Tesco

( 3.26 )

Tesco to sieć sklepów samoobsługowych w której skład na terenie Polski wchodzą supermarkety i hipermarkety. Na świecie sklepy są zlokalizowane na terenie Wielkiej Brytani, Irlandii, Europy środkowej oraz Azji. W ofercie sklepów znajdują się artykuły spożywcze, przemysłowe oraz odzież W celu zapobiegania marnotrawienia żywności sklepy przekazują nadwyżki żywności potrzebującym.

Opinie (8995)

W TESCO przy wielu produktach nie ma metek z cenami

W TESCO przy wielu produktach nie ma metek z cenami. Tak m.in. było na stoisku motoryzacyjnym - szczotki wraz ze skrobaczką do odśnieżania samochodu leżały na półce bez podanej ceny. Na szczotce znajdowała się naklejka z kodem kreskowym, więc podeszłam do skanera sprawdzić cenę. Niestety, nie udało się odczytać ceny. Przeszłam kawałek dalej w poszukiwaniu innego skanera. Tu też nie działał odczyt; poprosiłam o pomoc pracownika sklepu, któremu również się nie udało. Wróciłam więc do stoiska. Tam znalazłam pracownika obsługującego stoisko i zapytałam o cenę. Pracownik wkładał do pudełka rozrzucone produkty. Warknął do mnie, że teraz nie ma czasu. W pierwszej chwili odeszłam, zaraz jednak zreflektowałam się i uznałam, że powinnam jednak zostać inaczej obsłużona i ponownie zapytałam pracownika o cenę. Tym razem usłyszałam, że mam sobie sprawdzić na skanerze. Odpowiedziałam, że skaner nie odczytuje ceny. Pracownik ze złością wziął ode mnie szczotkę, podszedł do skanera i kilkakrotnie próbował sprawdzić cenę. Po nieudanych próbach, coś tam dokładniej posprawdzał przy urządzeniu i w końcu ustalił cenę. Zostałam niegrzecznie potraktowana, gdyż pracownik mógł spokojnie oderwać się na chwilę od swojego zajęcia, a jeżeli nawet nie, to uprzejmie poprosić, żebym chwilkę zaczekała, zaraz sprawdzi. Nie mówiąc już o tym, że gdyby cena była na półce przy artykule, to w ogóle nie byłoby problemu.

Często robie zakupy ...

Często robie zakupy w tym sklepie. Pomimo że zdąża się ceny na etykietach nie zgadzają się z tymi na paragonie to panie w sklepie są bardzo miłe ze nawet jak mijam je na ulicy to mowie dzien dobry.

Szeroki asortyment, jednak ...

Szeroki asortyment, jednak widać braki w personelu przez co czasami na sklepie panuje bałagan, a czystość pozostawia wiele do życzenia. W sklepie są produkty, których nie kupi się nigdzie indziej w Lubaczowie więc to duży plus - mimo pewnych minusów jestem stałym klientem. Personel miły i pomocny, a kasy samoobsługowe skutecznie rozładowują kolejki co jest dużym plusem w porównaniu do innych marketów w Lubaczowie. Sklep posiada duży parking, więc nigdy nie ma problemu ze znalezieniem miejsca.

Upadek giganta

Pamiętam ten hipermarket sprzed 10 lat, w tym momencie w żadnym stopniu nie przypomina tego czym był. Powierzchnia sklepu została zmniejszona o ponad połowę, jednak dalej zauważalne są pustki na półkach. Czystość regałów także pozostawia wiele do życzenia, widać na nich wżarty brud oraz ślad czasu. Osobiście sklep przypomina mi bardziej targowisko niżeli hipermarket. Nie mniej jednak obsługa w dalszym ciągu jest uprzejma i pomocna. Nie jest trudno znaleźć pracownika do pomocy na sali sprzedaży. Asortyment w dalszym ciągu jest dość bogaty mimo braków na półkach. Ceny są przystępne, w niektórych przypadkach można by rzec okazyjne.

Zawyżane Ceny

To chyba żart. Borówka amerykańska 125 gr kosztuje ponad 6 zł. Na rynku świeża 100 gr 2 złote. JAK ktoś robi większe zakupy to się nie zorientuje.

Rewelacja! :)

Najczęściej robię zakupy w sklepach sieci Tesco, ze względu na małą odległość od mojego miejsca zamieszkania i duży wybór produktów.

Najlepszy!

Polecam!

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

05.05.2021
Tesco Inna forma kontaktu

Zadbany sklep

Chętnie będę do niego wracać, czysto, towar jest nic dodać nic ująć :)

Udane zakupy

Sieć Tesco niedługo zniknie z Polski, chciałam więc zanim to nastąpi wykorzystać bony i kupony z programu Clubcard i pojechałam na zakupy. W sklepie nie było dużo klientów, choć to okres przedświąteczny. Na sali sprzedaży panował porządek, produkty były dobrze wyeksponowane. W kilku miejscach widać było pracowników dokładających produkty. Ogólnie zakupy przebiegły sprawnie i szybko. Skorzystałam z obsługi przy kasie samoobsługowej, bo do jedynej otwartej kasy z obsługą ustawiło się kilku klientów. W sumie szkoda trochę, że Tesco zniknie z rynku handlowego, bo lubię robić zakupy w tym sklepie i będzie mi go brakowało.

Fajny sklep, ale jak dla mnie za duży

Lubię Tesco, ale tylko wtedy, gdy mam dużo czasu, bo jest duży i często traci się tutaj godzinę zanim się znajdzie właściwy towar. Po zmianie nieco zyskał, bo jest więcej przestrzeni, ale ciągle nie mogę się zorientować, gdzie co jest.

Przeciętna obsługa i jakość sklepu

Robiąc tam zakupy różne osoby mogą obsługiwać,zależy na kogo się trafi. Niektóre Panie bardzo miłe a te drugie jakby z przymusu pracowały-krzywa mina,ani dzień dobry ani do widzenia. Duże zatowarowanie sklepu co jest na plus minusem jest to,że nie ma czystego składu np.proszki i chemia pomieszana z jedzeniem. Dział dla dzieci typu pampersy,mleka pomieszane z piwami.

Sklep dobry ale tylko na szybkie 5 minutowe zakupy.

Niestety każda kolejna wizyta w tym sklepie za każdym razem sprawia coraz gorsze wrażenie. Coraz uboższa oferta nie zachęca do podróżowania pomiędzy alejkami. Bardzo ubogi w ilości personel nie daje możliwości szybkiej obsługi. Pomimo otwierania w zasadzie tylko kas samoobsługowych, klient często jest pozostawiony tam samemu sobie, gdzie musi się prosić kilkakrotnie o pomoc. Jakość i świeżość owoców i warzyw rozwiewa moje wątpliwości co do tak niskiej oceny sklepu. Często niestety trafiam na spleśniałe i nieświeże produkty. Na koniec toalety, które wołają o pomstę do nieba. Po wejściu do nich zostajemy cofnięci niemiłym zapachem. Idąc dalej jest tylko gorzej. Popsute deski, mokra i brudna podłoga, o braku mydła nie wspomnę. Szkoda, bo to był kiedyś taki dobry sklep.

super obsługa

06. marca br. godzina 12:00 - pani z kasy to pracownik z kompetentnym, życzliwym podejściem do klienta; dziękujemy (dane osobowe pracownika usunięte przez administratora - RODO)

Co sie dzieje

Co sie dzieje z tesco w galerii gemini, zero towaru puste pulki,czyzby sie zamykalo

Inna cena na półce niż przy kasie

W dniu 13.02.2021 r. ok. godz.10,00 na regale była cena o,89 zł przy zakupie trzech kisieli w cenie dwóch "Dr.Oetkera". Natomiast na paragonie była cena 1,49 za sztukę, bez odliczenia promocji. Zorientowałem się dopiero po wyjściu z Tesco. Obsługa pracownicy przy kasach samoobsługowych była bardzo dobra. Miła i sympatyczna obsługa. Z chęcią wykonywała swoje czynności.

Srednio

Nie przepadam za tym sklepem,jakoś malo zachęcająco, trochę bałaganu, zapach tez zniecheca,personel też sredni,wszystko takie bez ikry .

Odwiedzałeś ostatnio Tesco?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • buty sklep internetowy

Podobne firmy w okolicy

Auchan

(3.72 )

Carrefour

(3.10 )

E.Leclerc

(3.19 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem