Reserved

(4.32)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP100 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (2849 z 4402)

Dzisiaj udałam się...
Dzisiaj udałam się do sklepu Reserved w galerii Bonarka. Do wizyty w sklepie skłoniły mnie spodnie które zobaczyłam kilka dni wcześniej w sklepie tej marki lecz w Galerii Krakowskiej. Wejście do sklepu miło zachęca klientów do zajrzenia na cały dział sprzedaży, bowiem zaraz przy drzwiach znajdowała się odzież w promocyjnych cenach.W sklepie można się bez problemu odnaleźć, bowiem wyraźnie widać granicę między poszczególnymi działami- po lewej kolekcja z odzieżą modną i swobodną, po prawej ubrania eleganckie, przechodząc dalej można znaleźć coś sportowego, itd. Sklep jest bardzo duży co pozwala mu na ulokowanie odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej w 3 różnych obrębach powierzchni sklepu. Pomimo dużej ilości klientów ubrania były należycie poukładane na półkach oraz w dostępny sposób wisiały na wieszakach. Na każdym dziale sklepu można bez problemu znaleźć panią, która z uśmiechem pomoże przy zakupach. Ubrania posiadały metki z aktualną ceną (normalną lub promocyjną). Przy kasie obsługa była sprawna i szybka. Przede mną stały 2 Panie. Podczas kasowania odzieży jednej z Pań, ekspedientka zauważyła że jeden z T-shirtów wybranych przez daną Panią posiadał złą metkę, bowiem cena koszulki była inna niż ta która widniała na metce. Pani ekspedienta osobiście poszła sprawdzić, czy wszystkie T-shirty tego fasonu posiadają taką cenę. W międzyczasie do kasy podeszła kolejna ekspedientka aby obsługiwać resztę klientów.

Aldona_50

22.10.2011

Placówka

Kraków, Kamieńskiego 11

Nie zgadzam się (0)
Witam, dzis bylam...
Witam, dzis bylam w salonie Reserved w CH Plaza w Rzeszowie; poszukiwalam butow na siebie jednak nikt ze sprzedawcow do mnie nie podszedl; pytajac sie o rozmiar spotkalam sie z ignorancja; samo znalezienie sprezdawcy na terenie sklepu bylo uciazliwe ze wzgledu na chociazby brak jakiegos identyfikatora; ogolnie salon porazka, towar pomieszany, lezace kurtki na podlogach, brudne plamy na plytkach, na kasie jakies kopy przewalajacych sie ubran; zdecydowanie NIE POLECAM!!! to nie pierwszy raz kiedy tam jestem; nigdy nie spotkalam sie z pomoca, jakies pudla porozwalane po calym salonie pod lawkami na ciuchy rowniez kartony

zarejestrowany-uzytkownik

22.10.2011

Placówka

Nie zgadzam się (1)
Witam,poszłam na zakupy...
Witam,poszłam na zakupy do nowo otwartego sklepu RESERVED (MILLENIUM HALL) i niestety bardzo się rozczarowałam obsługą ponieważ żadna z ekspedientek nie raczyła podejść do mnie i zapytać ,dodam że nie było tłumów i panie raczej plątały się między regałami udając że są zapracowane i dyskutowały o swoim osobistym życiu.Być może był to efekt nudy i późnej godziny.Szkoda.

zarejestrowany-uzytkownik

20.10.2011

Placówka

Rzeszów, Kopisto 35-310

Nie zgadzam się (4)
Witam,poszłam na zakupy...
Witam,poszłam na zakupy do nowo otwartego sklepu RESERVED (MILLENIUM HALL) i niestety bardzo się rozczarowałam obsługą ponieważ żadna z ekspedientek nie raczyła podejść do mnie i zapytać ,dodam że nie było tłumów i panie raczej plątały się między regałami udając że są zapracowane i dyskutowały o swoim osobistym życiu.Być może był to efekt nudy i późnej godziny.Szkoda.

zarejestrowany-uzytkownik

20.10.2011

Placówka

Rzeszów, Kopisto 35-310

Nie zgadzam się (5)
Do sklepu Reserved...
Do sklepu Reserved uczęszczam często gdyż bardzo lubię odzież tej marki jak i sam sklep. W Galerii Krakowskiej sklep ten jest duży i przestronny, wyraźnie jest wyznaczona granica pomiędzy odzieżą damską a męską. Zarówno na regałach przy ścianach jak i stojących wieszakach widoczna jest cena na metkach poszczególnych odzieży, dodatkowo wieszaki zawierają duże tablice informacyjne, w jakim przedziale cenowym znajdują się powieszone na nich rzeczy. Odzież w sklepie jest posegregowana, łatwo znaleźć to co nas interesuje, bowiem wydzielone są kategorie (m.in. bielizna, odzież sportowa, dodatki). Obsługa w sklepie jest bardzo miła i kompetentna, panie chętnie i z uśmiechem udzielają pomocy w poszukiwaniu odpowiedniego rozmiaru, koloru czy też fasonu odzieży. Chętnie również służą swoją poradą i opinią. W przymierzalniach panuje ład i porządek, w poszczególnych boksach nie ma pozostawionych ubrań przez klientów. Wieszak znajdujący się przed przymierzalnią służący do odwieszania mierzonej odzieży był uporządkowany, nie wisiała na nim zbędna odzież, która zajmowałaby niepotrzebnie miejsce. Obsługa przy kasie przebiegała bardzo sprawnie, panie udzielały odpowiednie informacje dotyczące gwarancji obejmującej odzież, jak również możliwości zwrotu bądź wymiany zakupionego asortymentu w określonym terminie. Sklep Reserved mieszczący się na poziomie 0 w Galerii Krakowskiej jest bardzo przyjazny dla klienta i nie przestanę korzystać z ich usług.

Aldona_50

20.10.2011

Placówka

Kraków, Kamieńskiego 11

Nie zgadzam się (3)
Wybrałam się do...
Wybrałam się do sklepu z zamiarem bluzki upatrzonej w internetowym katalogu. Obsługa okazała sie bardzo zaangazowana i pomocna. I choc bluzki nie kupiłam to wyniosłam stamtąd przekonanie, że sklep jest uporządkowany, ciuchy wiszą na wieszakach i nie są wymięte, a obsługa odpowie na moje pytania nawet jesli przerwę im aktualne zajęcie.

Anita_144

19.10.2011

Placówka

Radom, Chrobrego 1

Nie zgadzam się (4)
Reserved w CH...
Reserved w CH Focus, sklep odwiedziłam wspólnie z koleżanką. W oczy rzucały się różne metki z informacją o promocji typu -20zł czy też "hot prices" Obsługa sklepu skupiona na obsłudze kasowej. Pani uprzejma,obsługiwała sprawnie i z uśmiechem. Co mi się nie podobało to pasek przy tunice przyczepiony w taki sposób/zabezpieczony klipsem,że nie można było przymierzyć tuniki jak należy. Ceny przeciętne

Monique_2

15.10.2011

Placówka

Bydgoszcz, Jagiellońska 39

Nie zgadzam się (4)
Sklep Reserved z...
Sklep Reserved z odzieżą damską i męską mieści się w Galerii Tarnovia. Sklep jest duży, wszędzie panuje ład i porządek. Oferta sklepu jest bardzo atrakcyjna i każdy może znaleźć coś dla siebie. Obsługa w sklepie jest kompetentna i życzliwa. Chętnie służy radą i pomocą w wyborze rozmairu, koloru i fasonu. Obsługa przy kasie przebiega szybko.

Karolina_456

14.10.2011

Placówka

Poczesna, Auchan, Krakowska 10

Nie zgadzam się (2)
Zajrzałam do sklepu...
Zajrzałam do sklepu Reserved w Galerii Dominikańskiej w poszukiwaniu ubrań jesiennych. Sklep jest bardzo duży i długi, czytelnie podzielony na dział damski, męski i dziecięcy w głębi. W sklepie było kilkoro klientów, głównie w dziale damskim. Widziałam troje pracowników porządkujących ubrania na wieszakach. Jedna z pracownic czyściła bluzki koszulowe odkurzaczem. :) Po sklepie w strefie wejściowej przechadzał się ochroniarz, ale zachowywał się dyskretnie. Wybrałam dwie bluzki, z którymi poszłam do przymierzalni. Większość kabin była wolna, wewnątrz było czysto, lustra też nie były zabrudzone. Przy wyjściu z przymierzalni znajdował się stojak do odwieszania próbowanych ubrań. Był tu również pracownik, który odnosił na miejsce te pozostawiane przez klientów ubrania. Nie zdecydowałam się na zakup i odwiesiłam bluzki na wieszak. Przeszłam się jeszcze po sklepie, ale nic więcej nie przykuło mojej uwagi. Ogólnie przestrzeń sklepowa była ciekawie zaaranżowana - ubrania były powieszone stylami, osobno stroje bardziej luźne, osobno bardziej eleganckie, biznesowe. Był tu też spory dział z bielizną, ale akurat trwała w nim zmiana ekspozycji i jedna z pracownic przewieszała biustonosze, więc darowałam sobie tym razem oglądanie tych produktów.

klientka_7

14.10.2011

Placówka

Wrocław, Pl. Dominikański 3

Nie zgadzam się (2)
Wystawa sklepowa przykówa...
Wystawa sklepowa przykówa uwagę nową kolekcją. Wchodząc na salę sprzedaży widać porządek. Bez problemu można znaleść to czego się szuka. Towar poukładany z widocznymi cenami. Obsługa miła i z chęcia służy pomocą. Kolejka do kas była nawet sporo i to jedyny mały minus. Ogolnie warto zajrzec do tego sklepu.Polecam

Grzegorz_286

09.10.2011

Placówka

Gorzów Wielkopolski, Al. Konstytucji 3 Maja 102

Nie zgadzam się (2)
Byłam zakupić sobie...
Byłam zakupić sobie spodnie w galerii Turzyn, ku mojemu zaskoczeniu trafiłam na pustki w sklepie. Wszytko ułożone na miejscu, czysto i porządek i brak kolejek w przymierzalni...huraaaa....mile i szybkie zakupy.Ceny nie za wysokie a sprzedawca bardzo miły i uśmiechnięty. teraz omijam sklepy w Kaskadzie i Galaxy reservda wole cichą galerie turzyn, bez tłoku.

Monika_1634

08.10.2011

Placówka

Poczesna, Auchan, Krakowska 10

Nie zgadzam się (1)
Skusiły mnie kapelusiki...
Skusiły mnie kapelusiki wystawione przy stołach w strefie wejścia. Zarówno witryna sklepu jak i podłoga w strefie wejscia oraz na dziale damskim nie miały uchybień w czystości. Weszłam do sklepu i zmierzyłam kapelusiki w obu kolorach. Plusem jest to, że na sklepie są duże lustra i z kapelusikami nie musiałam gonić do przymierzalni. Na dziale z bielizną panował idealny ład i porządek a bielizna była równo pozawieszana na wieszaczkach fasonami i kolorami. Nie wiem czy rozmiarów ką. Ale z daleka ściana z idealnie pozawieszaną bielizną robiła spore wrażenie. Na dziale z galanterią był spory wybór jesiennych torebek. Pooglądałam ale ostatecznie poczekam na pierwsze przeceny. Do kasy nie było zbyt duże kolejki i obsługa przy kasie szła błyskawicznie.

Magika

06.10.2011

Placówka

Kraków, Kamieńskiego 11

Nie zgadzam się (3)
Wydaje mi się,...
Wydaje mi się, że jedyną przyczyną mojej pozytywnej oceny jest sentyment do sieci Reserved, bowiem wobec oddziału w Inowrocławiu mam ogromne zastrzeżenia. Rzucającym się w oczy minusem jest nijaki wystrój lokalu. To kolejne miejsce w którym nie można poruszać się swobodnie. Jedynym dojściem do ubrań jest przeciskanie się przez masę wieszaków. Personel zajmował się bardziej układaniem odzieży niż obsługą klienta. Osobą lubiącym zrobić wolne, przyjemne zakupy, z całą świadomością moich słów, nie polecam.

Marta_1423

05.10.2011

Placówka

Inowrocław, Królowej Jadwigi 24

Nie zgadzam się (4)
Od zawsze kiedy...
Od zawsze kiedy odwiedzam Reserved jestem zadowolony. Nie inaczej było tym razem. Sprzedawcy ładnie i schludnie ubrani, mogli by się bardziej uśmiechac i zwracac uwagę na klienta. Nie są jednak nachalni co osoboiscie bardzo mi odpowiada. Co do cen do to uważam,że koszule męskie są nieco za drogie ale reszta okej. Kupiłem sobie nawet spodnie i jestem z nich bardzo zadowolony

zarejestrowany-uzytkownik

05.10.2011

Placówka

Bielsko-Biała, Mostowa 5

Nie zgadzam się (7)
Rozochocona udanymi zakupami...
Rozochocona udanymi zakupami z jesiennej kolekcji w NY postanowiłam kontynuować dobrą passę i udałam się do Reserved. Kolekcja w sklepie przyciągnęła moją uwagę i jak zwykle byłam zainteresowana zakupami w sklepie z uwagi na to że często w kolekcji dostępne są różne elementy garderoby będące niejako kompletem i pasujące do siebie na wzajem co bardzo mi się podoba. Początkowo przechadzając się po sklepie skoncentrowałam swoją uwagę głównie na tym aby ocenić czystość i porządek w sklepie. Tutaj byłam pozytywnie zaskoczona bo o ile czystość zasługiwała na pochwałę podłoga bez zastrzeżeń witryny czyste i bez zacieków, brak jakichkolwiek śladów kurzu to na podwójną pochwałę zasługuje to że ubrania były wyjątkowo estetycznie i równo poukładane i łatwo dostępne dla Klientów i przede wszystkim bez śladów mierzenia. Asortyment w sklepie bardzo szeroki i większość ubrań dostępna w pełnej tabeli rozmiarów. Kolekcja bardzo modna i przyciąga Klientó co widać po ilości ludzi na terenie sklepu. Zajrzałam do przymierzalni do których była kolejka i tutaj stan czystości i organizacja pracy w postaci odbierania przymierzonych ubrań celem odniesienia ich na salę sprzedażową przez personel zasługują na uznanie. Personel interesuje się Klientami i chętnie doradza. Niektóre osoby wykazują znaczną znajomość technik sprzedaży co jest niestety żadko spotykane w większości sklepów. Przy stanowisku kasowym czysto i schludnie. Kolejka umiarkowana ale nie stanowi to problemu ponieważ obsługa pracuje bardzo sprawnie i szybko co oczywiście ma korzystny wpływ w postaci krótkiego czasu oczekiwania na skasowanie dokonanych zakupów.

zarejestrowany-uzytkownik

03.10.2011

Placówka

Szczecin, al. Bohaterów Warszawy 42

Nie zgadzam się (1)
Musze wystawić ocenę...
Musze wystawić ocenę 1, ponieważ jest tam prawie zawsze bałagan. Towaru sporo, ale nie jest on ładnie wyeksponowany. Żeby przedostać się między gęsto poukładanymi regałami, potrzeba wiele czasu. Panie tam pracujące, ubrane są schludnie, ale nie bardzo przejmują się klientami. Wiele razy obserwowałam jak układały na pułkach i śmiały się do siebie, nie patrząc, czy mogą komuś pomóc. Na szczeście nie ma dużych kolejek przy kasie, więc obsługa idzie szybko.Jesli chodzi o lokalizację, to jest ona dobra, można zaparkować bez problemu.

zarejestrowany-uzytkownik

02.10.2011

Placówka

Nie zgadzam się (2)
Sklep Reserved kojarzony...
Sklep Reserved kojarzony z odzieżą dla młodzieży. Odzież wykonana jest z dobrej jakości materiałów. Bardzo miła, fachowa obsługa i przestronny sklep. Poszukiwałam spodni. Początkowo sama poszukiwałam. Po chwili ekspedientka podeszła do mnie i zaproponowała pomoc. Wskazała parę. Przymierzyłam w przymierzalni. Były trochę za luźne. Pani ekspedientka podała z uśmiechem inną parę. Odzież w sklepie odpowiednio poukładana.

jakosc_1

30.09.2011

Placówka

Chojnice, Plac Niepodległości 4/5

Nie zgadzam się (1)
Salon Reserved mieszczący...
Salon Reserved mieszczący się w Galerii Handlowej Plaza w Lublinie ma bardzo dobrą lokalizację. Prosto z ruchomych schodów trafia się przed samo wejście. Niestety w tym przypadku stanowi to raczej wade niż zalete, już zanim wejdzie się do sklepu widać bałagan jaki panuje w środku. Pomimo tego, że sklep podzielony jest na strefy, które zostały bardzo dobrze oznaczone, ubrania porozrzucae na stołach i podłodze psują jego wizerunek. Kolejny problem stanowi odnalezienie kogoś z pracowników, poza obszarem kas są oni praktycznie niezauważalni. Mimo bogatego asortymentu, atmosfera i wygląd nie zachęcają do dłuższych zakupów.

zarejestrowany-uzytkownik

29.09.2011

Placówka

Lublin, Lipowa 13

Nie zgadzam się (4)
Salon Reserved mieszczący...
Salon Reserved mieszczący się w Galerii Handlowej Plaza w Lublinie ma bardzo dobrą lokalizację. Prosto z ruchomych schodów trafia się przed samo wejście. Niestety w tym przypadku stanowi to raczej wade niż zalete, już zanim wejdzie się do sklepu widać bałagan jaki panuje w środku. Pomimo tego, że sklep podzielony jest na strefy, które zostały bardzo dobrze oznaczone, ubrania porozrzucae na stołach i podłodze psują jego wizerunek. Kolejny problem stanowi odnalezienie kogoś z pracowników, poza obszarem kas są oni praktycznie niezauważalni. Mimo bogatego asortymentu, atmosfera i wygląd nie zachęcają do dłuższych zakupów.

Brygida_4

27.09.2011

Placówka

Lublin, Lipowa 13

Nie zgadzam się (4)
Dzisiaj drugi...
Dzisiaj drugi raz wszedłem do sklepu RESERVED w Galerii handlowej CUPRUM ARENA. Wziąłem z regału kaszkiet, przymierzany podczas pierwszej wizyty i podszedłem do kasy. Akurat byłem jedynym klientem przy kasie. Pokazałem kaszkiet kasjerce, wskazując na niesymetryczny daszek. Powiedziałem, że chciałbym kupić ten kaszkiet, ale w obniżonej cenie ze względu na widoczny feler. Kasjerka obejrzała kaszkiet i z obrażoną miną odrzekła: "ja nie widzę żadnego feleru w tym kaszkiecie" Po chwili namysłu dodała: " u nas towar z usterką sprzedajemy z upustem, kilku procent ceny. W każdym przypadku o obniżce ceny decyduje kierowniczka" . Wobec tego poprosiłem o rozmowę z kierowniczką. Po chwili zjawiła się pani kierownik sklepu. Po przywitaniu, przedstawiłem moją propozycję, zakupu kaszkietu w niższej cenie.. Kierowniczka obejrzała kaszkiet. Od razu przyznała, że daszek jest niesymetrycznie przyszyty i zaoferowała zniżkę w wysokości 15% ceny. Gdy powiedziałem, że oczekiwałem 20%, odpowiedziała: " mogę obniżyć cenę maksymalnie tylko do 15%". Przystałem na ofertę kupiłem kaszkiet. Przez cały czas mojej rozmowy z kierowniczką sklepu, stojąca tuż obok kasjerka, miała wyraźny, nieskrywany grymas niezadowolenia i rozczarowania na twarzy. Kierowniczka sklepu okazała wysoki profesjonalizm i klasę - personel powinien się na takich zachowaniach wzorować.

Jan_3

27.09.2011

Placówka

Lubin, Sikorskiego 20

Nie zgadzam się (4)

Reserved

Reserved jest polską marką odzieżową należącą do LPP S.A. czyli największej polskiej firmy odzieżowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Reserved posiada 25 lat doświadczenia w branży. Jest obecny na 30 rynkach i posiada 460 salonów na świecie. Produkty marki są połączeniem klasycznych fasonów z oryginalnymi inspiracjami, jest to odpowiedź marki na potrzeby klientów. W swojej ofercie posiada produkty z działów: kobieta, mężczyzna, dziecko. Tworząc nowe kolekcje marka wielokrotnie współpracowała ze światowej sławy gwiazdami takimi jak: Kendall Jenner czy Cindy Crawford.

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Reserved?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Jestem bardzo zadowolony...
Jestem bardzo zadowolony z zakupów w Reserved. Sklep oferuje szeroki wybór modnej odzieży w atrakcyjnych cenach, a jakość produktów stoi na wysokim poziomie. Obsługa jest uprzejma i pomocna, a zakupy przebiegają szybko i bezproblemowo. Dużym atutem są również częste promocje oraz wygodna możliwość zakupów online z szybką dostawą. Zdecydowanie polecam Reserved wszystkim, którzy cenią styl, komfort i dobrą jakość.