Jakość Obsługi

UPC

( 3.10 )

UPC Polska jest liderem cyfrowych usług: telewizji, światłowodowego internetu oraz telefonii dla klientów indywidualnych i biznesowych. UPC troszczy się o klientów i zaspokaja ich potrzeby w nowoczesnym świecie, inwestując w technologie przyszłości, treści i najlepszą w Polsce sieć. Kontakt z bliskimi, dostęp do informacji czy rozwój biznesu stają się z UPC jeszcze prostsze, przynosząc radość z każdej chwili. Z usług UPC korzysta niemal 1,5 mln klientów. W zasięgu sieci UPC znajduje się prawie 3,3 mln gospodarstw domowych, w ponad 150 miejscowościach w Polsce.

Opinie (698)

ŻENADA !!!

Konsultanci infolinii UPC, którzy powinni służyć klientom wsparciem i pomocą, są arogantcy i bezczelni. Swoimi uwagami i tonem dają do zrozumienia klientowi, że jest intruzem, a jego pytania są bezsensowne. Agresja skrywana za sarkazmem, rozłączanie się, brak możliwości porozumienia. Rozważam zakończenie umowy z UPC z powodu żenująco niskiego poziomu obsługi.

Fatalnie

Osoba która instaluje ROUTER nie ma zielonego pojęcia jak to zrobić. Chodzi i tylko klnie..... zero szacunku. Wszystko dookoła porysowane. Po ^nieskończonej^ pracy Pan wyszedł zostawiając cały bałagan zero wyjaśnień dlaczego nie zostało podłączone. NIC. Drugi raz już taka sama sytuacja.

Super kontakt

Szybka obsługa, oferta dopasowana do klienta. Jednym zdaniem: szybko, przyjemnie i bez fochów.

Obsługa reklamacji

Zgłosiłem reklamację źle działających kanałów radiowych, konsultant przyjął zgłoszenie, nie zaproponował jednak rozwiązania które by mnie usatysfakcjonowało, sprawa ciągnie się od miesiąca...

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Nie mam zastrzeżeń. Moja ocena jest pozytywna. Personel miły i chętny do pomocy.

Odwiedzałeś ostatnio UPC?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • internet
  • telefonia komórkowa
  • telewizja
  • światłowód

Podobne firmy w okolicy

Dialog

(4.14 )

Netia

(3.24 )

Niezależny Operator Międzystrefowy

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem