Jakość Obsługi

OBI

( 3.73 )

Opinie (2224)

Świetna obsługa i pomoc fachowa.

W dniu 26.11 kupowałem płyty i wieszaki do montażu szafek. Pan obsługujący przycinanie płyt pomógł mi we wszytkom .Doradził, poszedł ze mną i pokazał co, ile i po co powinienem kupić. Później przyciął odpowiednim płyty. Wszystko w miłej atmosferze i przy pełnym zaangażowaniu. Taka obsługa i pomoc to jest to czego oczekiwałem. Polecam każdemu.

do sklepu udałam się w celu zakupu

do sklepu udałam się w celu zakupu farby do odświeżenia pokoju.Zupełnie sie nie znając liczyłam na fachowe doradzctwo personelu. Nie zawiodłam się. Pani poświęciła mi duzo czasu, sama podeszła widząc że jestem troche zagubiona. z wielu produktów pomogła mi wybrac to czego oczekiwałam. Bardzo podobało mi się że dostosowała swój fachowy język do mojej niewiedzy ;) Sklep czysty, posprzątany pomimo kiepskiej pogody na dworze.

Rzetelna

Rzetelna,fachowa obsługa w działach farby oraz artykuły oświetleniowe.Towar odpowiednio ułożony na półkach.Czysto,schludnie,przyjemna muzyka.Podłoga czysta pomimo padającego deszczu.Sprzedawcy znają asortyment,potrafią doradzić.Miło,kulturalnie,bez oznak zniecierpliwienia.Tylko ok ponieważ jako klient oczekuję więcej inicjatywy od sprzedawcy a nie odpowiedzi tylko na moje pytania.Brakowało mi także zaproponowania towaru o którym zapomniałem np.kupowałem farbę ale zapomniałem o mydle malarskim do umycia ścian .I ostatnia rzecz to długi czas oczekiwania ,znalezienia sprzedawcy który mógłby pomóc.Generalnie sprzedawców jest mało i są zajęci inna pracą np.układaniem towaru,obsługą innego klienta lub ich po prostu nie ma.

Poprosiłam doradcę o pomoc w znalezieniu produktu w strefie

Poprosiłam doradcę o pomoc w znalezieniu produktu w strefie OGRÓD.Pani doradca grzecznie i miło wytłumaczyła gdzie mogę znaleźć poszukiwany produkt.

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. Asortyment towarów duży, zbyt mało pracowników co wydłuża czas obsługi. Dobry parking. W sklepie czysto.

Odwiedzałeś ostatnio OBI?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bricomarche

(3.54 )

Castorama

(4.02 )

Grupa PSB

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem