naukowa.pl

( 0.50 )

Opinie (8)

Nie polecam!

Zamówiłam dwa opakowania klocków 11.12 Wtedy klocki były dostępne na stronie internetowej, wpłaciłam pieniążki, dostałam potwierdzenie zamówienia i wpłynięcia pieniędzy. 17. 12 napisałam mejla do księgarni bo chciałam się upewnić czy napewo paczka dojdzie do mnie przed świętami to dostałam mejla zwrotnego na następny dzień że anulowane zostało moje zamówienie. Nie mogłam się doczekać na żadną odpowiedź więc zadzwoniłam do ksiagarni, odebrała Bardzo niemiła kobieta, pytam się jej o zamówienie a Pani próbuje mi wmówić że dostałam mejla z informacją że zamówienie zostało anulowane z powodu braku produktów, powiedziałam jej ze nie dostałam takiego mejla, i jakąkolwiek informację dostałam po tym jak się zapytałam czy paczka dojdzie w odpowiednim czasie, produkt był dostępny jak zamawiałam i jak wplacalam pieniądze a Pani powiedziała że się sprzedało w międzyczasie i dostanę zwrot pieniędzy na konto.

Dokładnie powtarzam po poprzedniej opinii

Dokładnie powtarzam po poprzedniej opinii. Zamówiłam dwie książki. Przyszła jedna z nich. Zadzwoniłam, co z drugą. Okazało się się, że księgarnia miała tylko jedną książkę, mało tego nie ustalając ze mną czy wysyłać mi, wobec powyższego, jeden egzemplarz i oddać pieniądze, podjęto decyzję za mnie na wysłanie mi jedną z dwóch. Straciłam na przesyłce, bo musiałam kupić tą książkę w innej księgarni, która miała 8 sztuk potwierdzonych i natychmiast wysłała mi książkę. Na pewno zamówiłabym dwie książki w jednej księgarni. Mało tego, musiałam dopominać się o pieniądze dzwoniąc trzy razy, gdzie miano mi wysłać potwierdzenie przelewu, czego do tej pory nie otrzymałam. Pieniądze, w końcu, mi zwrócono

Okropna obsługa

Okropna obsługa. Produkty nie dostępne w magazynie mimo że na stronie pokazuje że są. Zwrot kosztów - musiałem przypominać 3 razy żeby mi zwrócili pieniądze. MASAKRA LUDZIE NIE KUPUJCIE TAM !!!

Księgarnia internetowa

Księgarnia internetowa, oferująca duży wybór książek. Oferta oraz asortyment są na dużym poziomie. Zamówienie przebiega bezproblemowo. Obsługa jest zawsze dostępna i gotowa aby odpowiedzieć na wszelkie pytania. Pracownicy są bardzo kompetentni. Czas realizacji zamówienia jest dość krótki. Ceny są raczej przeciętne jak na tego typu księgarnie.

Odwiedzałeś ostatnio naukowa.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Dom Książki

(3.42 )

Empik

(4.21 )

Inmedio

(3.82 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź opinie o nim na portalu Jakości Obsługi!  

Gdzie zjeść? Najlepsze restauracje we Wrocławiu 2018

Portal Jakości Obsługi wybrał 10 najlepiej ocenianych restauracji we Wrocławiu.  W rankingu znajdują się tylko te restauracje, które zdobyły minimim 20 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem