Aretka

( 4.50 )

Opinie (4)

Sklep Aretka mieści się przy ulicy Wolności w niezbyt

Sklep Aretka mieści się przy ulicy Wolności w niezbyt reprezentacyjnym budynku. Niemniej jednak budynek ten jest bardzo dobrze widoczny, a co się z tym wiąże bardzo dobrze widoczna jest również Aretka. Wnętrze sklepu nie przypadło mi do gustu i poza tym, że wygląda na trochę zaniedbane i dawno nie odświeżane, to widać, że jest tam również problem z utrzymaniem czystości, czego przykładem jest nie tylko stan podłogi, ale także lodówek z nabiałem. Oferta sklepu nie jest zbyt bogata i trudno tu dostać nawet podstawowe artykuły. Ceny towaru kształtują się na niezbyt przystępnym poziomie. Obsługa natomiast uważam, że mogłaby być chociaż trochę sympatyczna i pokazać, że zależy jej na klientach dokonujących transakcji w sklepie.

Po wyjściu z zakładu szewskiego zachciało mi się pić

Po wyjściu z zakładu szewskiego zachciało mi się pić, więc zaszłam do sklepu spożywczego Aretka przy ulicy Wolności. Wejście do sklepu obstawione było przez okolicznych "wielbicieli mocnych trunków", przez co panował tam bardzo nieprzyjemny zapach. W sklepie nie było zbyt czysto, zwłaszcza podłoga wyglądała na niezbyt czystą, a sklep był kiepsko zaopatrzony. Ceny towaru kształtowały się na zbyt wysokim poziomie. Obsługa odbywała się bardzo wolno, przez co w sklepie tworzyła się dość długa kolejka. Kasjerka była niesympatyczna i praktycznie nie odzywała się do klientów, wykonując swe czynności niczym zmęczona maszyna.

Do sklepu Aretka przy ulicy Wolności wstąpiłam

Do sklepu Aretka przy ulicy Wolności wstąpiłam, ponieważ czekałam na szewca, który akurat miał przerwę. Przed sklepem zgromadzili się okoliczni bezrobotni, którzy czas spędzają przy kupionym tu winku. Nieprzyjemny zapach nie rozciągał się wyłącznie przed sklepem, tylko niestety wdzierał się do wnętrza. Sklep jest dość dobrze zaopatrzony i wygląda na czysty, jednak ten zapach był bardzo intensywny. Ceny kształtowały się na konkurencyjnym poziomie. Obsługa wyglądała na bardzo zmęczoną i obojętną wobec losu klienta.

Odwiedzałeś ostatnio Aretka?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Groszek

(3.82 )

Żabka

(3.48 )

SDH Feniks

(2.75 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem