Jakość Obsługi

AXA

( 3.90 )

AXA jest jedną z największych grup ubezpieczeniowych na świecie. W Polsce AXA jest obecna od 2006 roku. Jest uniwersalnym ubezpieczycielem z pełną ofertą ubezpieczeń majątkowych a także ubezpieczeń na życie, z których korzysta ponad 3 mln klientów, w tym firmy oraz międzynarodowe korporacje.

Opinie (814)

oferta OC przedłużenie

oferta przekazana zrozumiale, jednak konsultant zapomniał poinformować mnie o dodaniu dwóch dodatków, co wpływa na cenę.

Ubezpieczenie AC/OC

Gorąco polecam ubezpieczenia i obsługę w AXA Ubezpieczenia. Osoba kontaktowała się z mną telefonicznie o umówionych porach a nie jak często bywa natarczywie byle wcisnąć ofertę ubezpieczenia. Przedstawiono mi wszystkie opcje, zarówno jeśli chodzi o płatność na raty czy też co zwierają poszczególne składniki ubezpieczenia. Pan szybko odnalazł formularz kontaktowy z poprzedniego okresu Ubezpieczenia samochodu. Przeczytał mi warunki ubezpieczenia zawierania umów telefonicznie. Dopytywał się na czym m i przy ubezpieczeniu zależy. Udało mu sie jeszcze znaleźć zniżkę by oferta była konkurencyjna. Dostałem wszystkie dokumenty na e-mail.

Tak sobie.

Nie słuchają potrzeb klienta

Dobrze.

Malo kompetni

Świetna obsługa

Rozglądając się za ubezpieczeniem OC skorzystałem z oferty AXA Direct - Pani mnie obsługująca zachowała się bardzo fachowo i przyjaźnie. Nawet uświadomiła mnie, że akceptując dodatkowe usługi typu assistance do najtańszej wersji OC, mimo dopłaty ~100zł rocznie, całość procentowo może się zmniejszyć i mimo bogatszego ubezpieczenia całość może kosztować mniej niż wersja podstawowa, a to bardzo na plus! To potwierdza że obsługa jest bardzo nastawiona na klienta, a cała wizyta zajęła mi około 20 minut. Serdecznie polecam!

Tak sobie.

Tak sobie.

Świetnie.

Świetnie. Obsługa zdalna, bezkontaktowa

Odwiedzałeś ostatnio AXA?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • ubezpieczenia

Podobne firmy w okolicy

Allianz

(3.34 )

Avus Polska

(2.00 )

Cardif

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem