Jakość Obsługi

Komputronik

( 3.91 )

Komputronik to jedna z największych i najdłużej działających sieci sklepów ze sprzętem komputerowym, oprogramowaniem, akcesoriami elektronicznymi oraz produktami RTV, AGD i HOME. Obecnie marka posiada prawie 140 placówek stacjonarnych w całej Polsce, a także prowadzi sprzedaż internetową. W szerokiej ofercie znajduje się ponad 100 tysięcy produktów kilkuset marek. Sklep internetowy Komputronik zajął w 2018 r. 1. miejsce w rankingu Ceneo zaufanych sklepów w kategorii elektronika. Spółka wchodzi w skład grupy kapitałowej Komputronik, do której należy również Komputronik Biznes sp. z o.o., Komputronik API sp. z o.o., Benchmark sp. z o.o., Idea Nord sp. z o.o., Movity sp. z o.o., a także czeska spółka K24 s.r.o. i niemiecka Komputronik GmbH.

Opinie (889)

Na taką pomoc właśnie liczyłem!

Do Komputronika wybrałem się w celu zakupu laptopa. Miałem swoje preferencje co do zakupu i chciałem się tego trzymać. Na miejscu spotkałem się z bardzo miłym przywitaniem. Doradca w momencie gdy tylko mnie dostrzegł od razu mnie przywitał i zapytał jak może mi doradzić. Po zadaniu mi pytań co dokładnie mnie interesuje i jakiego laptopa szukam zaczął prezentować mi laptopy które posiadali na ekspozycji. Po wybraniu odpowiedniego modelu pomógł mi w wyborze akcesorii do laptopa i zaproponował antywirusa jako dodatkowe zabezpieczenie. Gdy skończyliśmy już kompletować moje zakupy zapytał się o formę płatności sugerować mi możliwe sposoby. Jeżeli chodzi o salon to jak na swoje nie duże rozmiary jest dobrze zatowarowany, a ekspozycja bogata i różnorodna. Jedyna rzecz na minus którą przykuła moją uwagę to kurz który się zbierał na półkach

Świetny

Podczas ostatniego zakupu, sprzedawca pomógł wybrać mi sprzęt AGD, który w 100 % spełnił moje oczekiwania. Jestem zadowolony za zakupów w tym sklepie.

Beznadziejna obsługa

Dnia 25.04.2017 stałam się szczęśliwa posiadaczką notebooka Surface Pro.Niestety od samego początku urżadzenie sprawiało problemy : nie było kompatybilne z klawiaturą, wyłączało się bez powodu, rozpikselowywało obraz, nie można było wpisać na klawiaturze niektórych liter, nie podświetlała się klawiatura.Oddany był do reklamacji i zwrócono mi go w takim samym stanie jak przed .Nadal te wszystkie wady występowały więc nie jestem pewna czy w ogóle ktokolwiek rozkręcał urzadzenie i próbował je naprawić.Napisałam skarge do siedziby Komputronika w Poznaniu.Odpisano mi że urządzenie naprawiono.Pod koniec gwarancji noteebook wyłączył się zupełnie.Nie dało się z niego skorzystać.Ponownie oddałam go do reklamacjji w filii Komputronika w Sieradzu przy ul. Grunwaldzkiej 1.Po jakimś czasie dostałam odp. dot notebooka że ma uszkodzenie mechaniczne więc go nie naprawiono i w takim stanie został mi zwrócony.Niemili Panowie w Sieradzu nie potrafili mi odp. na pytanie jakie uszkodzenie ? Do dziś nie wiem co się zadziało.Natomiast po dłuższym czasie dost. tez odp. dot. klawiatury .Okazało się ze jest " nienaprawialna ( zaznaczam ze przed oddaniem do reklamacji jeszcze działała ) W sieradzkiej filii Kopmutronik nie oddano mi klawiatury, zrobiono korekte faktury i zwrócono mi złotówkę ponieważ tyle kosztowała klawiatura w promocji przy zakupie noteebooka.Jestem nadal w szkoku, nalegałam na zwrot klawiatury ale panowie nadal byli niemili i nie wyjaśnili na jakiej podst. nie dokonano naprawy, dlaczego odstąpiono od umowy chociaż w piśmie reklamacyjnym żądałam po raz kolejny naprawy lub wymiany urządzenia.Nikt nie potrafi mi podać podstawy prawnej ani przyczyny tak beszczelnego potraktowania klienta.Zaangarzowany jest w sprawę Rzecznik Praw Konsumenta , niestety do dnia dzisiejszego nie ma odp. na tą sytuację.Dzwoniłam do siedziby w Poznaniu i powiedziano mi że to MIicrosoft zadecydował o takiej formie załatwienia relkamacji.Nadal nie mam popsuty noteebook, klawiatura zaginęła, nikt nie mówi dlaczego tak się zadziało. ogólnie klient jest mocno ignorowany.Oczekiwałam uczciwego rozpatrzenia reklamacji.

Super Sklep

Super obsługa, pracownicy znają bardzo dobrze temat komputerów oraz ich specyfikacji, idealnie pomogli dobrać mi laptopa, tak by spełnił moje oczekiwania. Jeżeli nie znasz się na technologi ten sklep jest właśnie dla ciebie!!

Kpiny

Komputronik w Sanoku ul.Mickiewicza 36 to porażka a nie sklep! Obsługa kompletnie nie znajaca się na tym co sprzedaje i polecajaca same najdroższe towary! Od wszystkiego jest tzw. pożal się Boże informatyk sklepu majacy tzw.zielone pojęcie o tym co robi! Wprowadza mylne informacje i opinie! Omijać z daleka!

Fatalna pomoc ze strony obslugi

Brak rzetelnej pomocy w przypadku awarii sprzętu. Nietrafione i wprowadzające w błąd porady, przez co przez blisko dwa tygodnie borykam się z uszkodzonym sprzętem. Nie polecam salonu Komputronik Orkana 4. Po telefonie do Komputronika Gdynia Kwiatkowskiego szkoda została naprawiona w dwa dni bez ponoszenia dodatkowych kosztów, można? Można!

Super

Podczas ostatniego zakupu, sprzedawca pomógł wybrać mi sprzęt AGD, który w 100 % spełnił moje oczekiwania. Jestem zadowolony za zakupów w tym sklepie.

Super

szybka dostawa, bez problemów

Szybka realizacja

Zamówiłam tablet Samsunga, szybka realizacja, paczka za dwa dni była u mnie.

Słabo.

Słabo. Pracownicy w salonie stacjonarnym nie są zainteresowani klientami. Nie pozwalają klientom zobaczyć produkt wyciągnięty z pudełka (dotyczy słuchawek nausznych) twierdząc, że jeśli otworzą mi pudełko, to będę musiała produkt zakupić.

Odwiedzałeś ostatnio Komputronik?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • elektronika
  • agd i rtv
  • komputery i laptopy
  • telefony i laptopy
  • telewizory i kina domowe

Podobne firmy w okolicy

Fujitsu Siemens

(5.00 )

Hewlett-Packard

(2.82 )

Inwazja PC

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem