Jakość Obsługi

nju mobile

( 3.29 )

Marka telefonii komórkowej działająca w sieci Orange, wprowadzona na Polski rynek w 2013 roku. Jedną z głównych zalet marki jest fakt, że korzystanie z oferty nju Mobile nie wymaga podpisywania żadnej długoterminowej umowy. Nju Mobile w swojej ofercie posiada internet mobilny, abonamenty, telefonię na kartę oraz usługi dodatkowe.

Opinie (543)

Ekspresowo i bezproblemowo

Po wcześniejszych ekscesach z inną firmą oferującą usługi telekomunikacyjne postanowiłam przenieść mój nr do NJU. Zrobiłam to prawie rok temu i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że oferta NJU jest najlepszą, z której kiedykolwiek korzystałam. Stały abonament, powiększający się limit danych internetowych proporcjonalnie do długości umowy, to jest coś, z czym wcześniej się nigdy nie spotkałam. Ich podejście do klienta jak najbardziej na wielki +! Firmę poleciłam już kilku innym osobom, które nie były zadowolone z usług swoich firm komórkowych.

Obsluga sprawna

Szybkie połączenie, potrAfia pomoc

DOBRA INFOLINIA

INFOLINIA DZIAŁA SPRAWNIE. KTÓTKI CZAS OCZEKIWANIA NA POŁĄCZENIE.POLECAM

obiektywnie mówiąc - najlepsza marka z najlepszą obsługą

Miałam przyjemność na przełomie kilku mc kontaktować się z różnymi firmami telekomunikacyjnymi. Zostałam bardzo pozytywnie zaskoczona jakością obsługi na jaką natrafiłam kontaktują c się z infolinią nju. Empatia i normalna ludzka i zarazem kompetentna obsługa to coś co według mnie wyróżnia nju. Proponują sprawdzić też ofertę - kladzie na łopatki wszystkie konkurencyjne firm. Genialna oferta duetów. Problem z konfiguracją sprzętu załatwiony w ciągu kilku minut jednej efektywnej rozmowy - co chcieć więcej. Przekonała się, że po osobistych kontaktach, że konkurencja odstaje od nju mobile. Marta

Najlepsza obsługa klienta!

Korzystam z usług nju mobile już od kilku dobrych lat. Konsultanci na infolinii są bardzo mili i chętnie służą pomocą. Sprawy, z którymi dzwonię, często są rozwiązywane przy pierwszym kontakcie. Nie ma bezsensownego przerzucania klienta do innego konsultanta, co często zdarza się w innych sieciach. Oferty, które mi proponują, są spersonalizowane, poprzedzone pytaniami o moje potrzeby. Nie mam żadnych zastrzeżeń

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Najlepsza oferta na rynku. Bardzo pomocna i życzliwa obsługa. Moja córka, lecąc do Gruzji zapomniała przed wyłączeniem telefonu w samolocie wyłączyć roaming i po ponownym włączeniu naliczyło jej kosmiczną kwotę w kilka minut. Doradca wszystko sprawdził i anulowano nam taki wysoki rachunek.

Świetnie.

Świetnie. Miła i kompetenta obsługa.

Dobrze.

Dobrze. Miła i kompetentna obsługa

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Dobry zasięg, niskie ceny

Odwiedzałeś ostatnio nju mobile?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • telefon
  • abonamenty
  • karta SIM
  • internet
  • telefonia komórkowa

Podobne firmy w okolicy

Dialog

(4.14 )

Netia

(3.24 )

Niezależny Operator Międzystrefowy

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem