McDonald's

( 3.56 )

Opinie (3552)

21: 29

Zakup dziś 2x big mac +2 cole. Obsługa fatalna na drivie, pani w okienku do płacenia nagle wyszła, długi czas oczekiwania, kanapki zimne bez sera i sosu!!!!

Obsługa miła i kompetentna

Obsługa na 5,zniesmaczona jestem tym, że kiedy chcesz skorzystać z toalety to musisz zapłacić. Porażka

Muszę przyznać, że jak na Maka to dobrze .

Nie mam zastrzeżeń do wewnątrz budynku, może tylko to,ze jest bardzo wąska łazienka i duże kolejki ..:/ ale na dworze syf!!! Resztki jedzenia, zero sprzątania:/ (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

Uprzejmość przede wszystkim

Lubię odwiedzać tę konkretną restaurację, ponieważ obsługa jest bardzo miła i kompetentna. Bardzo rzadko zdarza się, żeby w zamówieniu coś się nie zgadzało, a czas realizacji zamówienia jest naprawdę krótki

FATALNA OBSLUGA

W restauracji zamówiłem zestaw tj. burgera z serem i boczkiem. Zapytałem czy można zamienić frytki na ziemniaczki. W innych restauracjach tej marki była oczywiście taka opcja do wyboru. Tutaj usłyszałem od pracownicy, że niestety nie ma tej możliwości, a w zestawie jest wybór między frytkami lub sałatką. Chciałem skorzystać z toalety, niestety nie było w niej papieru toaletowego. Poprosiłem zatem o uzupełnienie papieru, ale nie doczekałem się go. Odjeżdżając podjechałem do mc drive po zamówienie dla żony. Zamówiłem ten sam zestaw i jakie było moje zdziwienie gdy inna pracownica już mogła zamienić frytki na ziemniaczki. Nie jestem zadowolony z obsługi i nie polecam tej restauracji.

Świetne nietypowe wnętrze!

Mcdonald's znajdujący się na ulicy Grodzkiej w Krakowie zaskakuje nie tylko dużym oryginalnym wnętrzem, które przypomina dobrą restaurację, ale też miłą obsługą oraz szybkością realizowanych zamówień.

szybka obsługa

kolejka do Mc Drive była bardzo duża, ale na szczęście szybko to szło, ponieważ osoba przyjmująca zamówienia bardzo sprawnie to robiła, a pozostała część obsługi równie szybko wydawała zamówienia. Do tego byli bardzo uprzejmi.

Problemy z obsługą - niekompletne zamówienie

Podczas realizacji zamówienia na McDrive - nie otrzymałem całego zamówienia. Odjechałem samochodem i dopiero na skrzyżowaniu na światłach po otwarciu torebki stwierdziłem niekompletność zamówienia. Sytuacja niedopuszczalna na linii McDrove - zawracanie, tracenie czasu na powrót do restauracji to strata cennego czasu, a tego nie mam skoro podjeżdżam na linię szybkiej obsługi samochodem.

Obsługa według standardów.

Robiąc zakupy w galerii skorzystałem z restauracji MCDonalds. Zamówiłem zestaw z frytkami i napojem. Bardzo krótko oczekiwałem na zamówienie. Jedzenie było ciepłe, odpowiednie do zjedzenia. Napój zimny, z kostkami lodu. Na sali czysto. Obsługa miła i fachowa.

Ogólnie ok ale zdarza się czekać długo.....

Dzisiaj 10 lipca 2019 roku czekałem 14 minut na zamówienie( 3 mcwrapy). Ogólnie serwis jest ok ale dziś było przegięcie ( nie było dużego ruchu).

Bardzo miły kasjer!

Pan w okularach który zawsze w dni robocze stoi na kasie w jakiś sposób sprawia że dzień staje się lepszy :) Podczas przyjmowania zamówienia zawsze utrzymuje kontakt wzrokowy (jestem prawie pewna że do tej pory kasjerzy w tym miejscu nie zwracali na to uwagi), nawet jeśli widać że jest bardzo zmęczony, stara się uśmiechać, bardzo szybko odbiera zamówienia i niesamowicie cierpliwie tłumaczy menu nawet najbardziej opornym klientom (szczególnie starszym, co jest dodatkowo utrudnione przez hałas który panuje na piętrze). Mam nadzieję że nie zmieni się tak szybko jak reszta kadry :)

Bardzo miła osluga

Bardzo miła obsługa. Jedzenie w szybkim tempie do odebrania i do tego ciepłe. Nie duża kolejka.

Obsługa fatalna!

Jedzenie zawsze dobre i świeże ale obsługa do poprawy!

Odwiedzałeś ostatnio McDonald's?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(2.02 )

Burger King

(4.15 )

Freshpoint

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem