefon komórkowy. Kiedy podeszłam do okienka, nie przerwała rozmowy, a powiedziała do mnie: chwileczkę! Po czym rozmawiała dalej, objaśniając komuś, jak ma coś ugotować. Kiedy wskazałam zegarek, podniosła tylko rękę i rozmawiała dalej. Wreszcie zaczęła przepraszać swojego rozmówcę, że musi kończyć, bo klientka czeka. Ale ja już nie chciałam czekać, odwróciłam się i odeszłam. Kawę kupiłam gdzie indziej.

Przechodząc ulicą wolności wstąpiłem na miejskie

Przechodząc ulicą wolności wstąpiłem na miejskie targowisko, które znajduje się bowiem nie daleko ING Banku Śląskiego. Na tym ryneczku można kupić artykuły spożywcze, przemysłowe - ubrania, warzywa i owoce, mięso i wędliny, prasę itp. Jak na targ co każdemu może wydawać się, że jest tanio, to jestem rozczarowany ponieważ ceny z kosmosu.

Jak to na każdym targowisku można kupić wszystko

Jak to na każdym targowisku można kupić wszystko. Powyższy rynek poddaję ocenie ponieważ zaobserwowałem że handlarze na stosikach z warzywami i owocami oszukują na wadze, również ta sama sytuacja dotyczy budek z mięsem. Mimo wszystko polecam ponieważ można bardzo dużo artykułów spożywczych, chemicznych, kupić taniej niż w jakimś markecie.

Od wielu lat w każdy wtorek i piątek przy ul

Od wielu lat w każdy wtorek i piątek przy ul. Kasztanowej jest targ. Od samego rana można kupić świeże warzywa i owoce od producentów, hurtowników, handlarzy. Jeśli ktoś potrzebuje kwiaty - też je tutaj dostanie. Można nabyć wiązanki na różnego rodzaju okazje, a także kupić bukiet kwiatów sezonowych rosnących w ogródku. Na placu targowym kupi się praktycznie wszystko - odzież, obuwie, drobny sprzęt AGD, majsterkowicze też coś dla siebie znajdą. Jest także punkt, w którym można coś zjeść. Jeśli ktoś lubi robić zakupy w tej formie to będzie zadowolony. Targ kończy się zazwyczaj ok. 13.

Prozaiczne zakupy owoców na „szybko”

Prozaiczne zakupy owoców na „szybko”. Nie chcę się oddalać od dworca. Wiem że na jego tyłach jest małe targowisko. Zatrzymuję się przy pierwszym zauważonym stoisku z tą ofertą. Kram jak kram. Towar wyeksponowany na zewnątrz w skrzynkach jest opisany cenowo. W środku drewnianej budki siedzi sprzedawca. Ale mnie szybko spostrzega i wychodzi. Pytam się czy mogę wybrać sobie owoce i dostaję jego zgodę. Podobnie jabłuszka sobie mogę sobie wybrać. Banany o zbrązowiałej Skurce w ogóle nie zachęcają mnie do ich zakupu. Mam jabłka i mandarynki i to mi musi wystarczyć. Mandarynki jak się okaże potem, podczas konsumpcji najprawdopodobniej były zmieszane gatunkowo. Część soczysta i słodka, ale niektóre sztuki wręcz nie zjadliwe wirowate, bez smaku. Sprzedawca, Pan w średnim wieku, miły i życzliwy. Towar jakościowo nie równy, średni.

Wracając z pracy postanowiłam kupić swieże owoce i warzywa

Wracając z pracy postanowiłam kupić swieże owoce i warzywa. Bylo w końcu lato, więc ogromny wybór. Pomyslalam, ze najlepszym wyjściem bedzie udac sie na pobliskie targowisko na placu Wielkopolskim. Tak też zrobiłam. Podeszłam do pierwszego straganu i odrzuciły mnie bardzo wysokie ceny, znacznie wyższe niż w marketach czy na targowisku na moim osiedlu. Podeszłam więc do kolejnego straganu - niestety to samo, wszystko bardzo drogie. Nie chciało mi się już jechać gdzie indziej, wiec zdecydowalam się jednak na zakupy, ale nie wspominam ich dobrze nie tylko ze zwgledu na cenę, ale również na obsługę - sprzedajaca był oschła i dość niemiła.

W Iławie jest jedno targowisko

W Iławie jest jedno targowisko. Jest ono średniej wielkości, ale posiada bardzo duży parking, dlatego jeszcze nie spotkałem się, żeby zabrakło na nim miejsca. Targowisko jest obecnie w złym stanie - brudno, latają różnego rodzaje folie i papierki. Ceny na tym targowisku w ostatnim czasie gwałtownie wzrosły. Ponadto targowisko zmniejszyło się o pewien obszar, który został zamknięty. Dobrze, że targowisko ma wyraźnie wydzielone gdzie można kupić owoce warzywa i inne produkty spożywcze, gdzie jest miejsce na odzież i obuwie. Dzięki temu nie trzeba chodzić i szukać tylko mamy wszystko w jednym miejscu i można porównywać ceny. targowisko jest ogrodzone ale stoły, pokrycia dachowe dla kupców niszczeją i wygląda to tak jakby nikt się tym nie zajmował. Kiedyś było to najlepsze targowisko w okolicy, a teraz trochę podupadło.

W zeszły wtorek udałem się na targowisko miejskie w

W zeszły wtorek udałem się na targowisko miejskie w Olsztynie przy ulicy Grunwaldzkiej. Było zimno, więc chciałem szybko uporać się z zakupami. Niestety moje oczy nie zobaczyły ładnego i zadbanego targowiska tylko wszechobecne śmieci, latające torebki foliowe i liście. Na targowisku było tylko kilka stoisk z warzywami, butami i kwiatami. Ponadto moją uwagę zwróciły stoiska na których ludzie sprzedają wszystko co mają w domach - stare obrazy, buty i inne rzeczy, które nie wiem czy ktokolwiek kupuje bo ludzie omijali te stanowiska szerokim łukiem. Niestety muszę stwierdzić, że zarządca w ogóle nie dba o wygląd i utrzymanie targowiska i to odraża potencjalnych klientów. Chyba już nigdy tam nie pójdę.

Odwiedzałeś ostatnio Targowisko miejskie?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Tchibo

(4.21 )

Czas na herbatę

(4.30 )

Cepelia Polska Sztuka i Rękodzieło

(3.69 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem