Furgonetka.pl

( 0.59 )

Opinie (66)

Nie polecam

Nie polecam, szybciej nadacie na poczcie. Dwukrotnie bardzo się zawiodłam na Furgonetce! Nie dbają o klienta - za pierwszym razem zgonili na firmę InPost, ze nie odebrała paczki, a za drugim skłamano, ze DHL podjęło próbę odbioru przesyłki, co nie było prawdą. Po wszystkim nie było żadnej informacji ani przeprosin, po prostu anulowali moje zamówienie bez słowa wyjaśnienia. Zdecydowanie odradzam korzystanie z tego serwisu!!!

nie polecam

Nie można dodzwonić się do oddziału.......nie odbierają przesyłki w wyznaczonym przez siebie dniu, nie można ustalić kiedy kurier będzie, nie szanują czasu klienta !!!!

DNO

Fatalny kontakt, brak realizacji zamówienia, opłata dokonana, a kurier nie przyjeżdza jzu drugi dzien

Nie polecam!

Zawyżają wagę paczek i każą dopłacać dwa razy więcej.

Odradzam , naciągają na dodatkowe opłaty

Otrzymałem po 3 miesiącach od wykonanej usługi fakturę z dodatkową opłatą. Wg. mnie jest to oszukiwanie klientów. Sprawę zgłaszam do UOKiK.

Klapa na całej linii

złożyłem zamówienie na przesyłkę z datą odbioru 4 grudnia po dokonaniu opłaty otrzymałem informację że przesyłka zostanie odebrana 3 grudnia myslałem że może zle wpisałem datę odbioru przez kuriera więc anulowałem i ponowiłem zamówienie sprawdając date odbioru czy jest na 4 grudnia ponowiłem opłatę i znowu w wiadomości zwrotnej widnieje data 3 grudnia. Firma ma zakładkę kontakt gdzie nie ma ani numeru telefonu czy adresu email.Oczywiście oni nie pracują w dni wolne tylko automat realizuje zamówiienia. dzisiaj 3 grudnia status anulowanego zamówienia zmienił na anulowane z informacją że kara za anulowanie wynosi 10 zł. To jakaś farsa system furgonetki wprowadza w błąd za który płaci klient. dzisiaj przyjechał kurier z dwoma zleceniami po odbiór 2 paczek ? Jakimś cudem udało się znalezc nr tel do nich. Przedstawiłem problem a Pani na końcu kilkakrotnie ponawiała propozycję złożenia oficjalnej reklamacji. Kurde nie będę sobie psuł nerwów dla 10 zł. na innych forach jest coraz więcej skarg na tego pośrednika. Oczywiście w tej sytuacji zdecydowanie nie polecam tej firmy. Korzystajcie z usług bezposrednio z firmy kurierskiej.

wolna amerykanka

reklamacja? odrzucona niedowaga w paczce: obciążenie konta i strasznie windykacją. klient jest traktowany jak przedmiot. Odradzam.

NIE POLECAM

Nie polecam. Naciagaja na dodatkowe koszta. Fatalny kontakt, zadnych konkretow w sprawie skladanych reklamacji. Dno.

NIE POLECAM

Nie polecam. Naciagaja na dodatkowe koszta. Fatalny kontakt, zadnych konkretow w sprawie skladanych reklamacji. Dno.

Firma która robio soebie co chce z

Firma która robio soebie co chce z naszymi wysyłanymi towarami,nie odpowiada za dostawę,fatalny kontakt i obsługa klienta.Doliczają dodatkowe koszta pod pretekstem,że opłatę naliczył przewoźnik.Przestrzegam przed współpracą z tą firmą,usuwa niewygodne komentarze ze swoich profili.

fatalny kontakt pod infolinie

fatalny kontakt pod infolinie, nie wiedzą gdzie i kiedy czekać na kuriera. Nie mają namiarów na kurierów ponieważ to niby nie ich firma. Nie dostarczają a tylko póżniej w serwisie napisane że niby była próba dostarczenia. Zero kontaktu od kurierów, pózniej nie można się z nikim zkontaktować. Fatalny serwis

Przesyłka nadana 19 kwietnia do dnia 8 kwietnia nie została

Przesyłka nadana 19 kwietnia do dnia 8 kwietnia nie została odebrana mimo wielu wznowień, kontaktu etc. Serwis niezadowalający, jedyną odpowiedzią udzielaną jest informacja iż za transport przesyłki odpowiada firma In post i oni mogą jedynie skierować interwencję w celu ponowienia zlecenia lub doradzenie samemu dzwonienia do firmy transportowej. To zdecydowanie niepoważne bo serwis i umowę zawierałam za pośrednictwem furgonetka a nie bezpośrednio w firmie inpost. Kurier ponoś nawet był 7 maja i 8 maja tyle że okazało się że pod innym adresem. Ponoć wydzwaniał - miałam 1 nieodebrane połączenie i do tego nikt nie odbierał jak oddzwaniałam. Żenada. Nigdy więcej. Odradzam każdemu!

Odwiedzałeś ostatnio Furgonetka.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

DHL

(3.69 )

DPD Polska

(3.62 )

GLS

(3.93 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź opinie o nim na portalu Jakości Obsługi!  

Gdzie zjeść? Najlepsze restauracje we Wrocławiu 2018

Portal Jakości Obsługi wybrał 10 najlepiej ocenianych restauracji we Wrocławiu.  W rankingu znajdują się tylko te restauracje, które zdobyły minimim 20 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem