Gymnasion

(4.27)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (11 z 16)

Fitness Klub Gymnasion...
Fitness Klub Gymnasion znajduje się w Hali Sportowo Widowiskowej. Przed budynkiem znajduje się bardzo duży parking. Sam Klub znajduje się na piętrze, siłownia oraz sala do zajęć fitness. Sprzęt do ćwiczeń bardzo urozmaicony. Obsługa kompetentna, na siłowni trener do dyspozycji. Nie ma konieczności zapisywania się na zajęcia fitness jak w niektórych klubach. Szatnia duża, ale szafki tam się znajdujące dość wąskie. Prysznice nie praktycznie, strumień wody jest tam tak rozproszony, że trzeba długo się spłukiwać. Suszarki do włosów o zbyt słabej mocy. Jeśli chodzi o czystość to nie mam żadnych zastrzeżeń.

Anna_3709

08.02.2012

Placówka

Suchy Las, Szkolna 20

Nie zgadzam się (0)
Uprzejmy Pan poinformował...
Uprzejmy Pan poinformował mnie, że powinnam się wpisać na listę. Jednak nie był już na tyle uprzejmy aby wstać i pokazać mi gdzie jest szatnia lub nawet krótko wprowadzić w temat jakie panują tutaj zasady. Siedział zapatrzony w ekran monitora, zapewne przeglądał facebooka lub wystawiał aukcję na allegro.

Edyta_341

17.03.2011

Placówka

Warszawa, Domaniewska 37

Nie zgadzam się (3)
Ponieważ ostatnio jestem...
Ponieważ ostatnio jestem wielką fanką treningu fizycznego, bo jak mawiają ruch to zdrowie udałam się z przyjaciółką siłowni połączonej z fitnessem. Klub nazywa się Gymnasion i mieści się centrum Katowic, w znanym przez wszystkich hotelu Altus. Siłownia mieści się na ostatnim piętrze wieżowca. Efekt wejścia zaskakujący, nowocześnie urządzona rejestracja przy której otrzymałyśmy kluczyki do szatki. Szatnia damska i męska oczywiście osobno. Szatnia damska bardzo dobrze wyposażona w oddzielne szafeczki zamykane na kluczyk, w zadbaną i higieniczną łazienką z prysznicami. W ofercie do dyspozycji suszarki do włosów a także maszyna z możliwością zakupu, np. gumki do włosów, chusteczek higienicznych, tamponów, spinek itp.. czyli wszystko co potrzebne kobietą w ilości sztukowej. Na samej siłowni przystojny i bardzo miły dla wszystkich dostępny trener, który bardzo chętnie poprowadzi trening, pokaże do czego służą poszczególne przyrządy, wytłumaczy ich działanie, a także pokaże jak powinno się z nich korzystać. Na wysokim standardzie wyposażona siłownia posiada wielofunkcyjne przyrządy aerobowe oraz typowo siłowe. W części aerobowej przy bieganiu na bieżni, czy też przy pedałowaniu na rowerku umili czas jakiś film, czy też program który puszczany jest na kilku telewizorach LCD. Muzyka wydobywająca się z głośników na całej powierzchni siłowni potrafi wspomóc motywacji i zachęcić do jeszcze większych zmagań fizycznych. Jeżeli chodzi o cennik siłownia ta nie jest zbyt tania. Karnet bowiem kosztuje 250 zł ale jest on równoważny z możliwością korzystania do woli z siłowni, zajęć fitness oraz z sauny. Sądzę, że dla osób które chcą połączyć zdrowy tryb życia z relaksem w formie sauny, czy tez zajęć fitness taka forma jest trafiona w sama dziesiątkę, a na cenę przecież można sobie odłożyć i uzbierać, a warto jest naprawdę.

zalogowany_użytkownik

29.06.2010

Placówka

Katowice, Uniwersytecka 13

Nie zgadzam się (21)
Przyjechałam zapytać o...
Przyjechałam zapytać o ofertę Klubu, gdyż dostałam specjalne zaproszenie z "Opolgrafu" jeszcze z okazji Dnia Kobiet. Pisało, że mogę skorzystać z oferty w kwietniu lub maju. Od wejścia ujęło mnie przestronne wnętrze, prawie jak recepcja w hotelu. Do tego bardzo czysto. W głębi znajdowało się stoisko informacyjne, gdzie stały dwie panie, do ktrórych podeszłam i miło się przywitałam. Obydwie od razu były chętne do obsłużenia, aż nie wiedziałam, do której się zwrócić. Pokazałam zaproszenie i zapytałam, z czym się ono wiąże, z czego mogę skorzystać i w jaki sposób. Poinformowano mnie, że jedyne, z czego nie mogę to kick-boxing, a tak cała oferta jest dla mnie. "Nie musi Pani wybierać jednego rodzaju zajęć, gdyż zaproszenie funkcjonuje przez cały dzień. Może Pani więc przyjść rano na jedne zajęcia, wrócić do domu i wieczorem przyjść na inne" - powiedziano mi. Dobrze wiedzieć, bo sądziłam, że funkcjonuje to właśnie tylko na jedne zajęcia. Pracownica wydrukowała mi cały aktualny miesięczny grafik, dzięki czemu mogę go dostosować do własnych potrzeb. Niestety, nie wszystkie skróty rozumiałam, ale panie zaraz dołączyły kartkę z wszelkimi pojęciami. Zapytałam też, które zajęcia są ukierunkowane typowo na rozciąganie, gdyż nie interesuje mnie rower, taniec czy siłownia.Wskazano mi pilates, stretch i zajęcia ogólnorozwojowe. Polecono też stronę internetową, na której także mogę znaleźć niezbędne informacje i wręczono wizytówkę Klubu. Jedyny zgrzyt nastąpił, gdy spytałam, czy do zaproszenia są może darmowe napoje energetyczne. Panie zupełnie nie zareagowały na pytanie, tylko popatrzyły na siebe pytająco. To jednak nie zmieniło mojego ogólnego dobrego pierwszego wrażenia. Wkrótce wybiorę się na zajęcia i zobaczę, jak to wygląda w praktyce.

zarejestrowany-uzytkownik

06.05.2010

Placówka

Opole, Wrocławska 154

Nie zgadzam się (23)
Na samym poczatku...
Na samym poczatku bardzo trudno znależć wejście do siłowni w centrum handlowym. Brak oznaczeń. Wiele korytarzy. Po przekroczeniu progu wita mnie usmiechnięta recepcjonistka. Informuję, że to moja pierwsza wizyta w tej placówce. Natychmiast pomaga mi wybrać odpowiedni dla mnie karnet, informuje o najdogodniejszej i najtańszej dla mnie opcji. Pyta o karte gimnaziony z innej placówki, status studenta, kartę multi sport... Pyta w jakich godzinach bedę przychodzić. Grzecznie i z uśmiechem odpowiada na każde pytanie. Informuje o zasadach panujacych na sali i w szatni. Pokazuje regulamin. Szatnia jest bardzo czysta i nowocześnie wyposażona. Sala ćwiczeń również bardzo czysta i dobrze klimatyzowana. Nowoczesny sprzęt, zaprojektowany specjalnie dla kobiet. Dostosowany do treningu wszystkich grup mięśni.Jednak maszyny pojedyncze do każdego ćwiczenia. Instrukcja obsługi i kolejności wykonywania ćwiczeń na ścianie. Mało maszyn do ćwiczeń kardio. Ogólnie mała siłownia. BRAK INSTRUKTORA!!! Pojawia się od czasu do czasu (brak ubrania treningowego?). Instruktor nie podchodzi do mnie mimo tego, że obserwuję sprzęt nie wiedząc jak się nim posłuzyć. Udziela mi szczegółowych informacji po moim zapytaniu i to odnośnie pojedynczych maszyn, o które pytam. Prysznice bardzo czyste i pachnące. Jednak po odsunięciu zasłonki spada na mnie drążek rozporowy. Naprawiam usterkę:) Delikatnie dotykam zasłony ponieważ grozi ponownym zsunieciem. Toaleta higienicznie czysta. Cały obiekt nowoczesny. Na wyjściu słyszę miłe "do widzenia". Zostaję zaproszona ponownie. Nastepnie zawiła droga do wyjścia. Brak oznaczeń.

Anna_2373

12.04.2010

Placówka

Gdańsk, Grunwaldzka 141

Nie zgadzam się (25)
Jestem posiadaczem platynowej...
Jestem posiadaczem platynowej karty- za usługi Klubu zapłaciłam z góry. Korzystam głównie z firtnesu-regularnie w miesiaach wakacyjnych na grafiku zajeć na stronach www pojawiają sie pomranczowe pola z napisem "uwaga zmiana" i najczesciej znaczy to tyle ze zajeć nie ma, nawet nie ma zastępstwa np dla opcji firtnesu na sali tanecznej. Natomaist na sali fitnes zajęcia zajecia prowadzone sa wg tego samego scanriusza i klucza cwieczen stały bywalec może sie znudzic. Nie zmienia sie nic poza muzyką. Układ stale ten sam. Oprawa miesca całkiem przyjazna 4 osobne sale, podłogi czyste, klimatyzacja.otwarte okna, ułozony sprzęt. Minusem jest to ze czasami na sali jest wiecej osób niz fizycznie miejsc do wykonywania poszczególnych cwiczeń.Szatania ma sporoszafek do dyspozycji-jednak klucze wydawane są w tym samym czasie- dla jednej ze ścian 10 pan dostaje klucze i przy przebieraniu jest mały scisk.

Dorota_291

26.08.2009

Placówka

Wrocław, Czysta

Nie zgadzam się (20)
To była moja...
To była moja pierwsza wizyta w tym Klubie. Byłam mile zaskoczona jakością obsługi. Pani w recepcji uprzejmie wyjaśniła rodzaje karnetów, doradziła wybór najkorzystniejszej dla mnie oferty, pokazała siłownię, sale fitness oraz szatnię. Gotowa do ćwiczeń skorzystałam z porady trenera. To również była fachowa obsługa. Sympatyczny pan wypytał co chcę osiągnąć chodząc na siłownię, ile mam na to czasu a następnie rozpisał indywidualny harmonogram zajęć i pokazał jak używać poszczególnych przyrządów. Od tego dnia jestem zadowoloną klientką Gymnasionu i chętnie go odwiedzam.

zarejestrowany-uzytkownik

10.05.2009

Placówka

Poznań, al. Solidarności 47

Nie zgadzam się (19)
Dzisiaj w Gymnasionie...
Dzisiaj w Gymnasionie spędziłam bardzo miłe 2 godziny. Wszystkie maszyny działały bez problemu - ostatnio pojawiło się kilka nowych bieżni i stepperów. Zamontowano telewizory płaskoekranowe, które można oglądać, ćwicząc na bieżniach. Maszyny w siłowniach są rozstawione z zachowaniem koniecznych odstępów, jest ich wystarczająca ilość dla wszystkich chętnych. Personel jest zawsze bardzo pomocny, trener ustawił mi program na bieżni i udzielił informacji, jak powinnam ćwiczyć. Zaobserwowałam, ze chętnie pomaga rónież innym ćwiczącym, demontrując sposób używania poszczególnych maszyn. W szatni i natryskach jest zawsze czysto, jest sprzątane na bieżąco. Personel recepcji jest uprzejmy, komunikatywny i kompetenty - zawsze można uzyskać informacje o zajęciach grupowych, zastępstwach etc. Mam abonament w Gymnasionie i jestem z niego bardzo zadowolona.

Nayagare

03.05.2009

Placówka

Warszawa, Puławska 427

Nie zgadzam się (21)
Jestem stałą klientką...
Jestem stałą klientką tej sieci. Klub na Puławskiej ma dużo plusów: jest duży, ma dużą siłownię, sale fitness są także spore, chociaż w godzinach szczytu niewystarczające. Jestem bardzo zadowolona z instruktorek fitness pracujących w tym klubie, są bardzo życzliwie nastawione do uczestników zajęć, bardzo kontaktowe, wesołe i świetnie prowadzą zajęcia. Ogromnym plusem klubu jest istniejące tu przedszkole, dzięki czemu nie mam problemu z opieką nad moimi dziećmi. Jedyną rzeczą, która mnie w tym klubie denerwuje jest to, że od ponad miesiąca nie działa sauna oraz łaźnia parowa i nikt, pomimo kilkakrotnego zgłaszania przez mnie tego problemu, jeszcze się tym nie zajął. Uważam też, że łazienki powinny być dokładniej sprzątane. Ogólnie jednak polecam ten klub, bardzo pozytywne miejsce i duży plus za zwrócenie uwagi na potrzeby przychodzących tam także matek z dziećmi.

zarejestrowany-uzytkownik

09.03.2009

Placówka

Warszawa, Puławska 427

Nie zgadzam się (18)
Jestem stałą klientką...
Jestem stałą klientką Gymnasionu, posiadam karnet i korzystam z usług klubu 1-2 razy w tygodniu. Dnia 01/12/2008 poszłam do klubu na zajęcia jogi na 12:30. Przebrałam się w szatni - pomieszczenie było czyste, schludne, szafka otwierała się prawidłowo. Niestety zajęcia nie rozpoczęły się o planowanej godzinie, ponieważ instruktorka zajęc odbywających się wcześniej w tej samej sali po raz kolejny przedłużyła swoje zajęcia. Grupa z jogi czekała zatem 7 minut pod drzwiami. Same zajęcia, jak zwykle prowadzone były bardzo profesjonalnie, sala była posprzątana, wystarczyło przyborów dla klientów, jednak po raz kolejny zostały skrócone przez instruktorkę. W planie dostępnym w recepcji klubu oraz na stronie wykazane jest, że zajęcia mają trwa 90 minut. Tym razem trwały 70 minut. Po zajęciach udałam się pod natrysk. Niestety nie było ciepłej wody. Z innego pomieszczenia z prysznicami przyszła inna klientka, informując, że tam także nie ma ciepłej wody. Wzięłam zatem chłodny prysznic. W szatni działało ogrzewanie podłogowe, było ciepło. Szatnia jest zawsze utrzymywana w czystości, lustra są czyste, sprawdziłam, że działają wszystkie suszarki do włosów, przy zlewach w podajnikach jest mydło a w toaletach wszędzie był papier toaletowy. Od kliku miesięcy nie działa jedno urządzenie solarium - tuba. Powoduje to czasami kolejki do jedynego, które działa, przy czym to działające również ma wadę - nie przyjmuje niektórych monet, co powoduje zamieszanie przy płatności i wydłuża czas oczekiwania. Ogólne moje wrażenie z tej wizyty nie jest dobre z powodu niedotrzymywania terminów zajęc w grafiku, stale niedziałającego solarium oraz zimnej wody w natrysku.

Nayagare

01.12.2008

Placówka

Warszawa, Puławska 427

Nie zgadzam się (17)
Od dwóch tygodni...
Od dwóch tygodni jestem regularnym "gościem" siłowni przy rondzie ONZ w Warszawie. Chciałbym podzielić się uwagami dotyczącymi tego miejsca. Ocena: wrażenie estetyczne oraz funkcjonalność - ocena dostateczna (3 pkt), zbyt mało miejsca i urządzeń do ćwiczeń; obsługa - ocena dobra (4 pkt), trenerzy chętni do pomocy; zaplecze sanitarne oraz szatnie - ocena dobra (4 pkt), mogło by być trochę lepiej (myślę o prysznicach), właściciel powinien zmienić dysze w natryskach, strumień wody jest za mocny.

zarejestrowany-uzytkownik

17.09.2008

Placówka

Warszawa, Rondo ONZ 1

Nie zgadzam się (29)

Gymnasion

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Gymnasion?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Dobrze.
Bardzo dobrze.