RTV EURO AGD

(3.83)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP100 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (4501 z 6699)

Sklep w Inowrocławiu...
Sklep w Inowrocławiu - niektórzy Panowie mają pojęcie o swojej pracy, odpowiadają na każde pytanie zadane klientowi. Niektórzy pracują chyba za karę.

Klient_zQ0rG

17.03.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Wizyta w...
Wizyta w sklepie RTV EURO AGD w Złotych Tarasach w Warszawie była dla mnie bardzo pozytywnym doświadczeniem. Odbierałam produkt zamówiony przez internet. Przy wejściu powitał mnie pracownik i z miejsca zajął się moją sprawą. Czekałam na odbiór dosłownie chwilę. Dodatkowo prosiłam go o pomoc w znalezieniu karty pamięci do dość starego sprzętu. Mimo, że nie było w sprzedaży tej rzeczy, pracownik miał wiedzę, chciał mi pomóc i udzielił kilku cennych wskazówek. To było miłe.

LaMarija

17.03.2023

Placówka

Warszawa, Złota 59

Nie zgadzam się (0)
Polecam wszystko odbyło...
Polecam wszystko odbyło się pomyślnie, polecam sklep i obsługę :)

Klient_tRUI3

17.03.2023

Placówka

Kielce, Świętokrzyska 20

Nie zgadzam się (0)
Złe wrażenia z...
Złe wrażenia z wizyty. Pracownicy zajęci sobą i rozmowami, które prowadzą. Zdecydowany brak zainteresowania klientem. Sprzęty na ekspozycji mocno zakurzone - nie zachęcają do kupna.

daria.k

09.03.2023

Placówka

Gorzów Wielkopolski, Myśliborska 19

Nie zgadzam się (0)
Przyszłam z reklamacją...
Przyszłam z reklamacją głośników. Szybka i sprawna obsluga "zdarzenia". Produkt wymieniony od ręki.

Domii94

27.02.2023

Placówka

Dąbrowa Górnicza, Sobieskiego

Nie zgadzam się (0)
W placówce spotkałam...
W placówce spotkałam się z człowiekiem kompetentnym. Jednak moje wymagania były bardzo sprecyzowane gdyż chciałam kupić konkretny model telewizora. Pracownik na sile chciał mi przedstawić zalety innego modelu , wychwalając go bardzo. Zaczęłam się zastanawiać nad celem takiego postępowania i upatrywać w tym jakiejś ukrytej korzyści. Nie podobało mi się to. Kupiłam ten model po który przyszłam. Następnym razem zamówię online.

MartaRz

27.02.2023

Placówka

Gdynia, Nowowiczlińska 35

Nie zgadzam się (0)
Placówka nieduża w...
Placówka nieduża w porównaniu z niektórymi, duża ilość produktów na wystawie. Bardzo pomocna obsługa. Sklep dobrze utrzymany, czysty, ekspozycja ustawiona estetycznie i przejrzyście.

MikeScaletta

22.02.2023

Placówka

Świdnik, Wyszyńskiego 17

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobra i...
Bardzo dobra i fachowa jakość obsługi, zainteresowanie klientem oraz jego potrzebami. Kupiłem to co chciałem, przy czym otrzymałem cenne porady, które zaważyły na końcowym efekcie kupna. Sklep czysty, towar przejrzysty, intuicyjny układ, miła obsługa, polecam

sebastian1123

16.02.2023

Placówka

Żagań, Księżnej Żaganny 19

Nie zgadzam się (0)
Obsługa nie pozwoliła...
Obsługa nie pozwoliła mi się długo "błąkać" samej po sklepie, Pan szybko podszedł i zapytała jak pomóc. Był kompetentny i pomocny. W sklepie było czysto.

Wiolaola

07.02.2023

Placówka

Kraków, Galeria Kazimierz - Centrum Handlowe

Nie zgadzam się (0)
Super promocje super...
Super promocje super sklep

Aneta 25

31.01.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Podczas mojej wizyty...
Podczas mojej wizyty w sklepie panował ład i porządek. Znalezienie konkretnego produktu nie stanowiło większego problemu, ze względu na dość intuicyjny rozkład. Obsługa natomiast była miła, uprzejma i zainteresowana klientem. Dzięki temu dokonałam dobrego zakupu.

sophia

30.01.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Konsultant a do...
Konsultant a do mnie podszedł kiedy oglądałam sprzęt. Do sklepu udałam się z zamysłem zakupu całego sprzętu do kuchni. Konsultant pomógł mi wybrać wszystko, przeprowadził badanie potrzeb, poinformował o aktualnej promocji i szukal takiego sprzętu, aby móc z.tej promocji skorzystać, dzięki temu udało mi się sporo zaoszczędzić. Konsultant wykazywał się dużą wiedzą na temat produktów, skorzystałam również z ubezpieczenia. W.ciagu jednej wizyty udało mi się załatwić wszystko czego chciałam. Wizyta przebiegła w miarę szybko i w miłej atmosferze.

Klient_9LMSP

30.01.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Obsługa w tej...
Obsługa w tej sieci sklepów w moim doświadczeniu zawsze jest na wysokim poziomie. Bez względu na miejscowość, mam wyłącznie dobre wspomnienia z wizyt w sklepach RTV EURO AGD. Pracownicy na swoich działach zawsze potrafią doskonale doradzić w zakupie, pracownicy wiedzą z czym mają do czynienia oraz doskonale wiedzą co posiadają na stanie.

Klient_zu7rQ

14.01.2023

Placówka

Cieszyn, Wojciecha Korfantego 23

Nie zgadzam się (0)
Najczęściej kupuję sprzęt...
Najczęściej kupuję sprzęt w RTV AGD.

Dom88

10.01.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Zamówiłem telefon komórkowy...
Zamówiłem telefon komórkowy przez infolinię sklepu RTV Euro AGD. Konsultant Contact Center obsługujący mnie poprosił o numer katalogowy produktu, po podaniu zweryfikował, czy chodzi o ten konkretny produkt, jednakże nie zweryfikował kompletnie, ponieważ nie podał ceny produktu. Konsultant zaproponował mi kupno dodatkowego ubezpieczenia "Przedłuż gwarancję", jako że byłem zainteresowany tą dodatkową ochroną wybrałem tę opcję. Niestety, konsultant nie poinformował mnie, że dany model telefonu nie posiada ładowarki, a zaledwie kabel i to dość specyficzny, ponieważ typu usb-c usb-c, zatem ładowarka z odpowiednim wejściem stanowiła istotny element telefonu. W związku z tym dało się wyczuć, że konsultantowi zależy zaledwie na sprzedaży ubezpieczenia, a nie kompleksowej obsłudze klienta. Konsultant bardzo długo wpisywał moje dane personalne, dodatkowo pomylił się w imieniu osoby, która odbierze sprzęt od kuriera. Ku mojemu zaskoczeniu konsultant miał bardzo smutny i niemiły głos, naprawdę bardzo niechętnie słuchałem jego tonu oraz sposobu artykułowania słów. Podsumowując, konsultant wprowadził zamówienie co do sprzętu prawidłowo, zaproponował mi korzystne ubezpieczenie, jednakże nie ustrzegł się kilku błędów, mianowicie czas obsługi klienta był zdecydowanie za długi, wystąpienie błędu ortograficznego przy imieniu mogło wprowadzić kuriera w błąd oraz brak poinformowania mnie o konieczności kupna ładowarki, wskazują na niski profesjonalizm konsultanta. kompetencje i zachowanie personelu, czas obsługi, ofertę i wygląd ocenianego miejsca. Wystarczy tylko kilka zdań, ale zadbaj o jasny opis i unikaj błędów.

Klient_bpYnT

10.01.2023

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Obsługa przy stoisku...
Obsługa przy stoisku ze słuchawkami bardzo miła i profesjonalna. Otrzymałem odpowiedz na każde pytanie i porady odnośnie sprzętu. Jednak z uwagi na dużą liczbę klientów obsługa nie mogła podejść na czas, musiałem czekać około 10 minut.

Klient_vurJI

10.01.2023

Placówka

Warszawa, Powsińska 31

Nie zgadzam się (0)
Obsługa i...
Obsługa i sprzedaż znacznie się pogorszyły od ostatnich mych zakupów gdzie byłam bardzo zadowolona. Doradzono mi nieodpowiednie wyposażenie dodatkowe , które mi nie pasuje do typu telefonu. Formalności sporo z tym zwrotem bo do sklepu nie mogę oddać gdyż otworzyłam pudełko. Skąd bym wtedy wiedziała , że jest za małe?!

Ella_1

07.01.2023

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Najlepsi! Tylko tutaj...
Najlepsi! Tylko tutaj mam wszystko czego potrzebuję! Polecam!

Dana_6

04.01.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bardzo polecam! Najlepszy...
Bardzo polecam! Najlepszy sklep w moim mieście.

MCAga

04.01.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobra firma,...
Bardzo dobra firma, często korzystam. Polecam!

Angelika_327

04.01.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)

RTV EURO AGD

RTV EURO AGD jest pierwszą polską firmą działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego oraz sprzętu gospodarstwa domowego. W swojej ofercie posiada elektronikę użytkową, telewizory i sprzęty AGD, komputery, tablety i telefony, sprzęt fotograficzny, gry i konsole oraz akcesoria. Od 4 lat laureat prestiżowej nagrody Gwiazdy Jakości Obsługi obecnie posiada 270 sklepów oraz prowadzi sklep internetowy.

Dane firmy

Warszawa

Warszawa, Muszkieterów 15

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż RTV EURO AGD?

Ktoś 7 dni temu dodał opinię na temat tej firmy

Sklep w Inowrocławiu...
Sklep w Inowrocławiu - niektórzy Panowie mają pojęcie o swojej pracy, odpowiadają na każde pytanie zadane klientowi. Niektórzy pracują chyba za karę.
Zgadzasz się?