Sephora

( 3.90 )

Zawsze na czele innowacji dla piękna, Sephora jest najbardziej nowatorską siecią perfumerii na świecie. Założona w 1969 roku we Francji, od 1997 roku jest częścią grupy LVMH Moët Hennessy Louis Vuitton, największego dystrybutora luksusowych marek na świecie. Sephora proponuje unikalny koncept przestrzeni dedykowanej pięknu, w którym znajdziesz najbogatszy wybór marek: od najbardziej klasycznych do najoryginalniejszych, od mało znanych do cieszących się najwyższą renomą. Ponadto, w Perfumeriach klient ma dostęp do całej gamy usług, dzięki którym może dokładnie poznać produkty: wziąć udział w lekcjach makijażu czy skorzystać z bezpłatnych porad pielęgnacyjnych.

Opinie (1654)

Źle.

Brak osób chętnych do pomocy. Dział online bardzo kiepsko.

Bardzo źle.

Niestety jakość obsługi w perfumerii Sephora pozostawia wiele do życzenia. Pracownicy są niemili, niepomocni i często niekompetentni. Konsultacje traktują jak zło konieczne i starają się jak najszybciej zakończyć rozmowę. Otrzymanie pomocy w doborze kosmetyku, który często kosztuje niemałe pieniądze to prawdziwy cud, a chociażby o próbce do przetestowania (co jest standardem w wielu miejscach) można zapomnieć. Zdecydowanie unikam robienia zakupów w tej perfumerii, a jeżeli potrzebuje produktu dostępnego w Sephorze na wyłączność, wybieram zakupy online.

Rewelacyjnie.

Obsługa miła i znająca asortyment. Pomocna przy wyborze produktów.

Odwiedzałeś ostatnio Sephora?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • kosmetyka
  • salony kosmetyczne
  • sklep internetowy
  • drogeria
  • makijaż

Podobne firmy w okolicy

AVON

(4.16 )

Daniella

(5.00 )

DOUGLAS

(4.05 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem