Pizzeria Poranek

( 5.00 )

Opinie (1)

Urok PRL-u

Pierwsza polska pizzeria z 1972 roku - to w oparciu o nią wyrosły wszystkie "pizzowe" fortuny lokalnego biznesu, ale ta w Słupsku była pierwsza, importowana prosto z Mediolanu. Pizza najtańsza w mieście, duży drożdżowy placek z farszem cebulowo-pieczarkowym lub cebulowo-kiełbasianym. Must have każdej wizyty w Słupsku. Wystrój zachował się oryginalny, podobnie piec do pizzy, nie dam głowy, czy nie w rejestrze konserwatora zabytków. Wszystko wielkości londyńskiej budki telefonicznej, z miejscem na 3 stoliki, z najtańszą pizzą w mieście, czarem wspomnień szalonych lat 70 i wieczną kolejką wystającą poza drzwi. Do tego miłe panie, które od lat z tym samym uśmiechem i wielkim nożem serwują włosko-polski przysmak. Takie miejsca trzeba chronić i o nich pamiętać. Zaglądajcie tam, zanim znikną na zawsze...

Odwiedzałeś ostatnio Pizzeria Poranek?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Da Grasso

(3.87 )

Gusto Dominium

(3.50 )

Pizza Hut

(4.17 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem