Piekarnia GRZYBKI

( 4.25 )

Opinie (6)

Jak otwarte do 20, proszę pracować do 20, nie 19

Obsługa w porządku, wszystko sprawnie, ALE na godzinę (sic!) przed zamknięciem panie już zamiatają, wycierają, a towar znika z półek.

Obsługa w sklepie jest na najwyższym poziomie.

Obsługa w sklepie jest na najwyższym poziomie. Zawsze jest pełny skład personelu. Duża ilość stanowisk sprzedaży, zawsze na jednej kasie są dwie kasjerki, jedna z kasjerek zajmuję sie sprzedażą, druga kompletuje zamówienie. Obsługa idzie bardzo szybko i sprawnie.

Nowy Oddział Piekarni Grzybki

Nowy Oddział Piekarni Grzybki, położony obok stacji WKD w Podkowie Leśnej zasługuje na uwagę i codzienne odwiedziny. Punkt znajduje się w doskonałym położeniu, tuż obok stacji a przestronne witryny pozwalają niemalże zaglądnąć na półki piekarni prosto ze stacji WKD. Asortyment bogaty, wyroby bardzo dobre, wysoka jakość. Obsługa bardzo miła i uśmiechnięta. Panie chętnie doradzają, znają skład pieczywa i wypieków. Doradzają każdemu "do smaku", każde pytanie znajduje serdeczną odpowiedź. Słuchają Klienta. Ubiór firmowy, czysty. Wystrój nowoczesny, ale "ciepły". W lokalu dostępne sofy dla chcących poczekać lub zjeść na miejscu. Czasami trzeba chwilę zaczekać na obsługę, częste kolejki - co jest zrozumiałe :-) Panie jednak bardzo szybko ją rozładowują. Polecam!

Strona informacyjna piekarni GRZYBKI to kopalnia wiedzy dla

Strona informacyjna piekarni GRZYBKI to kopalnia wiedzy dla wszystkich tych, którzy chcą poznać jej pełny asortyment, szczegółowy skład poszczególnych wypieków (istotne np. dla alergików czy osób na dietach), adresy dystrybutorów, etc. Do jej odwiedzenia skłoniła mnie wątpliwa jakość pieczywa oferowanego jako wypieki Grzybków przez sieć Piotr i Paweł. Dotąd pieczywo pochodzące z tej piekarni kupowałam zawsze w Almie. Kilka razy zdarzyło mi się jednak wziąć te same - z pozoru - chleby w P&P i niestety poza wyglądem zewnętrznym i ceną różniło je wszystko. GRZYBKI to jakość sama w sobie, może więc na rynku pojawiły się już podróbki? Początki istnienia i tradycja firmy sięgają 1927 roku. 70 lat temu Henryk Cichowski otrzymał dyplom czeladnika w zawodzie piekarza. Od tamtego czasu rodzina Cichowskich na stałe związała się z produkcją pieczywa. W 1986 roku tradycje rodzinne przejęli synowie Andrzej i Krzysztof oraz córka Elżbieta Federowicz. Wszyscy posiadają mistrzowskie uprawnienia w zawodzie piekarza oraz cukiernika. Każdy, kto miał okazję próbować wypieków Grzybków, musi przyznać, że - zwłaszcza w dzisiejszych czasach, w epoce gumowej marketowej bułki, jakość pieczywa wręcz oszałamia. Na stronie piekarni możemy wyczytać, jaki chleb wypiekany jest z jakiego rodzaju mąki bądź jej mieszanek, który powstaje na zakwasie, a który z użyciem drożdży, jakie dodatki zawiera i jaka jest ich funkcja (np. amarantus). Poza tym, na stronę trafiają zapowiedzi asortymentowych nowości, informacje o wydarzeniach z udziałem firmy, czy otwarciu nowych piekarń, a nawet oferty pracy. Profesjonalna strona, kompleksowo ujęte informacje, duży pozytyw.

Odwiedzałeś ostatnio Piekarnia GRZYBKI?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Edma

(5.00 )

Piekarnia Tyrolska

(3.02 )

Pellowski

(4.19 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem