Avans.pl

( 3.34 )

Opinie (896)

Nieterminowość

Zakupiłam sprzęt AGD pod zabudowę z dostawą pod wskazany adres. Czekałam cały dzień.Gdy zadzwoniłam na infolinię, okazało się,że towar nawet nie wyruszył z magazynu z powodu błędu w systemie. W związku z brakiem jakiejkolwiek informacji z ich strony, musiałam przełożyć montaż zabudowy kuchennej, co wiązało się z długim oczekiwaniem na wolny termin montażysty. Porażka totalna. Nie poecam tej firmy.

Świetnie.

Świetnie. Przejrzysty sposób zakupów i obsługi posprzedażnej.

Dobrze.

Dobrze. Spory wybór i dobre ceny, szkoda, że nie ma możliwości odbioru osobistego.

Odwiedzałeś ostatnio Avans.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

DOMAR

(2.00 )

Domex

(4.50 )

Electro World

(4.05 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem