Opinie użytkownika (59)

W mojej ocenie...
W mojej ocenie jest to marka ,,premium" w kategorii wystroju i urządzania wnętrz. Ekspozycje są bardzo estetyczne, katalogowe. Oferowane produkty są wysokiej jakości, co wiąże się bezpośrednio z wysoką cena, dlatego określiłem ta sieć marką ,,premium". Ogólnie warto zajrzeć do tego sprzedawcy, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie, wszystko jednak będzie zależało od zasobności naszego portfela.

Mateusz Gołkiewicz

22.02.2024

Home&You

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Korzystam z oferty...
Korzystam z oferty tego sklepu, zarówno stacjonarnie jak i online, do tej pory jestem zadowolony. Oferowane promocje oraz kody rabatowe, sprawiają że chętniej korzystam z zakupów u tego sprzedawcy niż u konkurencji. Ekspozycja sklepowa jest estetyczna, obsługa chętnie pomaga klientom. Polecam.

Mateusz Gołkiewicz

22.02.2024

CCC

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Sieć sklepów Smyk...
Sieć sklepów Smyk ocenia dobrze, jest to wiodąca marka na polskim rynku z zabawkami dla dzieci. Kupując u tego sprzedawcy mamy pewność że kupione rzeczy są oryginalne i najwyższej jakości. Kwestia obsługi, także nie budzi zastrzeżeń, jest na odpowiednim poziomie. Sklep z roku na rok powiększa swoją ofertę asortymentową, oferując klientom już nie tylko same zabawki.

Mateusz Gołkiewicz

22.02.2024

Smyk

Placówka

Nie zgadzam się (1)
Na rynku tanich...
Na rynku tanich linii lotniczych Ryanair zasługuje na zauważenie, pomimo często niskich cen oferowanych biletów, utrzymuje podstawowe standardy oraz terminowość połączeń lotniczych. W klasie ekonomicznej jest najlepszym wyborem, zarówno jeśli chodzi o komfort podróżowania, obsługę oraz różnorodność dostępnych kierunków podróżowania. Polecam tego przewoźnika.

Mateusz Gołkiewicz

22.02.2024

Ryanair

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Wśród dostępnych na...
Wśród dostępnych na polskim rynku dużych sieci spożywczych, Kaufland jest metrażowo największy i co za tym idzie oferuje klientom szereg różnorodnych usług. Poza swoją oferta sieciową, na swoim obiekcie oferuje usługi zewnętrznych firm, jest to najczęściej piekarnia, apteka, punkty operatorów telefonicznych oraz inne. Moja ocena jest pozytywna, na plus oceniam zarówno bagatosć dostępnego asortymentu jak i samą obsługę. Napewno nie raz będę jeszcze klientem tego sklepu.

Mateusz Gołkiewicz

22.02.2024

Kaufland

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Jestem klientem tego...
Jestem klientem tego ubezpieczyciela od wielu lat, jego usługi spełniają moje oczekiwania, zarówno ich zakres jak i cena. Kontak z przedstawicielem jest bardzo przyjemny i rzeczowy. W moich doświadczeń z ubezpieczeniem auta, Ergo Hestia jest jak dotąd numerem jeden.

Mateusz Gołkiewicz

22.02.2024

ERGO Hestia

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Ikea stała się...
Ikea stała się miejscem nie tylko dokonywania zakupów mebli, ale także pewnego rodzaju centrum wielobranżowym. Poza podstawowych asortymentem, Ikea oferuje usługi z wielu branżb a nawet świadczy na swoich obiektach usługi gastronomiczne dla klientów. Co do jakości sprzedawanych rzeczy, nie mam zastrzeżeń, są one na stałym wysokim poziomie. Kwestia obsługi, wygląda bardzo dobrze, pracownicy są kompetentni i chętnie służą pomocą. Reasumując międzynarodowa sieć że skandynawskimi korzeniami stanowi istotny element ogólnoświatowej branży meblowo-dekoracyjnej.

Mateusz Gołkiewicz

22.02.2024

IKEA

Placówka

Nie zgadzam się (0)
W mojej ocenie...
W mojej ocenie opiniowana sieć jest jednym z trzech dużych ,,graczy" na polskim rynku handlu wszelkiego rodzaju elektroniką. I właśnie na trzecim miejscu ją klasyfikuje, głównie z powodu, że na tle dwóch pozostałych dużych sieci konkurencyjnych, wypada średnio. Pierwszym aspektem w którym Media Expert ustępuje konkurentom, jest cena produktów, która jest zazwyczaj wyższa niz u dwóch pozostałych sklepów. Drugim obszarem, w ktorym Media Expert zostaje w tyle za konkurencją, jest kwestia mechanizmów promocyjnych, które są dla klienta mniej korzystne i tym samym mnie zachęcają do dokonywania zakupów. Ostatni elementem w którym opisywana sieć jest mniej atrakcyjna dla klientów, jest niekorzystny system zakupów ratalnych, w którym klient ponosi znaczace koszty oprocentowania takich zakupów, gdzie konkurencja oferuje raty 0 %.

Mateusz Gołkiewicz

22.02.2024

Media Expert

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Osobiście korzystałem z...
Osobiście korzystałem z oferty edukacyjnej Cosinusa i byłem zadowolony. Poziom oferowanych zajęć w wielu kierunkach, stoi na dobrym poziomie, a duża dostępność placówek oraz możliwość bezpłatnego korzystania z oferowanych usług, sprawia że na polskim rynku Cosinus wiedzie prym. Są pewne aspekty które należało by poprawić, miedzy innymi rozszerzenie bazy oferowanych kierunków, a także sprawowowanie wiekszej kontroli nad utrzymaniem wysokiego poziomu prowadzanych zajęć. Duży wklad tej sieci edukacyjnej w rozwój naszego społeczeństwa jest niepodważalny.

Mateusz Gołkiewicz

22.02.2024

Cosinus

Placówka

Nie zgadzam się (0)
W przeszłości częściej...
W przeszłości częściej korzystałem z oferty odzieżowej sieci Diverse niż obecnie, funkcjonuje ona na polskim rynku od wielu lat, posiada więc dużą grupę stałych klientów. Każdorazowo dokonując zakupu, byłem zadowolony, zarówno z obsługi jak i przedewszystkim z jakości samych ubrań, która w mojej ocenie jest znacząco wyższa w porównaniu z konkurencyjnymi sieciami. Jedynym aspektem który wpływa na obniżenie oceny, jest fakt, że Diverse oferuje dość okrojoną ofertę w swoich placówkach, co w porównaniu z wielkopowierzchniowymi konkurentami wypada na niekorzyść. Ale czasami chyba warto oferować mniej, ale utrzymując wysoki poziom oferowanych produktów i będąc tym samy w pewnym sensie marka ,,premium" a do takiej właśnie aspiruje oceniana sieć. Napewno skorzystam nie raz z oferty tego sprzedawcy w przyszłości.

Mateusz Gołkiewicz

22.02.2024

Diverse

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Na polskim rynku...
Na polskim rynku jubileryjnym, sieć Yes stanowi istotny element. W mojej ocenie głównie za sprawą oferty tzw. ,,ekonomicznej", w rozumiemiu posiadania w swojej ofercie w większym stopniu bizuteri dużo tańszej od konkurencji, wiąże się to natomiast z mniejszą szlachetnością materiałów użytych do jej produkcji. Sukces YESa jest więc oparty na skierowaniu swojej oferty do mniej zamożnej grupy potencjalnych klientów, których jest jak widać sporo. Obsługa klienta nie odbiega standardami od konkurencyjnych sieci na rynku, także strona internetowa jest dobrze skonstruowana i działa poprawnie. Ogólna ocena stoi na dobrym poziomie i z pewnością YES nadal będzie jednym z kluczowych ,,graczy'' na naszym rynku ,,błyskotek''.

Mateusz Gołkiewicz

22.02.2024

Yes

Placówka

Nie zgadzam się (0)
W mojej ocenie...
W mojej ocenie jedna z najdroższych aptek na polskim rynku farmaceutycznym. Sposób ekspozycji raczej przypomina drogerię niż aptekę. Większość towaru można samemu wziąść z półki co oczywiście jest na plus. Ocena obsługi to raczej kwestia konkretnej palcówki, w odwiedzonych prze zemnie punktach była ona na odpowiednim poziomie. Ostatnim aspektem który wpływa na obniżenie ogólnej oceny, poza wysokimi cenami za leki, jest ich częsta niedostępność w porównaniu do konkurencyjnych sieci aptek.

Mateusz Gołkiewicz

21.02.2024

Hebe Apteka

Placówka

Nie zgadzam się (0)
W przeszłości często...
W przeszłości często korzystałem z oferty tej sieci odzieżowej. W mojej ocenie wieksza część sprzedawanej kolekcji skierowana jest do nastolatków, dlatego od jakiegoś czasu nie znajduje w ofercie nic dla siebie. Na zauważenie zasługuje fakt, że każdy sklep tej sieci ma podobny klimat, tematyczną muzykę grającą w tle i od lat jeden określony sposób ekspozycji odzieży. Napewo jeden z ciekawszych sklepów z ubraniami na polskim rynku.

Mateusz Gołkiewicz

21.02.2024

Cropp

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Nie jestem fanem...
Nie jestem fanem tej ogólnoświatowej sieci fast-fodowej. Raczej przeciwnie, uważam że oferowane dania skierowane są do wąskiej grupy odbiorców, gdyż są poprostu za pikantne i dotyczy to wszystkich oferowanych dań, więc obiad z dziećmi odpada. Dodatkowo gama oferowanych dań nie jest zbyt urozmaicona a ceny są raczej wygórowane. W kwesti obsługi, nie mam znaczacych zastrzeżeń, utrzymana jest na standardowym poziomie. Myślę że kwestia upodobań kulinarnych ma tu kluczowe znaczenie, mnie KFC nie przekonuje.

Mateusz Gołkiewicz

21.02.2024

KFC

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Korzystałem z oferty...
Korzystałem z oferty tego operatora przez kilka lat, początkowo byłem zadowolony, zarówno z warunków oferty jakie otrzymałem a także z obsługi w punktach stacjonarnych tego operatora, jak i z kontaktu z ich infolinią. Podjąłem decyzję o zmianie sieci, głównie z powodu słabego zasięgu w mojej okolicy, ulepszenia wymaga także aplikacja mobilna, ponieważ w porównaniu z konkurencyjnymi operatorami jest ona mocno okrojona.

Mateusz Gołkiewicz

21.02.2024

PLUS

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Obecnie, nie korzystam...
Obecnie, nie korzystam już tak często z usług poczty polskiej. Moje dotychczasowe wrażenia są pozytywne. Kompetencja pracowników oraz organizacja działania Urzędów Pocztowych stoi na wysokim poziomie. Cennik usług oferowanych jest adekwatny do ponoszonych kosztów. Kierunkiem, który mógłby wpłynąć na odzyskanie utraconych klientów, było by utworzenie sieci punktów paczkomatowych przy swoich placówkach a także stworzenie dedykowanej aplikacji mobilnej, ponieważ to w mojej ocenie kluczowym punkt, w którym Poczta Polska ustępuje konkurencyjnym firmom na rynku przesyłek kurierskich.

Mateusz Gołkiewicz

21.02.2024

Poczta Polska

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Nie jestem w...
Nie jestem w pełni zadowolony z usług tego sprzedawcy, ceny towarów są na podobnym poziomie jak u konkurencji, natomiast system promocji już jest stanowczo gorszy. Oferta zakupów ratalnych także mniej korzystna niż u innych sprzedawców na rynku, raty 0% można uzyskać tylko w krótkich okresach promocyjnych, w pozostałych kredytowe zakupy są znacząco oprocentowane. Do samej obsługi nie mam zastrzeżeń, spełnia ona moje podstawowe wymagania.

Mateusz Gołkiewicz

21.02.2024

Media Markt

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Nie jestem częstym...
Nie jestem częstym klientem tej sieci spożywczej, głównie z powodu braku jej sklepów w mojej okolicy. Jednak na podstawie kilku wizyt, ocenia Lidla na poziomie 4 gwiazdek. Odpowiada mi przestronność sklepowa, rozbudowana oferta asortymentowa oraz korzystne mechanizmy promocyjne. W mojej ocenie do poprawy jest aplikacja mobilna ocenianego sprzedawcy, która w porównaniu z konkurencją wypada słabo. Poza tym, nie mam istotniejszych uwag do całokształtu funkcjonowania tej sieci. Wysoki europejski poziom usług.

Mateusz Gołkiewicz

21.02.2024

LIDL

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Na tle konkurencji...
Na tle konkurencji Santander Consumer Bank wypada średnio i na codzień korzystam z usług innego banku. Korzystałem jednak z oferty zakupów ratalnych i byłem zadowolony. Korzystne warunki oraz szybki i wygodny proces podpisywania umowy sprawia, że napewno skorzystam w przyszłości z ich usług. Poprawy wymaga bankowość internetowa oraz sama aplikacja mobilna, która w porównaniu z konkurencją, jest mało intuicyjna i nierzadko sprawia problemy w użytkowaniu.

Mateusz Gołkiewicz

21.02.2024
Nie zgadzam się (0)
Kilkukrotnie dokonywałem zakupów...
Kilkukrotnie dokonywałem zakupów na internetowej stronie sieci sklepów Empik, jestem zadowolony i zarazem zaskoczony róznorodnoscią oferowanego asortymentu. Portal często oferuje korzystniejsze ceny niż na innych stronach sprzedażowych, jednocześnie możemy skorzystać z darmowej przesyłki oraz zwrotu.

Mateusz Gołkiewicz

21.02.2024

empik.com

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi