Jakość Obsługi

UPC

( 3.40 )

UPC Polska jest liderem cyfrowych usług: telewizji, światłowodowego internetu oraz telefonii dla klientów indywidualnych i biznesowych. UPC troszczy się o klientów i zaspokaja ich potrzeby w nowoczesnym świecie, inwestując w technologie przyszłości, treści i najlepszą w Polsce sieć. Kontakt z bliskimi, dostęp do informacji czy rozwój biznesu stają się z UPC jeszcze prostsze, przynosząc radość z każdej chwili. Z usług UPC korzysta niemal 1,5 mln klientów. W zasięgu sieci UPC znajduje się prawie 3,3 mln gospodarstw domowych, w ponad 150 miejscowościach w Polsce.

Opinie (825)

Może być

Jeżeli chodzi o usługi internetowe to zależy od miejsca zamieszkania gdyż w poprzedniej lokalizacji miałem problemy z łączem internetowym a teraz gdy zmieniłem na inne miejsce zamieszkania to jest okej więc wszystko zależy gdzie się mieszka.

montaż sosnowiec

nie jestem pewna czy firma robi sobie ze mnie żarty ! jako nowy klient czekam 4 dzien az monter przyjedzie i założy mi telewizje i internet. dzwoniąc na infolinię zostaje tylko przełączana miedzy konsultanatmi i nic więcej! złożona skarga też nie daje żadnych rezultatów. Firmie najwidoczniej nie zależy na nowych klientach i rozkładają recę na zaistniałą sytuację. nie polecam ! pierwszy raz spotykam się z takim podejściem do klienta. oby tak dalej.

Fatalnie.

Korzystam z uslug UPC od 11lat. Ostatnie 2 lata, a szczególnie ostatnie 2 miesiące obsługa poniżej jakiegokolwiek poziomu. Gdy klient zglasza awarię, że internet nie działa prawidłowo. przyjmują zgłoszenie reklamacyjne z czadem oczekiwania 30 dni, nie wysyłając technika gdyż internet nie działa prawidłowo. Obsluga na infolini grzeczna jednak nie chcąca pomóc klientowi.

Świetnie.

Świetnie.

Fatalnie.

Bardzo długi czas oczekiwania na infolinii.

Rewelacyjnie.

Dostarczają nam TV i internet od lat i z pewnością nie zmienię ze względu na bardzo korzystne warunki i jakość..

Rewelacyjnie.

Telefoniczna obsługa dba o klienta

Odwiedzałeś ostatnio UPC?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • internet
  • telefonia komórkowa
  • telewizja
  • światłowód

Podobne firmy w okolicy

Dialog

(4.14 )

Netia

(3.14 )

Niezależny Operator Międzystrefowy

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem