Jakość Obsługi

Avon

( 3.78 )

AVON jest światowym liderem na rynku kosmetycznym, firmą, która oferuje kobietom możliwość bezpośrednich zakupów. Kosmetyki Avon trafiają do prawie 60 krajów świata, a w ofercie znaleźć można kosmetyki do makijażu, pielęgnacji ciała, twarzy i włosów oraz zapachy. Avon to również jedna z bardziej odpowiedzialnych społecznie firm na świecie. Z wielkim zaangażowaniem podejmujemy newralgiczne problemy kobiet, takie jak: rak piersi czy przemoc domowa.

Opinie (1120)

Bardzo dobra

Bardzo dobra obsługa klienta, zamówione kosmetyki przyszły w krótkim czasie, przystępne ceny, a przy tym kosmetyki nie tracą na jakości. Polecam!

Same plusy

Spora ilość zróżnicowanego asortymentu. Produkty dobre jakościowo. Dla każdej kobiety, mężczyzny czy dziecka coś się znajdzie. Miła pomocna obsługa. Z chęcią pokażą doradzą pomogą w wyborze. Wygląd sklepu cieszący oko. Jedyny minus brak karty stałego klienta.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze. Kupuje produkty od znajome, są dośc dobrej jakości.

Odwiedzałeś ostatnio Avon?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • kosmetyka
  • sklep kosmetyczny
  • makijaż
  • pielęgnacja

Podobne firmy w okolicy

Daniella

(5.00 )

Douglas

(3.99 )

Dr Irena Eris

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem