X-press Couriers

( 0.50 )

Opinie (19)

Porażka, dno

Firma doręcza przesyłki (dostawa tego samego dnia) "same day" w ciągu minimum kilku dni jak nie kilkunastu, nikt na infolinii nie odbiera, nikt nie odbiera w lokalnym biurze. Nie wysyłajcie tą firmą paczek bo i tak nikt ich nie odbierze, nie szanują i nie odbierają przesyłek od stałych klientów, totalna ignorancja. Kompetentne osoby które pracowały po kilka lat w tej firmie (oddział Poznań) się zwolniły z powodu ignorancji przez X-press. Pozdrawiam i odradzam tą firmę. Były stały klient

Brak dostarczonej przesyłki.

Godzinne oczekiwanie z infolinii bez rezultatu. Kontakt przez czat z pracownikiem Wiktorem, o ile można nazwać kontaktem jeżeli odczytuje wiadomości a nie odpisuje. Nie sądziłam, ze moze nawet dojść do takiej sytuacji. 1. Paczka niedostarczona 2. Brak kontaktu przez infolinie 2. Brak odpowiedzi na czacie mimo odczytanej wiadomości.

Słaba jakość i nieterminowość dostarczania

Witam, Chciałem poinformaowac iż firma kurierska Xpress nieterminowo dostarcza przesylki.

PORAŻKA

Tylko jedno słowo, nieuczciwa firma. do dziś czekam na przesyłkę zamówioną tydzień temu.....

Nie korzystać z usług!

Stanowczo odradzam, przesyłki nie sa dostarczane, fima niesolidna, niekompetentna.

Najgorsza firma kurierska w PL!

UWAGA! Dno i muł, oni nie są w stanie dostarczyć nic nawet w tydzień a obsługują przesyłki SAME DAY. Zarówno na infolinii jak i kurierzy to niekompetentni pracownicy. Posiadają wyłącznie negatywne opinie w 100% zasłużone.

Masakra

Problem z komunikacją, przesyłka zalega w magazynie pomimo zapewnień że przesyłka trafi danego dnia, przesuwa się termin. Nie polecam!

TRAGEDIA, NIE POLECAM!

usługi, kontakt z firmą totalna porażka. Czekałam ponad tydzień na dostarczenie przesyłki, która miała być dostarczona tego samego dnia. Wprowadzają w błąd i nie szanują klienta.

Najgorsza firma kurierska z jakiekolwiek usług

Najgorsza firma kurierska z jakiekolwiek usług korzystałam... Czas dostarczenia zamówienia zgodnie z informacją na stronie internetowej sklepu - 24h, ze strony sklepu internetowego wszystko ok, zamówienie wyszło kiedy trzeba. W tej chwili mija TYDZIEŃ oczekiwania na moją przesyłkę.... Zadzwoniono do mnie i poinformowano o dacie i godzinach dostawy, paczka nie przyszła, zero powiadomienia o opóźnieniu, brak maila, sms, czegokolwiek z nr przesyłki, drugi dzień brak przesyłki, brak kontaktu, zadzwoniłam do nich, obiecali dostawę na trzeci dzień, nie dostarczono.... ZERO telefonu informującego o obsuwie. Na czwarty dzień, kurier był kiedy mnie nie było w domu, niestety ale pracuję i nie jestem w stanie cały dzień być w domu, gdyż kurier raczy przyjść z przesyłką... Następny telefon, Pan wyjątkowo bezczelny, bo przecież kurier był, ale Pani w domu nie było... Próbuję umówić kolejny termin, godziny 18-22 codziennie, jakaś kpina, o godz 22 ludzie pracujący od godz 6 już dawno śpią, ok, ustaliliśmy inne godziny, oczywiście kurier dalej nie przyszedł... Nadal oczekuję na przesyłkę, zastanawiam się, czy to firma kurierska, czy jacyś oszuści... STANOWCZO ODRADZAM

Szybkosc dostawy paczki do oddzialu miejscowego 4 5Szybkosc

Szybkosc dostawy paczki do oddzialu miejscowego 4/5Szybkosc dostawy paczki do klienta 1/5Kontakt z kurierem 4/5Cena dostawy 3/5Kurier nie dzwoni na tel klienta, przed przyjazdem. Kurier nie dzwoni w domofon i do samego mieszkania, ale zostawia awizo w skrzynce pocztowej ze nikogo nie bylo w domu. Szybki kontak z kurierem nastepnego dnia i ustalenie dostawy ok 18-00. Kurier powiedzial ze w razie czego zadzwoni. W rezultacie kurier nie przyjechal, paczka nie dostarczona juz drugi dzien. Trzeci dzien paczka nie dostarczona. Paczka dostarczona Tylko na czwarty dzien.

Odwiedzałeś ostatnio X-press Couriers?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

DHL

(3.68 )

DPD Polska

(3.59 )

GLS

(3.84 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem