Bank Pocztowy

( 3.26 )

Opinie (155)

Średnio

Pomimo długiej kolejki do okienka kolejne nie zostało otwarte. Przede mną było 6 osób. Obsługa trwała bardzo długo. Gdy już nadeszła m9ja kolej aby mnie obsłużyć Pani przy okienku przekładała papiery udając że mnie nie widzi. Po 3 minutach obslużyła mnie w sposób miły. Obsługa na poziomie średnim W skali od 1 do 5 oceniam na 3.

Źle.

Zawsze długie kolejki, ograniczenia w płatnościach mobilnych

Dobrze.

Firma poza swoją siedzibą szybko dostarcza przesyłki. Jednak podczas załatwiania spraw finansowych w placówce poczty, trzeba stać w długich kolejkach oraz mieć styczność zazwyczaj z niemiłą obsługa.

Rewelacyjnie.

Pani bardzo miła i posiadająca dużą wiedzę produktową

Świetnie.

Obsługa jest w miarę szybka i fachowa, miła i kulturalna.

Rewelacyjnie.

Moja wizyta była czysto informacyjna - dowiedziałam się, czego chciałam, obsługa była bardzo miła i życzliwa. Nie jest to bank moich typowych kontaktów, więc nie wiem w szczegółach, na szerszym "polu", nic o standardach typowych, ale wspominam sympatycznie. To był jedyny kontakt z tym bankiem, w moim życia, jak dotąd.

Odwiedzałeś ostatnio Bank Pocztowy?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • bank

Podobne firmy w okolicy

Alior Bank

(3.91 )

Bank Gospodarki Krajowej

(4.90 )

BNP Paribas

(3.87 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem