Multimedia Polska

( 3.22 )

Opinie (352)

bez rewelacji!

Telewizja kablowa jest na dość średnim poziomie. Zakłócenia trafiają się dość rzadko jednak internet to tragedia! Prędkość mimo niby zwiększenia u przedstawiciela działa strasznie wolno, często się zacina i brakuje do niego dostępu. Cena niewymierna do jakości świadczonych usług. Gdyby nie to, że nie mają w mieście godnej konkurencji dawno byśmy zrezygnowali z ich usług.

PROFESJONALIZM

ROZMOWĘ NA SWOJE PRYWATNE POTRZEBY PRZEPROWADZIŁAM Z MIŁYM KONSULTANTEM. BYŁ KONKRETNY I WYJAŚNIŁ MI MOJE ZAPYTANIA. NIE CHCIAŁ ''WCISNĄĆ'' MI JAKIEJŚ DODATKOWEJ USŁUGI CZEGO BARDZO NIE LUBIĘ.

Bardzo dobra

Zmieniłam mieszkanie i potrzebowałam internetu. W Multimedia dostalam bardzo dobrą ofertę . Wszystkie moje watpliwosci i pytania byly wyjaśnione konkretnie. Jedyną wadą były kolejki w salonie Multimedia.

Oszuści

Firma, która naciąga przy podpisaniu umowy. Budowalem dom i kończyła mi się umowa dzwonią i pytają czy przedłużam mówię że na 2 lata nie chce bo kończę budowę domu i mam zamiar sprzedać mieszkanie i się przeprowadzić pani mówi nie ma problemu sprzeda Pan mieszkanie to umowa zostanie rozwiązana. Sprzedałem mieszkanie a banda multimedia wlepia mi kare za wcześniejszej rozwiązanie umowy. Proszę na nich uważać

Super

Taka obsluga budzi dla mnie pozytywna reakcje sa super polecam bardzo lubie

Odwiedzałeś ostatnio Multimedia Polska?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Dialog

(4.14 )

Netia

(3.33 )

Niezależny Operator Międzystrefowy

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem