Cefarm

( 4.24 )

Opinie (145)

Robię zakupy w owej aptece już nie pierwszy raz

Robię zakupy w owej aptece już nie pierwszy raz, lecz dziś się bardzo zawiodłem, otwierając drzwi stała już kolejka do kas, z 4 stanowisk były otwarte tylko 2. Akurat nie musiałem stać w tej kolejce więc udałem się na część samoobsługową, tam spędziłem z 15min szukając produktu, który chciałem kupić, niestety nie mogłem nikogo poprosić o pomoc, gdyż nikogo nie było. 3 osoba pracująca była przy kasie części samoobsługowej. Dopiero tam uzyskałem informacje po przeczekaniu w kolejce. Mimo dużego ruchu i małej ilości pracowników lokal był utrzymany w czystości. Nie było najmniejszego bałaganu ani brudu. Poza tym obsługa bardzo sympatyczna i pomocna. Zachowane standardy "dzień dobry" " dziękuję" "do widzenia"

Przed apteką jak i w samej aptece było czysto

Przed apteką jak i w samej aptece było czysto - widać że personel dba o miejsce pracy. Po podejściu do okienka przywitałem się i usłyszałem odpowiedź. Farmaceutka która mnie obsługiwała z uśmiechem popatrzyła na mnie i odpowiedziała "Dobry wieczór". Zapytała w czym może mi pomóc. Pani Irena J. przysłuchiwała się moim potrzebom patrząc na mnie, co dawało poczucie że zależy jej na dokładnym zrozumieniu potrzeb i obsłużeniu klienta. Po wysłuchaniu mnie podała mi 2 leki do wyboru wskazując na bardziej odpowiedni. Za każdym razem gdy zwracała się do nie, patrzyła mi w oczy. Za chwilę podeszła druga farmaceutka która także wykazała zainteresowanie i pomoc w wyborze leku. Obie panie były ubrane czysto i schludnie. Spod aptekarskich fartuchów nie wystawały ubrania prywatne. Nie miały także na sobie zbędnych ozdób w postaci biżuterii. Włosy miały uporządkowane, paznokcie zadbane. Nie odniosłem absolutnie żadnych oznak dyskryminacji płciowej, mimo że kupowałem leki dla kobiet. W trakcie zakupów czułem się bardzo komfortowo. Z apteki wyszedłem zadowolony. Jakość obsługi w tej aptece sprawia, że właśnie w niej najczęściej kupuję leki i inne środki medyczne.

Nie jestem zbytnio zadowolona z opisywanej apteki

Nie jestem zbytnio zadowolona z opisywanej apteki. Jest to jedna z nielicznych aptek w mieście, czynnych całą dobę , co nie powinno być powodem wyższych cen. Niektóre leki, zarówno te bez recepty, jak i na receptę, są o kilka złotych droższe. Lokalizacja w centrum miasta powoduje, iż strefa płatnego parkowania, jak i niewielki i dość ciasny parking powodują problem z dokonaniem zakupu. W aptece jest zazwyczaj dużo klientów i proces obsługi klienta jest dość długi, szczególnie wieczorami oraz w weekendy, gdy jest czynna tylko część apteki. Personel jest jednak uprzejmy oraz cierpliwy, nie ma problemu z wystawianiem odpisu recept.

Apteka Cefarm przy alei Wyzwolenia

Apteka Cefarm przy alei Wyzwolenia, dzięki bardzo atrakcyjnej lokalizacji jest doskonale widoczna. Znajduje się ona przy bardzo uczęszczanej ulicy. Niestety najbliższe otoczenie apteki było mocno zanieczyszczone drobnymi śmieciami. Szyby wystawowe były natomiast bardzo zakurzone i wyglądały na dawno niemyte. Wnętrze apteki wyglądało całkiem przyzwoicie, panował w nim porządek. Czynne było jedynie jedno okienko. Kolejka natomiast wydawała się być dość długa i rzeczywiście nastałem się w niej zdecydowanie ponad 20 minut. Uważam, że powinno zostać otwarte dodatkowe okienko, ponieważ klienci zaczynali się niecierpliwić, a część z nich zrezygnowała z zakupów. Do obsługi poza tym, że zbyt wolno obsługiwała, to nie mam żadnych zastrzeżeń, ponieważ była miła i kompetentna.

Apteka Cefarm mieszcząca się przy ulicy Naruszewicza ma

Apteka Cefarm mieszcząca się przy ulicy Naruszewicza ma bardzo dobrą lokalizację. Apteka mieści się w przestronnym lokalu, w którym jest widno i panuje przyjemny zapach. Wnętrze apteki jest czyste i zadbane. Personel wyglądał prawidłowo i był bardzo kulturalny. Klienci byli witani słowami: „Dzień dobry”. Personel poświęcał sporo czasu i uwagi na wysłuchanie potrzeb klientów co uważam za bardzo dużą zaletę. Klient czuł się dzięki temu bardzo komfortowo Farmaceutka prezentowała również zamienniki leków, dzięki temu można było zakupić lek w niższej cenie, następnie kobieta udzielała informacji dotyczących sposobu dawkowania leków. Obsługa odbywała się bardzo sprawnie, w aptece nie było kolejki.

Apteka ''CEFARM WARSZAWA'' zlokalizowana jest w Tarnowie

Apteka ''CEFARM WARSZAWA'' zlokalizowana jest w Tarnowie przy ul.Kościuszki w domu handlowym ''Świt''.Otoczenie apteki było czyste.W aptece znajdują się trzy okienka kasowe.Leki rozmieszczone są w szklanych gablotach w sposób widoczny dla klienta.Gabloty z poszczególnymi farmacęłtykami są opisane i podzielone ze względu na ich przeznaczenie.Znajdują się też tutaj odrębne gabloty z kosmetykami firmy''Vichy'', aparatami do mierzenia ciśnienia.Znajduje się tu równierz pojemnik z wodą do picia dla spragnionych klientów.W czasie mojej wizyty w aptece był spory ruch i były otwarte dwa okienka kasowe.W kolejce musiałam odczekać ok.10 minut.Pracownik apteki, który mnie obsługiwał ubrany był w biały fartuch, nie posiadał indentyfikatora.Przywitał się ze mnom w miły i kulturalny sposób.Szybko i sprawnie zrealizował recepte, nie miał również problemu z wydaniem należnej reszty.W tej aptece leki są troche tańsze niż w innych.Obsługa miła i pomocna.W aptece czysto,napewno częściej będe tu kupować lekii.

UWAŻAM

UWAŻAM, ŻE TO JEDNA Z NAJLEPSZYCH APTEK W LUBLIŃCU. FACHOWA OBSŁUGA I DUŻA WIEDZA FARMACEUTÓW SPRAWIA, ŻE ZAWSZE MAMY GWARANCJĘ SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA :) POZA TYM APTEKA 2 RAZY W TYGODNIU (WE WTORKI I PIĄTKI) MA PRZYGOTOWANE RABATY, A DLA EMERYTÓW CODZIENNIE ZNIŻKI NA SZEROKI ASORTYMENT LEKARSTW. POELCAM!

Jako że urodził mi się syn 13

Jako że urodził mi się syn 13.07.2011 to przez cały tydzień podróżowałem po aptekach aby kupić potrzebne rzeczy. Odwiedziłem min. Cefarm na Suraskiej w Białymstoku. Apteka bardzo ładna, całodobowa, czynna nawet w niedziele i swięta przez 24h. Obsługa w aptece bardzo dobra, panie konkretnie doradziły, porozmawiały, zapytały co się urodziło. Wogóle super obsługa. Przykre jest jedynie to że w największej aptece w Białymstoku nie dostałem aż dwóch z pięciu produktów. Udałem więc się dalej na poszukiwania.

Bardzo mi się podoba obsługa w aptekach Cefarm

Bardzo mi się podoba obsługa w aptekach Cefarm. Pracują tam bardzo kompetentni i pomocni farmaceuci. Oferta leków jest bardzo duża, ceny też są bardzo atrakcyjne, jest bardzo dużo promocji i czasem można kupić dany lek obięty w bardzo niskiej cenie. Organizacja i czas obsługi też jest bardzo dobrze zorganizowany, chociaż czasami trzeba odstać w kolejce.Najbardziej co mnie się w tej aptece podoba wystój tego miejsca. Meble drewniane dodają uroku. Zawsze jest czysto, ulotki są poukładane

Najlepsza apteka w Gryficach

Najlepsza apteka w Gryficach. Obsługa jest kompetentna, miła, sympatyczna i wykazuje zainteresowanie pacjentem. Ilekroć tam jestem, to jestem obsługiwana profesjonalnie. Nigdy nie ma z niczym problemu (a w innych aptekach spotykałam się wielokrotnie). Są promocje dla pacjentów. Bardzo polecam. Panie obsługujące są odpowiednio zorientowane w asortymencie. Asortyment jest bardzo zróżnicowany i nie ma problemu z zakupem potrzebnych leków czy też suplementów.

Cefarm to jedna z dwóch aptek w Promenadzie

Cefarm to jedna z dwóch aptek w Promenadzie. Jest niezbyt duża i właściwie bez części samoobsługowej. W środku jest czysto i niemalże sterylnie. Oferta produktów właściwie niezbyt różnorodna ale wystarczająca. Byłam zainteresowana lekiem ziołowym, którego jak się okazało apteka nie ma w swojej ofercie. Zaproponowano mi jednak zamiennik. Ceny określiłabym jako wysokie w porównaniu do cen konkurencji. Farmaceuci w zasadzie mili, uprzejmi- nie miałam żadnych zastrzeżeń. Stałam tam w krótkiej kolejce- przede mną 3 osoby, ale obsługa przebiegała sprawnie. Raczej tam nie wrócę. Niby wszystko było ok, ale apteka sprawiła na mnie wrażenie zimnej i mało przytulnej.

obsługa apteki poprawna

obsługa apteki poprawna, nie wykazywano sie nadzywczajnym podejsciem do klienta aczkolwiek zaproponowano wiecej niz jeden preparat i w miare wyjasniono działanie leku dodatkowo tez został zaproponowany lek wspomagajacy. duzy plus za to ze Pani sama zapytała o karte rabatowa. ogolnie apteka ma przyjemne wnetrzne jest dosc przestrona i zadbana w srodku, pracownicy byli w czystych wyprasowanych fartuchach. ogolna ocena pozytywna aczkolwiek spotkałam sie z lepsza obsług

Godzina 08 45 zero ludzi w aptece

Godzina 08 45 zero ludzi w aptece.Calkowity brak Pan farmaceutek przy kasach.Po 15 minut czekania pojawily sie Panie farmaceutki z kubkami kawy badz herbaty.Brak zaineterowania klientem.Po interwencji Panie skwitowaly to jednym zdaniem cytuje nie piekarnia nie pali sie .Jeszcze tak wczesnie.HMM wiec wyszlam

Lokalizacja

Lokalizacja: Kościuszki 1, 33-100 Tarnów, woj. Małopolska Apteka CEFARM usytuowana w dużym kompleksie sieci punktów usługowych. Pomieszczenie średniej wielkości wyposażone standardowo, w aptece było czysto. Przy aptece jest duży uczęszczany parking co niewątpliwie jest dużą zaletą. Obsługa profesjonalna i grzeczna dość szybko klient jest obsłużony, można tez zasięgnąć porady i nie widać u pracowników zniechęcenia. Aptekę polecałbym jako przyjazną dla klienta. Data obserwacji 10/03/2011r

Przyznaje najwyzszą ocenę ponieważ bardzo podoba mi się

Przyznaje najwyzszą ocenę ponieważ bardzo podoba mi się jakość obsługi i jestem pełen uznania dla tejże właśnie Apteki. Moje zadowolenie wywołała właściwie wtorkowa sytuacja. Ponieważ bardzo szybko były mi potrzebne leki które nie we wszystkich aptekach są dostepne. W innych aptekach powiedziano mi: "Możemy zamówic ale dopiero pod koniec miesiąca albo na początku następnego". Natomiast obserwowana i odwiedzona przeze mnie apteka sprowadziła towar w ciągu kilku godzin co dowodzi wysokiej jakości obsługi i zaangażowania w stosunku do klienta.

Weszłyśmy z koleżanką do apteki

Weszłyśmy z koleżanką do apteki. Ja jako osoba towarzysząca. Jedno okienko jest czynne, przy nim jedna klientka. Zanim się koleżanka zdecyduje i określi co chce z medykamentów zakupić, przychodzi druga Pani farmaceutka i zaprasza do podejścia do jej stanowiska. Koleżanka przeprowadza z Farmaceutą krótką konsultację . A gdy ją kończy ja zwracam się zapytaniem o nowy uodparniający specyfik który wypatrzyłam na plakacie na ścianie. Gdy farmaceutka już mi na moje pytania odpowiada w sposób wyczerpujący decyduję się na próbny zakup. Jednak nie jest on możliwy gdyż lek jest nie dostępny, został wysprzedany. No cóż nie jest to jedna apteka. Choć ta wyróżnia się przestronnością lokalu jak i dość rzadko spotykanym umeblowaniem. Całą ścianę zajmują szuflady w panelowej komodzie w jasnej okleinie. W drugiej części apteki jest stricte część kosmetyczna. Dla pacjentów są gazetki z ofertą promocyjną, z której wybrane pozycje są także na plakacie za szybą, widoczne dla przechodniów .

Wczoraj pewna magister farmacji sprowadziła mnie do realiów

Wczoraj pewna magister farmacji sprowadziła mnie do realiów iście z PRL-u. Otórz poprosiłam ją o poradę która maść jest lepsza przy dolegliwościach skórnych mego dziecka, to co usłyszałam? Nie ma okularów, proszę samej porównać. Potem gdy juz dokonałam wyboru, pani mgr wielce obruszona stwierdziła- obrócona na ten czas do mnie plecami- że zaraz podejdzie bo musi ułożyć leki w szufladzie! Wiedza i kompetencja personeu: 0, zachowanie:0, oferta i znajomość asortymentu:0, organizacja i czas obsługi:0. Tyle mogę powiedzieć . Poza tym apteka jest w porządku. Moje dziecko zawsze miile spedza tam czas gdy czekam na obsługę.

Wracając do domu zajechałam do apteki Cefarm przy ulicy

Wracając do domu zajechałam do apteki Cefarm przy ulicy Wyzwolenia po tabletki przeciwbólowe. Ze względu na późna godzinę udało mi się znaleźć miejsce parkingowe, ponieważ w ciągu dnia nie ma na to najmniejszych szans. Wnętrze apteki jest czyste, ale nie wygląda zbyt nowocześnie. Z pewnością przydałby się tu remont. Farmaceutka była sympatyczna i kulturalna. Ceny leków kształtują się na konkurencyjnym poziomie.

Do apteki Cefarm przy ulicy Wyzwolenia wstąpiłam po

Do apteki Cefarm przy ulicy Wyzwolenia wstąpiłam po tabletki od bólu głowy, ponieważ rozbolała mnie głowa. Apteka zrobiła na mnie dobre wrażenie, było w niej widno i czysto. Pomimo faktu, iż lokal dawno nie był remontowany. Obsługa była sympatyczna, zadawała mi różne pytania dotyczące bólu, po czym zaproponowała kilka różnych tabletek. Ceny towaru kształtowały się na konkurencyjnym poziomie.

Apteka Cefarm przy ulicy Naruszewicza to zdecydowanie

Apteka Cefarm przy ulicy Naruszewicza to zdecydowanie apteka przyjazna pacjentowi. Ilekroć tu jestem, panuje w niej porządek. Obsługa jest tu bardzo miła i kompetentna. Kiedy cena jakiegoś leku jest zbyt wysoka farmaceutka zawsze potrafi znaleźć odpowiednik. Kolejki są na bieżąco rozładowywane poprzez bardzo sprawną i fachową obsługę. Przy wejściu dostępne są materiały reklamowe i informacyjne, co jest bardzo pomocne, jeśli chcemy zasięgnąć dodatkowych informacji o danym leku.

Odwiedzałeś ostatnio Cefarm?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • 24h na dobę

Podobne firmy w okolicy

Apteka Magiczna

(4.19 )

Apteka Blisko Ciebie

(4.26 )

Dbam o Zdrowie

(4.20 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem