Biblioteka Jagiellońska

( 2.00 )

Opinie (9)

Biblioteka na najwyższym poziomie

W Bibliotece panuje cisza i spokój, jest to idealne miejsce dla osób uczących się. Wypożyczanie odbywa się w szybki i prosty sposób. Mili i pomocni pracownicy. Ogromny zasób książek zarówno tradycyjnych, jak i cyfrowych.

Tragedia

Nowy system biblioteczny Alma to po prostu porażka. Nie można nic znaleźć ani zamówić. Ktoś chyba nieźle "posmarował" żeby biblioteka taki system kupiła.

Duże sale do czytania

Duże sale do czytania. Ogromny wybór literatury i pozycji do czytania. Miła obsługa.

Moja obserwacja dotyczy Biblioteki Jagiellońskiej

Moja obserwacja dotyczy Biblioteki Jagiellońskiej. W systemie internetowym istnieje możliwość zarezerwowania sobie wypożyczonej przez kogoś książki. Kiedy ta osoba ją oddaje, dostaje maila, że jest już oddana i mogę ją odebrać. Dostałem właśnie takiego maila, a ponieważ zależało mi na książce, bo czekałem na nią długo, następnego dnia pojechałem specjalnie po jej odbiór. Kiedy zgłosiłem się po jej odbiór okazało się, że żadna książka na mnie nie czeka. Wyjaśniłem, że w dniu wczorajszym otrzymałem maila, że książka jest do odbioru. Pani, która mnie obsługiwała, najwyraźniej uczyła się dopiero swojej pracy, ponieważ kompletnie nie mogła sobie poradzić z zaistniałą sytuacją i twierdziła, że na moim koncie nie ma zamówionej takiej książki. Na szczęście sprawą zainteresowała się jakaś starsza pracowniczka biblioteki. Szybko odnalazła w systemie informację, że rzeczywiście książkę zamawiałem. Zadzwoniła do magazynu i wyjaśniła, że została ona oddana, ale nie zdążyli jej jeszcze przynieść z magazynu i muszę poczekać pół godziny. W mailu była zamieszczona informacja, że w ciągu 4 godzin od oddania przez poprzednią osobę, książka jest przygotowana do odbioru przez następną. W tym wypadku nie tylko 4 godziny ale nawet cały dzień nie wystarczył, żeby dostarczyć ją na odpowiednią półkę. Wróciłem po książkę dopiero 3 dni później, bo nie mogłem czekać wówczas pół godziny. Bardzo negatywna opinia za organizację pracy i wprowadzanie w błąd mailami. Na plus oceniam panią, która zainteresowała się problemem i z dużą życzliwością i cierpliwością próbowała sprawę wyjaśnić.

Odwiedziłam dzisiaj główną siedzibę Biblioteki

Odwiedziłam dzisiaj główną siedzibę Biblioteki Jagiellońskiej. Wejście i podłoga w gmachu wyglądały nienagannie. Niestety czekała mnie niemiła niespodzianka - do wypożyczalni stała około trzydziestoosobowa kolejka, która naprawdę bardzo wolno się posuwała, ponieważ obsługiwało tylko 2 pracowników. Ustawiłam się na końcu wężyka i czekałam blisko piętnaście minut na swoją kolej. Gdy w końcu nadeszła bibliotekarz przywitał się ze mną. Podałam mu książkę, którą chciałam zwrócić i kartę biblioteczną, żeby wypożyczyć kolejne pozycję. Szybko przyniósł książki, poprosił o podpis i podał mi je. Opuściłam gmach biblioteki, po naprawdę długim czasie w nim spędzonym.

Odwiedziłam tym razem Bibliotekę Jagiellońską

Odwiedziłam tym razem Bibliotekę Jagiellońską. Drzwi biblioteki były czyste. Również podłoga nie była zabrudzona. Nigdzie nie dostrzegłam śmieci. Miałam zamówione książki, więc podeszłam do razu do lady. Przede mną były trzy osoby. Kolejka posuwała się w bardzo szybkim tempie i po około minucie już była moja kolej. Pan zaprosił mnie do swojego stanowiska. Podałam mu legitymację i książkę, którą chciałam oddać. Zapytał ile książek mam zamówionych. Podałam mu liczbę a ona poszedł, a po chwili wrócił z książkami. Podał mi dwa rewersy do podpisania po czym podał mi książki. Pożegnał się, a ja opuściłam budynek biblioteki.

Największym atutem jest bardzo szeroki wybór pozycji

Największym atutem jest bardzo szeroki wybór pozycji literaturowych, a także szybka, sprawna i miła obsługa. Książki są gotowe do odebrania najpóźniej dwie godziny po ich zamówieniu. Niestety dość często zdarzają się awarie systemu co powoduje pewne utrudnienia. W takim wypadku materiały można zamówić jedynie w budynku biblioteki.

Odwiedzałeś ostatnio Biblioteka Jagiellońska?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Zakład Doskonalenia Zawodowego

(4.00 )

Akademia Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

(2.75 )

Inkubator Przedsiębiorczości

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem