Simple

( 4.25 )

Opinie (178)

Cudowna obsługa

Dziewczyny pracujące w sklepie w Magnolii są niesamowite! Świetna obsługa, sprzedawczynie znają się na materiałach i są w stanie ubrać mnie od stóp do głów. Minus za ceny i za zbyt dużą ilość towaru na wieszakach - ciężko się przegląda.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Simple określa proste jednakże wygodne i przyjazno komfortowe

Po wejściu do sklepu zostałam

Po wejściu do sklepu zostałam natychmiast zauważona i powitana, podeszła do mnie sprzedawczyni i zapytała za czym się rozglądam, na moją odpowiedz że za sukienką zapytała się na jaką okazję, w jakich kolorach i fasonie dobrze się czuję, po czym zaproponowała mi 4 modele sukienek i zaprosiła do przymierzalni. Podczas przymierzania cały czas mi towarzyszyła, zaproponowała do przymierzenia szpilki, dopasowała torebkę. Pomimo mojego niezdecydowania była bardzo miła i kompetentna, zapewniła mnie że w jednej sukience wyglądam naprawdę dobrze i dążyła do zakończenia transakcji. Nie zdecydowałam się na zakup. Sprzedawca pożegnał mnie i powiedział że za kilka dni mają nową dostawę i wtedy zaprasza mnie ponownie.

Zostałam szybko zauważona i przywitana po wejściu do

Zostałam szybko zauważona i przywitana po wejściu do sklepu. Kiedy sprzedawczyni rozpoczęła obsługę, poświęcała mi całą uwagę, spytała, jakiego produktu poszukuję, czy bluzka i żakiet mają być w klasycznych kolorach czerni i bieli czy też wchodzą w grę inne barwy, spytała też o preferowany fason. Pokazywała różne produkty spełniające kryteria, które podałam, wskazując różnice między produktami, podkreślając np. że bluzka ma wycięcie na plecach albo że ma bardzo ładne zdobienia. Sprzedawczyni zaproponowała przymierzenie produktów i zaniosła je do przymierzalni. Zachęciła także, bym do żakietu przymierzyła spódnicę, która jest w komplecie. Spytała też, czy chciałabym przymierzyć do nich eleganckie buty. Okazało się, że trzeba było donieść niektóre produkty w mniejszym rozmiarze, na co sprzedawczyni szybko zareagowała. Spytała, czy decyduję się na którąś rzecz, a przy kasie zaproponowano mi wyrobienie karty stałego klienta. Nie podobało mi się tylko to, że obsługująca mnie osoba miała sportowe buty. Rozumiem, że są one z pewnością wygodne, ale wygodne są też np. balerinki z naturalnej skóry, a wyglądają duże lepiej w tak eleganckim sklepie.

Obsługa przez bardzo miłe

Obsługa przez bardzo miłe, kulturalne, zadbane panie. Potrafią znakomicie doradzić, dopasowując tak ubrania, by dobrze wyglądać, Posiadają dużą wiedzę produktową, Obsługa w przymierzalni na wysokim poziomie. Dostaniesz obuwie np. szpilki by lepiej ocenić prezentację w mierzonej odzieży, Personel cały czas dostępny do dyspozycji, by doradzić, przynieś inny rozmiar, ewentualnie sprawdzić dostępność online w innych punktach.

Odwiedzałeś ostatnio Simple?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

4YOU

(4.45 )

Bugatti

(5.00 )

BYTOM

(4.07 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem