VISTULA

( 4.10 )

Vistula to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek z odzieżą męską w Polsce. Produkty marki charakteryzuje najwyższa jakość materiałów i wykonania. Vistula posiada w swojej ofercie trzy linie, a każda z nich skierowana jest do innego typu mężczyzny. Kolekcja Lantier i Vistula skierowana jest do mężczyzn, którzy zobowiązani są do bardzo formalnego dress code. Drugą linią jest Vistula Red jako mniej formalna forma osadzona w aktualnych trendach. Najbardziej wymagający klienci mogą skorzystać z oferty -Made to Measure, czyli szycia na miarę.

Opinie (689)

W sobotę 20.11.2021r. ...

W sobotę 20.11.2021r. razem z tatą poszukiwaliśmy dla Niego koszuli. Pani ekspedientka powitała nas i zapytała czy w czymś pomóc, jednak bez większego entuzjazmu. Po wskazaniu konkretnego modelu koszuli, który nas interesuje stwierdziła, że "na Pana ten model na pewno nie będzie pasować", gdyż był w kroju super slim. Chcieliśmy jednak ją przymierzyć, więc Pani rozłożyła koszulę do przymiarki. Kiedy stwierdziliśmy, że krój rzeczywiście nie odpowiada, Pani zaczęła przekonywać, że ta koszula przecież powinna tak leżeć. Robiła to jednak w niemiły sposób, mówiąc do nas jakby uważała nas za "mniej inteligentnych". Kiedy zwróciłam uwagę, że rękawy w koszuli są zbyt szerokie ekspedientka zakwestionowała moje słowa mówiąc "to jest taki dopasowany model, super slim, te rękawy są takie luźne. Tak to powinno wyglądać". Byłam zmieszania czy w końcu ten model ma być super slim czy luźny. Poczułam się wtedy jakby ktoś chciał mi na siłę wcisnąć produkt, który jest zupełnie niedopasowany. Nie zdecydowaliśmy się na tę koszulę. Wybraliśmy inną, w innym kroju. Podczas płacenia, gdy chcieliśmy użyć karty stałego klienta, aby zdobyć punkty, Pani powiedziała że teraz już za późno by to zrobić, ale tak na prawdę nie opłaca się to, gdyż żeby zdobyć te 200 zł na zakupy trzeba by w ciągu roku wydać 25000 zł w sklepie. Jest to być może pomocna rada dla klienta, jednak sądzę, że niezbyt dobra dla samej firmy.

Bardzo niemiła kobieta ...

Bardzo niemiła kobieta obsługuje, trzeba uważać bo nabija inne ceny niż te które są obok ciuchów. Wyczuwam pogardę w stronę klienta. Czasami się zastanawiam czy ona tam nie jest za karę. Nie polecam

Rewelacyjnie!

Rewelacyjnie!

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

29.12.2020
VISTULA Inna forma kontaktu

Odwiedzałeś ostatnio VISTULA?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

4YOU

(3.00 )

Bugatti

(4.33 )

BYTOM

(3.96 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem