Multimedia Polska

( 3.25 )

Opinie (411)

Najgorszy dostawca internetu z jakim się zetknąłem

Najgorszy dostawca internetu z jakim się zetknąłem. Nie polecam Umowa pełna kruczków. Nieuczciwe podejście do klienta

kiepsko

Maja burd... mogli by przeglądać dokumenty które sa im przekazane i informować o wszystkich konsekwencjach interesantów.

Obsługa lepsza niż poprzez infolinię.

Obsługę w salonie przy ul. Wyszyńskiego w Olsztynie mogę polecić z czystym sumieniem. Zaproponowano mi o wiele korzystniejsze warunki umowy niż te oferowane mi przez przez obsługę telefoniczną. Pani, która mnie obsługiwała była bardzo pomocna, udzielała odpowiedzi na wszystkie pytania bardzo konkretnie i rozwiała wszelkie wątpliwości co do ceny i warunków nowej umowy. Widać, że zna się na swojej pracy i szanuje czas klientów. Umowę przedłużyłam w 15 minut. Sam salon wyglądał nowocześnie, czysto i zadbanie. Jedyny minus to godziny otwarcia salonu - 9:00 - 16:00 oraz brak pracy w soboty, co dla wielu osób może kolidować z godzinami codziennej pracy.

Tragedia - odradzam wszystkim.

Podczas przedłużenia umowy na Internet i TV w pakiecie, konsultant wyraźnie poinformował, że zostanie wprowadzona korekta do umowy, ustalająca wysokość kwoty pierwszej faktury nowej umowy. Po 4 miesiącach firma Multimedia wyłączyła usługi (pomimo opłacanych, zgodnie z umową, co miesięcznych faktur) i wszczęła postępowanie windykacyjne. Pani na infolinii stwierdziła, że konsultant widocznie nie wprowadził korekty do systemu - przyjęła zgłoszenie reklamacji informując, że jej rozpatrzenie zajmie do 30 dni, a jedyną opcją ponownego uruchomienia usług i zakończenia postępowania windykacyjnego jest uregulowanie niesłusznie naliczonej, dodatkowej opłaty... (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

Żenada

Dzwonię od kilku dni na infolinię i nie mogę się doczekać połączenia więc żeby załatwić sprawę wezmę sobie dzień wolny i pujdę do placówki ale już tylko po to aby zerwać umowę brawo multimedia

Dobrze.

rzeczowa i konretna forma obsługi klienta

Bardzo dobrze.

Dużo placówek obsługa na bardzo dobrym poziomie info linia oddzwania do klienta.

Bardzo dobrze.

Nie czeka sie dlugo na holdzie, instruuja dobrze ze w domu naprawi TV

Odwiedzałeś ostatnio Multimedia Polska?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Dialog

(4.14 )

Netia

(3.07 )

Niezależny Operator Międzystrefowy

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem