ORLEN

(4.17)

Dodaj opinię

Firma otrzymała Godło Gwiazdy Jakości Obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (10250 z 12730)

Korzystając z tej...
Korzystając z tej stacji, nie napotkałem zbyt wielu problemów tankując tu auto kilkukrotnie nie było problemów z jakością paliwa. Podjeżdżając pod dystrybutor, zazwyczaj ktoś z obsługi proponuje mi pomoc w zatankowaniu auta. Po przejściu do budynku sprzedażowego jest czyściutko. Transakcje przebiegają szybko i w miłej atmosferze. Zawsze jestem zapytany czy zbieram punkty i posiadam aplikację, sprzedawcy proponują różne artykuły m.in hot-dogi i kawę , które są smaczne. Ceny innych artykułów niż paliwo są w dość przystępnch cenach , jeśli mówimy o stacjach oczywiście. Polecam

robertlipiarz5

01.12.2022

Placówka

Ostrowiec Świętokrzyski, Mickiewicza 22a

Nie zgadzam się (0)
Stacja paliw Orlen...
Stacja paliw Orlen - Gliwice ul. Toszecka 8 Bardzo pozytywne wrażenia podczas zakupu paliwa na tej stacji. Krótka kolejka do kasy i bardzo sprawna obsługa. Po zaproponowaniu kawy i hot doga , zdecydowałem się na zakup. Po finalizacji otrzymałem dowód zakupu. Miejsce wewnątrz czyste, kubki do kawy, cukier, pokrywki - wszystko jest w zapasie. Polecam.

dario34014

28.11.2022

Placówka

Gliwice, Toszecka 8

Nie zgadzam się (0)
Źle.
Źle.

Klient_pS7O0

26.11.2022

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Dzisiaj odwiedziłam stacje...
Dzisiaj odwiedziłam stacje Orlen. Na sklepie panował bałagan, podłoga była brudna. Pracownik nie powitał mnie jako klienta na wejściu. Zamówiłam hot-doga, osoba, która go przygotowywała nie miała ubranej rękawiczki jednorazowej. Nie poleciłabym tej stacji, bałagan ogólny a obsługa niesympatyczna.

Klient_suIuQ

23.11.2022

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Bardzo miła I...
Bardzo miła I profesjonalna obsługa klienta , jakość paliwa na wysokim poziomie , polecam tankowanie paliw i robienie zakupów w sklepie

Mirek1962

22.11.2022

Placówka

Żychlin, 3 Maja 13

Nie zgadzam się (0)
Obsługiwał mnie szczupły...
Obsługiwał mnie szczupły brunet ok.180 wzrostu, z uśmiechem na twarzy przywitał mnie zaprosił do swojej kasy zaproponował promocyjne produkty, oraz polecił założenie aplikacji vitay przedstawiając korzyści z jej korzystania. Wizualnie sklep bardzo zadbany na pułkach były tylko niewielkie luki produktowe, sam porządek oceniam na bardzo dobry. Przyznaję tylko 4 gwiazdki z racji na drugiego Pana stojącego przy drugiej kasie który z grymasem na twarzy jak tylko mnie zobaczył przewrócił oczami i wyszedł na zaplecze.

KINGA163

14.11.2022

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Na zewnątrz zawsze...
Na zewnątrz zawsze jest pomocny pan, który nalewa paliwo. Czysta, pachnąca toaleta, a na kasie miłe młode panie zawsze uśmiechnięte. Mogę polecić to stację śmiało!

Danieloo

10.11.2022

Placówka

Ciechanów, Płocka 35

Nie zgadzam się (0)
Rozlane paliwo przy...
Rozlane paliwo przy stanowisku numer 3 jest po zwróceniu uwagi personelowi usłyszałem że nie jest to moja sprawa. Podczas obsługi nie usłyszałem nic po za kwotą którą musze zapłacić. Toaleta i sala sprzedaży czysta. Obsługa szybka paragon wydany poprawie

KWIATEK

08.11.2022

Placówka

Warszawa, Srebrna 9

Nie zgadzam się (1)
Tankuję regularnie. Nigdy...
Tankuję regularnie. Nigdy nie miałam żadnych problemów ani niedogodności. Obsługa miła, porządek. Przy dystrybutorach często jest ktoś do pomocy, lecz nie zawsze. Smaczne hot-dogi i kawa.

AnnaMichalina1

07.11.2022

Placówka

Wieliczka, Dobczycka 27

Nie zgadzam się (0)
Strasznie drogo, coś...
Strasznie drogo, coś co kosztuje w innym sklepie 3 zł, tutaj kosztuje 6. Jedyny pozytyw w tym przypadku to miła obsługa i fakt że jest otwarta 24/7.

Klient_8NYqe

05.11.2022

Placówka

Kwidzyn, Mostowa 1

Nie zgadzam się (0)
Tankuję już dłuższy...
Tankuję już dłuższy czas i nigdy nie miałem większych problemów. Rzadko zdarzało mi się stać w kolejce, a obsługa zawsze była kulturalna i serdeczna. Na plus również akcesoria które sprzedają do samochodów. Jakościowo są dobre a cenowo wypadają nawet lepiej od konkurencji. Jeśli chodzi o wady to na minus jak na każdej stacji to dość wysokie ceny produktów, oraz zauważyłem spore rozbieżności cenowe paliw między stacjami i to stacjami w niewielkich odległościach.

Wisny

03.11.2022

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Bardzo miła i...
Bardzo miła i przyjazna obsługa. Pracownicy zawsze gotowi do pomocy.

kasiamarczak

28.10.2022

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Najlepsza stacja.
Najlepsza stacja.

Krzysztof_1339

28.10.2022

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Zawsze dobra kawa.
Zawsze dobra kawa.

zarejestrowany-uzytkownik

28.10.2022

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Szybka i fachowa...
Szybka i fachowa obsługa. Zaproponowano pomoc przy tankowaniu. Kasjerka szybka i pomocna. Sala sprzedaży była czysta oraz półki zatowarowane.

bartloomiej

13.10.2022

Placówka

Agatówka, Centralna 38

Nie zgadzam się (0)
Drogie paliwo diesel...
Drogie paliwo diesel . Obecność tylko jednej toalety damsko - męskiej.

ALDONKA5678

12.10.2022

Placówka

Wrocław, Jedności Narodowej 156

Nie zgadzam się (0)
Bardzo miła obsługa...
Bardzo miła obsługa przez telefon. Pytałam o paczkę ,która miała trafić do paczkomatu przy stacji, pani bez problemu sprawdziła po numerze paczki i udzieliła informacji.

ALDONKA5678

09.10.2022

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Na Orlenie w...
Na Orlenie w Tarczynie jestem zawsze gdy zabraknie mi paliwa. To jedyna sprawdzona placówka paliwowa w moich okolicach. Obsługa klienta zależy od sezonu- latem bywa bardzo miło, bądź wręcz odwrotnie. Świeżość placówki, produktów gastronomicznych, bądź ceny paliwa to istna loteria. Myśle, że 3 gwiazdki to idealna średnia ocena moich odwiedzin na tej stacji.

Zwykły_Klient

08.10.2022

Placówka

Tarczyn, Księdza Czesława Oszkiela 15

Nie zgadzam się (0)
Dobrze zatowarowana stacja. Miła...
Dobrze zatowarowana stacja. Miła obsługa, czystość na sali sprzedaży ok

artem1988

05.10.2022

Placówka

Wołomin, Geodetów 40

Nie zgadzam się (0)
Przy dystrybutorze dostępny...
Przy dystrybutorze dostępny pracownik służący pomocą przy tankowaniu auta. Jednorazowe rękawiczki i ręczniki papierowe dostępne przy każdym dystrybutorze. Wiadro z płynem do mycia szyb i myjka dostępne. Na stacji czysto. Zaraz po wejściu zostałem powitany przez pracownika stacji. Miła obsługa. Zaproponowano mi hot doga oraz kawę na drogę.

Klient_V6zcr

04.10.2022

Placówka

Olsztyn, Sikorskiego 21

Nie zgadzam się (0)

ORLEN

Polski koncern paliwowo-energetyczny, lider wśród przedsiębiorstw petrochemicznych w Europie środkowo-wschodniej. Klienci PKN ORLEN mogą korzystać z programów lojalnościowych takich jak karty paliwowe czy karty VITAY. Stacje ORLEN to nie tylko wysokiej jakości paliwo, ale również dobrze wyposażone sklepy, sieć kawiarni STOP CAFE, myjnie oraz usługa kurierska "Stacja z paczką".

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż ORLEN?

Ktoś 19 godzin temu dodał opinię na temat tej firmy

Bardzo źle.
Bardzo źle.
Zgadzasz się?