Jakość Obsługi

UPC

( 3.40 )

UPC to polska spóła funkcjonująca w naszym kraju od 2000 roku. Jest dostawcą usług telewizji kablowej, szerokopasmowego dostępu do internetu i usług telefonicznych dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Firma wielokrotnie zdobywała nagrody i wyróżnienia, między innymi za najlepszą jakość obsługi klienta. Mając na uwadze stały rozwój technologii, UPC Polska uruchomiła program THINK BIG wspierający przedsiębiorców rozwijających się w oparciu o nowe technologie oraz innowatorów społecznych, przyczyniających się do rozwoju ekosystemu innowacji w Polsce.

Opinie (847)

nigdzie nie ma tak złej obsługi

Czy ktoś zauważył, ze w umowie jest napisana nazwa usługi ” Fiber Power 500″ dla przykładu. Połączenie światłowodowe, a UPC dają kabel antenowy. Tłumacząc klientom, ze to nic nie zmienia, a kabel światłowodowy jest doprowadzany do skrzynki na ulicy. Po pierwsze jest to nieuczciwa reklama wprowadzająca klienta w błąd, bo niedostarczaną usługi oraz produktu zgodnie z umową. Czyli routera pod światłowód, ani okablowania światłowodem. Co za tym idzie jakość oraz prędkość usługi. Tłumaczą, że mogą dostarczyć 40% z oferowanej prędkości jak ktoś się reklamuje prędkość usługi. Zaobserwowałem u siebie, że w dzień w którym ma przyjść “technik” – gdzie jest to wątpliwe, że mają wykształcenie w tym kierunku prędkość chwilowo skacze na większa według speedtest.net – bardziej wiarygodne narzędzie. Większość z “techników” UPC to firmy podwykonawcze a ich praca ogranicza się do uruchomienia na ich własnym sprzęcie strony speedtest UPC. I wmawiają klientom, że to wina ich sprzętu. Technik nie sprawdza siły sygnału na kablu – nie posiadają odpowiedniego sprzętu, co już jest dziwne. Technik, który przychodzi z UPC nie posiada legitymacji ani nawet firmowej koszulki – NIC wiec skąd pewność, ze to od nich. Pomijając ten fakt. UPC sami łamią warunki umowy. Do istniejących klientów : Zgłoście to do rzecznika praw konsumenta, składajcie reklamacje i dzwońcie do UPC w celu wyjaśnienia dlaczego reklamują produkt i usługę, której nie dostarczają. Każą sobie płacić za 100% usługi a dostarczyć tylko muszą – co też im nie wychodzi 40%. Omijajcie tą firmę dalekim łukiem. Piszcie listy do rzecznika praw konsumenta i przekazujcie informacje wszystkim znajomym co mają usługi w UPC. Skoro płacone jest za łącze światłowodowe – takie powinno być dostarczone. Jest to również nieuczciwa technika co do klienta jak i konkurencji, np Orange dostarcza światłowód. Uzyskałem również informacje od technika, że w nowym budownictwie, klient posiadający taka samą usługę posiada kabel światłowodowy, czyli klienci są różnego sortu. Urząd ochrony praw konsumentów powinien przyjrzeć się tej sprawie i założyć pozew firmie UPC. Również zgłosiłem sprawę do praw konsumenta w EU, przepisy są unijne co do praw konsumentów, z racji tego, że rzecznik w Polsce za mało się przykłada do tej sprawy. Wystawianie faktury za produkt i usługę, której się nie dostarczyło jest zwykłym wyłudzeniem pieniędzy. Ja osobiście odmówiłem płacenia dopóki nie będzie łącza światłowodu, i prędkości zgodnej z reklamą, czyli w mojej ofercie 500, może się zdarzyć, że jest awaria ale nie codziennie. 2-3 razy w miesiącu a nie 28 dni na 1 ulicy czy dzielnicy. Skandal. Reklamujcie, dzwońcie, piszcie nie tylko do UPC ale do rzecznika praw konsumenta. Dokładnie, ja też mam w umowie "internet światłowodowy" i wmawiają mi, że nie musi on być do rutera doprowadzony. 3 ulice dalej ludzie mają światłowód, tą samą usługę, płacą tyle samo co ja. To nieuczciwe.

Pracownik BOK na "6"

16.05.20 o godz 7.00rano zadzwoniłam na infolinię BOK ponieważ miałam kłopoty z odbiorem telewizji . Na połączenie czekałam kilka sekund mimo że było raniutko pracownik (Pan)potraktował mnie bardzo uprzejmie miał dużo cierpliwości bo nie wszystko od razu zrozumiałam.Byłam zdziwiona i przemile zaskoczona. A jednak można być miłym. Fajnie

UPC DO POPRAWY !!!!!!

W UPC jestem długletnim klientem. Po raz pierwszy wykupiłam pakiet MY PRIME było to dnia 25.04.20 2020r. /sobota/ . Zapewniono mnie telefonicznie,że pakiet będzie uruchomiony do dwóch godzin. W umowie jset napisane ,ze zawarta od 25.04.2020r. Była sobota wię bardzo się ucieszyłam .Jak wiemy w okrresie koronowirusa wszyscy staramy się przebywać w domu zgodnie z haslem : "Zostań w domu" Niestety mamy wtorek tj. 28.04.2020r. pakiet nadal jest nieaktywny. Ile można czekać.Nie wiem jak długo mam jeszcze czekać? Taka sytuacja nie ma miejscaw HBO i Netfixie. Czuję się oszukana. Bardzo zawiodłam się i rozczarowałam. Nie polecam UPC.

Brak profesjonalizmu

Za każdym połączeniem na ten sam temat i nr klienta otrzymałam zupełnie inne informacje, sama nie wiedziałam która jest prawdziwa. Jestem bardzo zawiedziona.

Konkretna rozmowa w celu umówienia serwisanta

Po krótkim czasie oczekiwania na połączenia miła Pani zapytała o dane w celu weryfikacji konta poprosiła o chwilę cierpliwości po czym zapytała tylko czy kabel jest poprawnie wsadzony i nigdzie nie uszkodzony. Modem był również resetowany także już następny dzień umówiliśmy serwis.

Polecam

Zdecydowanie polecam obsługę telefonicżną w firmie UPC, rzetelni pracownicy i fachowe porady.

Udzielono informacji zwykły poziom usług

Na infolinii często długo czeka się na połączenie. Z reguły gdy już się połączyłem z obsługą klienta to uzyskałem kompletną informacje w danej sprawie. Na minus poza długim czasem oczekiwania słaba jakość połączenia.

Kontakt z firmą wymagał długiego oczekiwania

UPC w kontakcie mailowym odpowiedziało mi kompleksowo na moje zapytanie, ale po czasie bodaj 3 miesięcy i po przypomnieniu. Jednak być może tę sprawę udało by się załatwić szybciej telefonicznie.

internet i telewizja

Podpisywałam umowe na usługi. Tak szybkiej reakcji to jeszcze nie mialam. dosłownie kilka sekund, i juz byl telefon pracownika. Cudna rozmowa, super oferta.Polecam z serca.

Bardzo dobry handlowiec

1. Przedstawił się - poinformował skąd telefonuje. 2. Zapytał czy mam dla niego czas - odpowiedziałem odmownie 3. zaproponował inny termin 4. następny kontakt punktualnie. 5. zaprezentował temat rozmowy 6. przedstawił rozwiązania alternatywne 7. był bardzo przekonywujący i rzeczowy Polecam rozmowy z takim handlowcem

Kompetentny pracownik

Pomimo długiego czasu oczekiwania na połączenie konsultantem jestem bardzo zadowolona z jakości obsługi. Pan spełnił moje oczekiwania merytoryczne nawet zaproponował ciekawe produkty z oferty.

pieniacze

Nie dotrzymują obietnic, nawet na poziomie Heada Customer Care. (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

Drętwo i słabo

Dzwonią, zawracają głowę super ofertą, która dziwnym trafem zawsze jest droższa od obecnie posiadanej i zawiera coś, czego kompletnie nie potrzebuję. Super to może jest, ale dla nich. Ogólnie jakość spada. Zarówno samej oferty, jak i sprzętu. W reklamach american muscle car, w użytkowaniu łada siemiorka...

Porażka

Najpierw dzwonią z ofertą potem okazuje się że nie ma takiej opcji składam reklamację z nagraniem rozmowy okazuje się że nie uznają takiej reklamacji pomimo nagrania rozmowy porażka!

To jest po prostu nieuczciwe postępowanie!

Na stronie internetowej UPC znajduje się informacja o cenę internetu bez zobowiązań kosztuje 69 zł, w cenie telewizja na start wyznaczona jako gratis, ale w e-mail który otrzymałem oraz w umowie ceny są inny. Okazało się, że internet do 500 mb/s kosztuje mniej niż 69 zł, tylko 41 zł, a telewizja na start nie jest gratis, kosztuje 29 zł i nie można zamówić tylko internet za 41 zł bez telewizji. Moim zdaniem to jest oszustwo. Ceny na stronie internetowej musi być takie same jak w umowie! Nie biedę polecał UPC znajomym. (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

Fatalna obsługa, nikt nic nie wie.

UPC to firma, w której nikt nic nie wie i nic nie można załatwić :( Korzystam z usług na infrastrukturze ethernetowej przejetej przez UPC po firmie GHNET w Krakowie. W związku z przeprowadzką chciałem zamówić przeniesienie usługi na nowy adres - w nowym mieszkaniu też jest infrastruktura po GHNET, która była wykorzystywana jeszcze ok. półtora roku temu. W umówionym terminie, kiedy miało być wykonane przeniesienie, dostałem zamiast tego informację, że nie da się wykonac podłączenia na infrastrukturze GHNET, i muszę zamówić nową usługę z aktualnej oferty (dlaczego nie poinformowano mnie o tym w takim razie od razu, kiedy zamawiałem przeniesienie?). Co mnie średnio urządza, bo za ok. pół roku będę sie przeprowadzał z powrotem pod stary adres, gdzie infrastruktury telewizyjnej UPC nie ma, jest tylko skrętka po GHNET-cie. Ale następnego dnia usługa w "magiczny" sposób zaczęła działać w nowym miejscu - na infrastrukturze GHNET. I działała tak sobie do wczoraj. Dzisiaj nie działa (ale widzę że dioda WAN na moim routerze miga, czyli nie działa najwyraźniej tylko u mnie, a jakis ruch w sieci jest), a z telefonów do UPC oczywiście nic nie wynika :(. Według UPC pod nowym adresem nie ma aktualnie żadnej usługi (to co działało przez 2 tygodnie?) i oczywiście dalej słyszę, że nie ma możliwości podłączenia po kablach GHNET. Na pytanie, to dlaczego w takim razie przez 2 tygodnie to działało, oczywiście brak odpowiedzi. Prosiłem o przekazanie sprawy wyżej, do kogoś kto jest bardziej decyzyjny i zorientowany w tej sprawie - konsultantka twierdzi, że nie może tego zrobić, ponieważ pod moim adresem nie ma żadnej usługi. No i tak gadaj sobie do ściany. Ja chcę tylko kontynuować dalej moją umowę na warunkach, na których ją zawarłem (a możliwości techniczne są, skoro przez 2 tygodnie to działało), a potem spokojnie wrócić z nią pod stary adres. To naprawdę tak trudna rzecz do załatwienia dla UPC?

Problem sprawnie rozwiązany

Kontaktowała się z infolinia aby pomogli mi zaprogramować nowego pilota do dekodera horizon. Pan na infolinii szybko i sprawnie objasnil mi co powie nam zrobić. Jedyny minus to długi czas oczekiwania na połączenie z konsultantem.

NIE POLECAM !!!!

Ja już prawie tydzień czekam na dokończenie instalacji UPC ,liczyłem ofertę horizon-go..... ,niestety mogę powiedzieć że tylko liczyłem bo do tej pory jeszcze jej nie mam gdyż nie zarejestrowali mojego konta w moim UPC a powiązanie jest oczywiste ,nie masz konta to nie oglądasz w usłudze horizon -go ,więc święta spędzam bez tv gdyż swoje stare pudło tv zutylizowałem ,próbowałem interweniować klika razy zarówno na miejscu w punkcie sprzedaży jak i na infolinii technicznej lecz bez rezultatu bo odsyłają ,,od Iwana do Pogana,, coraz to z innym tłumaczeniem ,jak nie to że monter instalujący u mnie w domu nie zamknął statusu instalacyjnego to teraz że trzeba czekać na przetrawienie informacji przez system ,w pierwszej wersji 24 h a przy drugim moim zgłoszeniu 48 h ,jak widać mineło już 6 dni od momentu instalacji i ciągle nic ,nie wspominając że pan monter zachowywał się tak jak by go wszystkie osy świata pogryzły ,generalnie był nie miły i opryskliwy a przecież mam prawo zadawać pytania .GENERALNIE NIE POLECAM bo usługa tylko ciekawa na papierze ,w rzeczywistości jednak gdy zaczną się jakiekolwiek kłopoty nie ma się do kogo zwrócić o rozwiązanie problemu ,jutro idę do punktu sprzedaży i rezygnuje z usługi...

Odwiedzałeś ostatnio UPC?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • internet
  • telefonia komórkowa
  • telewizja
  • światłowód

Podobne firmy w okolicy

Dialog

(4.14 )

Netia

(3.13 )

Niezależny Operator Międzystrefowy

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Szukasz najlepszego fryzjera w mieście? Sprawdź nasz RANKING!

Jak łatwo znaleźć fryzjera, który spełni wszystkie nasze (i naszych włosów) wymagania? Korzystając z porad innych klientów! Sprawdź, który salon ma najlepszych specjalistów, używa dobrej jakości kosmetyków i dba o komfort klientów? Przedstawiamy rankig 5 najlepiej ocenianych salonów fryzjerskich na portalu jakoscobslugi.pl.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem