RYŁKO

( 4.25 )

Opinie (759)

Świetna obsługa

Zakup butów w salonie Ryłko to prawdziwa przyjemność. Personel bardzo kompetentny. Potrafią świetnie dobrać buty. Jeśli nie ma rozmiaru lub koloru, można zamówić (bez kosztów) na adres domowy, odpowiednią parę. Sprzedawcy uśmiechnięci i bardzo uprzejmi.

Warto tam kupować!

Dzisiejsza wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Zarówno wejście do salonu jak i jego wnętrze utrzymane było w czystości. Obuwie stojące na półkach było czyste, niezakurzone. Mimo tego, iż pracownicy zajęci byli pracami porządkowymi zwracali uwagę na klientów. Pracownik obsługujący mnie na sali sprzedaży był miły i uprzejmy. Profesjonalnie podszedł do obsługi mojej osoby. Na początku zbadał moje potrzeby zadając otwarte pytania, następnie zaprezentował konkretne modele obuwia. Zaproponował przymierzenie obuwia, przyniósł drugi but oraz zaproponował spacer po salonie. Podczas transakcji dokładnie spakował obuwie. Na koniec pożegnał mnie i zaprosił do kolejnej wizyty. Salon jak najbardziej godny polecenia znajomym lub rodzinie.

Profesjonalne doradztwo.

Bardzo miła obsługa i profesjonalne podejście do klienta. Duży wybór oferowanych produktów. Odniosłem wrażenie, że klient poszukujący odpowiedniego dla siebie obuwia zawsze wyjdzie z tego sklepu z butami, z których użytkowania będzie zadowolony.

Fantastyczna obsługa

Miesiąc temu pojawiłam się w Ryłko nieprzekonana co do zakupów w tym sklepie. Wybrać szpilki pomogła mi młoda ekspedientka, która była bardzo zaangażowana i dzielnie spełniała moje Kliencie zachcianki dotyczące wymiany rozmiarów, sprawdzenia w internecie, w innych sklepach pokazania innego koloru. Wczoraj wróciłam tam ponownie i znów obsługiwała mnie ta miła Pani - niestety wczoraj nic nie wybrałyśmy, ale pomoc nadal na najwyższym poziomie :)

Fantastycznie

Obsługa w salonie Ryłko w C.H. Nova Park jest na najwyższym poziomie. Panie tam obsługujące są miłe, kompetentne i bardzo pomocne. Potrafią precyzyjnie zbadać potrzeby klienta i dopasować produkt indywidualnie pod klienta. Nawet fakt, że weszłam do sklepu 10 minut przed zamknięciem nie był dla sprzedawczyń problemem i profesjonalnie mnie obsłużyły. Bardzo dziękuję!

Profesjonalnie

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Miło spędzony czas na zakupach.

Bardzo pomocna obsługa

Sympatyczna obsługa, chętnie udzielająca pomocy i pomagająca w podjęciu decyzji oraz zaangażowana w obsługę klienta.

Tak trzymać!

Podczas dzisiejszej wizyty wszystko przebiegło tak jak powinno. Proces obsługi przeprowadzony był profesjonalnie. Muzyka grająca w salonie dobrana była odpowiednio. Zachęcała do zakupów. Również temperatura panująca w salonie ustawiona była na dobrym poziomie.

Dobrze.

Dobrze. miła i chętna

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. To jest skóra ok.

Ok.

Ok. Znakomity towar, wyniosły personel.

Obsługa klienta na wysokim poziomie

Pracownicy sklepu z zaangażowaniem doradzają klientom. Pracownik obsługujący mnie był życzliwy i sympatyczny.

Odwiedzałeś ostatnio RYŁKO?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Ambra

(5.00 )

BADURA

(4.17 )

Bagatt

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem