RTV EURO AGD

(4.04)

Dodaj opinię

Firma otrzymała Godło Gwiazdy Jakości Obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (4477 z 6839)

Zamówiłem myszkę przez...
Zamówiłem myszkę przez internet z opcją odbioru w sklepie na następny dzień. Otrzymałem informację, że sprzęt jest gotowy do odbioru, jednak na miejscu okazało się, że myszka nie dotarła. Mimo to, dostałem powiadomienie o możliwości odbioru. Pan w sklepie stacjonarnym, który zajmował się moją sprawą, obsłużył mnie sprawnie i profesjonalnie. Spisał ze mną szybkie oświadczenie, że za sprzęt zapłaciłem, ale go nie otrzymałem. Na następny dzień myszka była już w moich rękach. Jestem zadowolony z obsługi, mimo początkowych problemów. Profesjonalne podejście pracownika sklepu sprawiło, że cała sytuacja została szybko rozwiązana. Dodatkowo, doceniam fakt, że zostałem na bieżąco informowany o statusie mojego zamówienia, co zminimalizowało moje obawy. Pomimo początkowych trudności, obsługa klienta była na wysokim poziomie, a problem został szybko i skutecznie rozwiązany.

Qualix

10.07.2024

Placówka

Lublin, Wincentego Witosa 32

Nie zgadzam się (0)
Zamówiona tydzień temu...
Zamówiona tydzień temu lodówka - tydzień czekania na dostawę, bo cytuję infolinię „brakuje montażystów”. Dostawa miała być w sobotę - nie odbyła się. Dziś (poniedziałek) przyjechali panowie i od wejścia mówią, że nie zabiorą starej lodówki, bo nie mają miejsca. Po 10 minutach wracają dostawcy mówiąc, że nie wniosą nowej lodówki, bo jest ZA CIĘŻKA. Na infolinii otrzymałem informację, że zamówienie jest anulowane - tydzień czekania na lodówkę przy 25st. za oknem. Nie spojrzę w ich stronę już nigdy i każdemu radzę to samo.

Klient_AO2OB

08.07.2024

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Odwiedziłam sklep RTV...
Odwiedziłam sklep RTV aby kupić nowy telefon. Już na wejściu zauważyłam, że sklep jest dobrze zorganizowany, a produkty są jasno oznaczone. Obsługa klienta była bardzo pomocna i uprzejma. Pracownik, który mnie obsługiwał, wykazał się dużą wiedzą na temat oferowanych produktów, co ułatwiło mi podjęcie decyzji. Sam proces zakupu przebiegł sprawnie, a czas oczekiwania na obsługę był krótki. Jedynym minusem była dość wysoka cena w porównaniu do konkurencji, ale ogólne wrażenie było pozytywne. Sklep jest czysty, dobrze oświetlony i ma szeroki asortyment produktów. Polecam zakupy w RTV.

Klient_ado8U

03.07.2024

Placówka

Lublin, al. Spółdzielczości pracy 86

Nie zgadzam się (0)
Miła i rzetelna...
Miła i rzetelna obsługa, sklep czysty i zadbany. Ceny niskie zachęcające do ponownego zrobienia zakupów.

Klient kizia

25.06.2024

Placówka

Olsztyn, Piłsudskiego 16-18

Nie zgadzam się (0)
Ostatni raz dokonałem...
Ostatni raz dokonałem zakupu w tym sklepie. W szczególności chodzi o dostawę oraz odbiór starego sprzętu dot. zmywarki waga około 30 kg. Mieszkam w domku jednorodzinnym wystawiłem stary sprzęt przed drzwi domu. Dostawca dostarczył nowy sprzęt i postawił na chodniku tj. około 4m. od drzwi. Ja pomogłem stary sprzęt załadować na samochód natomiast na moją prośbę żeby dostarczyć nowy sprzęt pod drzwi domu mając wózek, otrzymałem odpowiedź że usługa ta nie była opłacona. Po zwróceniu uwagi w sklepie odpowiedziano mi że dostawca wykonał swoją pracę bardzo dobrze tylko ja niepotrzebnie pomagałem. Pozdrawiam Mikołaj

Mikołaj

25.06.2024

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Miła obsługa
Miła obsługa

Jowita

14.06.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Oceniam kompetencje i...
Oceniam kompetencje i zachowanie personelu w RTV Euro AGD bardzo pozytywnie. Pracownicy są uprzejmi, pomocni i zawsze gotowi udzielić fachowej porady. Czas obsługi jest zazwyczaj szybki, co jest dużym plusem, szczególnie podczas większych zakupów. Oferta sklepu jest zróżnicowana, z szerokim wyborem sprzętu elektronicznego i AGD. Wygląd sklepu jest nowoczesny i dobrze zorganizowany, co ułatwia znalezienie potrzebnych produktów. Zakupy w RTV Euro AGD są przyjemne i satysfakcjonujące.

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Do sklepu RTV...
Do sklepu RTV EURO AGD udałam się, aby wybrać laptopa. Poprosiłam Pracownika o pomoc w analizie parametrów i wyborze odpowiedniego sprzętu do moich potrzeb. Pan był bardzo uprzejmy i w prosty sposób wyjaśnił czym się różnią dane laptopy. Asortyment nie był duży, ale ogólnie można było coś wybrać. W sklepie sprzęt był ładnie wyeksponowany.

KacperKacper

11.06.2024

Placówka

Przemyśl, Sportowa 11

Nie zgadzam się (0)
Dobry sklep, w...
Dobry sklep, w przypadku promocji warto do niego zajrzeć. Obsługa jednak bardzo średnia, brakuje fachowej wiedzy, tak jak u konkurencji.

Klient_Y4aVd

28.05.2024

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bardzo ciekawe promocje
Bardzo ciekawe promocje

zarejestrowany-uzytkownik

28.05.2024

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Polecam sklep Euro-Rtv-Agd...
Polecam sklep Euro-Rtv-Agd mieszczący się we Wrocławiu przy ulicy suchej 1 Świetna i szybka obsługa

Bartkele

27.05.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Wizyta w sklepie...
Wizyta w sklepie stacjonarnym, po wejściu mile przywitany. Pracownicy konkretni oraz potrafiący wytłumaczyć co będzie lepszym wyborem.

Klient_xcHro

17.05.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Zakupiłam doskonały-moim zdaniem-...
Zakupiłam doskonały-moim zdaniem- telewizor Sony OLED XR-65-A80L. Transakcja zrealizowana została po prezentacji i omówieniu szczegółów działania sprzętu ze strony personelu sklepu. Telewizor - po łatwym, intuicyjnym zainstalowaniu działa bez zarzutu i posiada ogromne możliwości. Polecam.

Klient_isaz

09.05.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Bardzo miły personel...
Bardzo miły personel ,który chętnie odpowiada na pytania klienta i potrafi ewentualnie doradzić niezdecydowanemu klientowi ,ceny również bardzo przyzwoite

kryptowaluty_UfFc

02.05.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Dostawa towaru umówiona...
Dostawa towaru umówiona na konkretny dzień, produkt przyjeżdża uszkodzony. Kolejna dostawa umówiona na 2 dni później, dostawca informuje pod drzwiami że „rezygnuje z dostawy towaru” bez podjęcia próby wniesienia towaru do mieszkania, dodam że przy pierwszej próbie dostarczenia towar trafił już do mieszkania, zmieścił się w windzie ale po rozpakowaniu z folii/styropianów okazało się że chłodnica pod lodówką jest bardzo mocno uszkodzona.

Klient_isaz

23.04.2024

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Obsługa sklepu jest...
Obsługa sklepu jest bardzo pomocna, to zawsze jest duży plus podczas zakupów w sklepie. Cieszę się, że personel jest tam przyjazny i chętny do udzielenia pomocy, gdy tego potrzebuję. Jednakże, mam pewne obawy odnośnie trudności w odnalezieniu się w sklepie. Poprawna organizacja przestrzeni handlowej jest kluczowa dla komfortu klientów, więc może warto byłoby to uwzględnić i poprawić. Co do cen są one standardowe. Rzadko się zdarza, aby sklep, oferował atrakcyjne promocje lub rabaty. Czas obsługi jest jak najbardziej prawidłowy. Mimo tych drobnych niedogodności, sklep RTV AGD w Platanie wciąż pozostaje miejscem, do którego chętnie wracam, ze względu na pomocną obsługę i szeroki wybór produktów.

AgnPru96

22.04.2024

Placówka

Zabrze, pl. Teatralny 12

Nie zgadzam się (0)
Miałem okazję odwiedzić...
Miałem okazję odwiedzić zamkniętą placówkę RTV EURO AGD w Chorzowie i mogę powiedzieć, że obsługa była miła i pomocna. Jednakże, nie mogę nie zauważyć kilku istotnych problemów. W sklepie często występowały duże braki asortymentowe, co utrudniało znalezienie konkretnych produktów. Dodatkowo, doświadczyłem również problemów z systemem, co wydłużało czas obsługi i generowało pewne niedogodności. Ponadto, zauważyłem, że czas oczekiwania na towar zamawiany online do placówki był często znacząco wydłużony, co mogło być frustrujące dla klientów oczekujących na dostawę. Mimo tych problemów, doceniam życzliwość personelu i ich starania, aby pomóc w rozwiązaniu problemów. Jednakże, uważam, że poprawa dostępności produktów oraz efektywności systemu obsługi klienta byłaby mile widziana.

Klient_SC9Rw

15.04.2024

Placówka

Chorzów, Wolności 10

Nie zgadzam się (0)
Personel nie zorientowany...
Personel nie zorientowany w ofercie, mało pomocny

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Zakup aparatu telefonicznego,...
Zakup aparatu telefonicznego, smartfona. Sprzedawca z Ukrainy, słabo orientują cy się w ofercie. Nie wiedział nic na temat modelu który pytałam oraz na temat zabezpieczen

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Ja rozumiem że...
Ja rozumiem że pracownicy chcą porozmawiać, nawet w pracy, ale jak są klienci no to chyba rozmowy między sobą powinny ustąpić, prawda?

Konsument.

29.03.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)

RTV EURO AGD

RTV EURO AGD jest pierwszą polską firmą działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego oraz sprzętu gospodarstwa domowego. W swojej ofercie posiada elektronikę użytkową, telewizory i sprzęty AGD, komputery, tablety i telefony, sprzęt fotograficzny, gry i konsole oraz akcesoria. Od 4 lat laureat prestiżowej nagrody Gwiazdy Jakości Obsługi obecnie posiada 270 sklepów oraz prowadzi sklep internetowy.

Dane firmy

Warszawa

Warszawa, Muszkieterów 15

Czy te firmy wypadają lepiej niż RTV EURO AGD?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Zamówiłem myszkę przez...
Zamówiłem myszkę przez internet z opcją odbioru w sklepie na następny dzień. Otrzymałem informację, że sprzęt jest gotowy do odbioru, jednak na miejscu okazało się, że myszka nie dotarła. Mimo to, dostałem powiadomienie o możliwości odbioru. Pan w sklepie stacjonarnym, który zajmował się moją sprawą, obsłużył mnie sprawnie i profesjonalnie. Spisał ze mną szybkie oświadczenie, że za sprzęt zapłaciłem, ale go nie otrzymałem. Na następny dzień myszka była już w moich rękach. Jestem zadowolony z obsługi, mimo początkowych problemów. Profesjonalne podejście pracownika sklepu sprawiło, że cała sytuacja została szybko rozwiązana. Dodatkowo, doceniam fakt, że zostałem na bieżąco informowany o statusie mojego zamówienia, co zminimalizowało moje obawy. Pomimo początkowych trudności, obsługa klienta była na wysokim poziomie, a problem został szybko i skutecznie rozwiązany.