Jubitom

( 1.63 )

Opinie (29)

Fatalna jakość

Fatalna jakość produktu. Zapięcie w kolczyku za kilka stówek ułamalo się przy pierwszym założeniu po czym firma nie uznała reklamacji uznając, że to z winy klienta. Żenada

Omijaj z daleka!

zero dbałości o klienta! O zwrocie pieniędzy za produkt który jest wadliwy bądź zapomnij ! Zrobią wszystko by zwrot nie był uznany.

Obsługa na najwyższym poziomie

Salon Jubitom w Galerii Echo cechuje profesjonalne podejście do klienta. Pierwszym co rzuca się w oczy po wejściu do Jubitomu jest czystość. Wszystkie gabloty są wyczyszczone, na ladach nie ma smug i odbitych palców. Obsługa klienta jest najwyższym poziomie a schludnie ubrani i uśmiechnięci doradcy pomogą w wyborze odpowiedniego produktu. Polecam ten salon.

Galeria Krakowska

Pierścionek kupiony 07.05.2019 za kwotę 4500 zł po dwukrotnym użyciu wypadł brylant. Reklamacja złożona 22.06.2019 r po 15 dniach zero kontaktu i jakiejkolwiek informacji co do złożonej reklamacji. Kontakt telefoniczny z mojej strony pani przyjmuje zgłoszenie w sklepie stacjonarnym w Galerii Krakowskiej. Oddzwania po chwili z informacją że nie wie nic tak naprawdę i że rano oddzwoni bo wszystkie paczki z reklamacji tak podkreślam wszystkie paczki przyjdą prawdopodobnie w piątek. Z ironią w głosie przytakuje że tak tak takie jest polskie prawo i odkłada słuchawkę. Żałosna obsługa, towar niskiej jakości !!! nigdy więcej !!!

Bardzo słaba jakość, zero odpowiedzialności

Szkoda że nie poczytałem wcześniej opinii. Jakość bardzo słaba ale co gorsza nie uwzględniają reklamacji (łańcuszek nawet miesiąc nie był użytkowany)

Bardzo NIE POLECAM Jubitom Wrocław

Zamówiliśmy obrączki za 5 miesięcy do daty ślubu. Wybraliśmy bardzo proste gładkie z katalogu i wzornika na witrynie, bez grawera czy innych dodatków. Rozmiary zostały zmierzone pzrez kierownika sklepu Jubitom we Wroclavii. Czekaliśmy na te obrączki ponad 2 miesiące zamiast obiecanych 3 tygodni. Gdy wyczekane obrączki przyszły okazało się, że obrączka narzeczonego jest o 2 rozmiary większa niż jego palec. Pracownik sklepy wykonał dodatkowy pomiar rozmiaru palca i zleciliśmy przeróbkę. Tym razem musieliśmy czekać jeszcze dłużej. Po naszych licznych telefonach i nerwach poprawiona obrączka przyszła do salonu tydzień przed ślubem i okazała się za ciasna. W efekcie dowiedzieliśmy się, że w sklepie jest kilka zestawów mierników i każdy mierzy rozmiar palca inaczej. Z moim rozmiarem nie wyniknęło problemu tylko dlatego, że znałam swój rozmiar po pierścionku zaręczynowym. Docelową wreszcie pasującą obrączkę narzeczonego dostaliśmy w sklepie Jubitom dopiera miesiąc po ślubie. Nie zaproponowano nam ŻADNEJ rekompensaty.

Podczas zakupu pierścionka doradzono mi wzornictwo

Podczas zakupu pierścionka doradzono mi wzornictwo odpowiednie do przeznaczenia (codzienne powszechne użytkowanie). Zaproponowane pierścionki uwzględniały mój styl, opisane potrzeby, a co najważniejsze niewielki rozmiar, który eliminował większe formy czy zdobienia. Osoba obsługująca wykazała się również wiedzą na temat zastosowanych w niektórych, wybieranych przeze mnie, wzorach. Markazyty, stosowane powszechnie we wzornictwie jubilerskim, przy codziennym kontakcie z wodą mogłyby ulec uszkodzeniu, a co najmniej odwarstwieniu się od srebra. Miejsce sprzedaży mocno klimatyzowane i oświetlone. I o ile oświetlenie w przypadku biżuterii wydaje się być uzasadnione, o tyle regulowanie klimatyzacji można by zająć się na bieżąco trochę uważniej.

Odmówiono mi dwukrotnie naprawy bransoletki mimo że ciągle

Odmówiono mi dwukrotnie naprawy bransoletki mimo że ciągle jest ona w ofercie sklepu! Za naprawę byłem skłonny zapłacić a z technicznego punktu widzenia była śmiesznie prosta. Poniżej pełna historia. Oczywiście biorę całkowitą odpowiedzialność za moje słowa poniżej, do których czuję się upoważniony po własnych doświadczeniach.Byłem zadowolony ze sklepów tej sieci do pierwszego razu gdy chciałem naprawić zerwaną bransoletkę (dziecko pociągnęło i po sprawie) - otóż FIRMA ZOSTAWIA KLIENTA BEZ ŻADNEJ POMOCY. Tak szanowni Państwo. Ich własny wyrób, który - uwaga - DO DZISIAJ JEST W SPRZEDAŻY nie może zostać naprawiony. Odmowę otrzymałem dwukrotnie. Nawet panie sprzedające były zdziwione bo jak przyjmowały bransoletkę do serwisu poinformowały tylko, że to prosta naprawa (wypadł tzw. teleskop łączący ogniwa) i będzie kosztować ok. 90PLN + koszty materiału (np. teleskopu). Ucieszyłem się, jednak na drugi dzień już zostałem poinformowany, że NIE MA MOŻLIWOŚCI naprawy!!! Produkt, który ciągle leży w gablotach jest sprzedawany klientom i nie są oni informowani, że w przypadku uszkodzenia mogą wyrzucić złom do śmieci lub sprzedać na wagę. Bransoletka ta akurat jest dosyć kosztownym złomem z białego i żółtego złota aktualnie w cenie ok 1350PLN. Ze swojej strony na pewno będę szukał pomocy u rzecznika konsumentów bo dla mnie to skandaliczne żeby tak zostawiać klientów bez pomocy. Dodam, że w tych sklepach wydałem dziesiątki tysięcy na zegarki i biżuterię na szczęście jeszcze wszystkie pozostałe nabytki są ok. A co jeżeli Certina czy Tissot też nie będą "naprawialne" choćby wysiadła tylko bateria?Oczywiście pozostawiam decyzję w Państwa rękach, ale moim zdaniem takie podejście do klienta zasługuje na dezaprobatę z naszej strony. Dla kontrastu pierścionek z białego złota, który kupiłem w konkurencyjnym salonie stracił jedną z cyrkonii i w tym samym salonie za DARMO sprawa została rozwiązana błyskawicznie. Wstyd dla jubitom'u ja już tam na pewno zakupów nie zrobię - stracili dobrego klienta bo przyoszczędzili trochę wysiłku i dobrych chęci!

Sklep z biżuterią

Sklep z biżuterią. Wybór zarówno artykułów ze złota i srebra. Miałam okazję nabyć dziś tam łańcuszek zawieszką. Miła pani z cierpliwością i uśmiechem na ustach podawała kolejne rzeczy. Nie było kolejki, więc był to dodatkowy komfort zakupów. Ze sklepu wyszłam zadowolona.

Karygodne traktowanie klienta w codziennym ubraniu

Karygodne traktowanie klienta w codziennym ubraniu. Po wejściu do sklepu obsługa nie zareagowała na naszą obecność w żaden sposób, gdy wszedł klient w garniturze od razu ekspedientka zapytała czy w czymś pomóc. Po odczekaniu 15 minut, doczekaliśmy się aż ekspedient przerwie swoje zajęcie i bardzo niezadowolony zapytał czy w czymś pomóc, gdy poprosiliśmy o pokazanie wybranych pierścionków w nieprzyjemny sposób powiedział, że nie może ich wyciągać ze względu na bezpieczeństwo. Poczuliśmy się jak złodzieje. Bardzo niepoważne potraktowanie klienta. Ceny wygórowane co do jakości produktów. Jedyne do czego nie mam zastrzeżeń to schludny wygląd sklepu. Nie polecam zakupów w tym sklepie.

Przechodząc pasażem mój wzrok przyciągnęły zegarki na

Przechodząc pasażem mój wzrok przyciągnęły zegarki na wystawie sklepu "Jubitom". Sklep jest mały, czysty i zadbany. Ekspedientki ubrane są w białe bluzki i czarne spodnie. Posiadają fachową wiedzę na temat zegarków i biżuterii, którą chętnie dzielą się z klientami. Wybór zegarków męskich oraz damskich jest duży, ale jeszcze więcej jest tutaj biżuterii. Warto zajrzeć.

Odwiedzałeś ostatnio Jubitom?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Wylęgarnia

(0.50 )

I am

(3.91 )

LOLITA accessories

(1.36 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem