coffeeheaven

( 3.52 )

Opinie (423)

Ogromne tłumy

Ogromne tłumy, jak to w weekend majowy ale się nie zawiodłam. Mimo długiej kolejki kawa podana szybko i sprawnie. Obsługa miła i kompetentna. Będę wracać.

OK

OK. Na minus: personel, sprawność obsługi, wiedza i doradztwo. Na plus: oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Dobrze

Dobrze. Na minus: wiedza i doradztwo. Na plus: oferta i cena, personel, wygląd miejsca obsługi, sprawność obsługi.

Lokal bardzo zadbany

Lokal bardzo zadbany, czysty. Cena i asortyment zgodny z prezentowaną ofertą. Na terenie kawiarni znajdują się gazety, z których można bezpłatnie korzystać. Serwetki, cukier, sztućce dostępne w wystarczającej ilości.Obsługa uprzejma, kulturalna aczkolwiek brakuje uśmiechu na twarzy i miłego podejścia do klienta. Personel kompetentny, posiadający wiedzę na temat oferowanych produktów.

uwielbiam to miejsce

uwielbiam to miejsce, fajnie schowane przed zgiełkiem centrum handlowego. Obsługa zawsze miła a przygotowane napoje najwyższej jakości.

Pan

Pan, który mnie obsługiwał był nieźle znudzony i zniechęcony do pracy. Kiedy podeszłam do kasy i wybierałam kawę ostentacyjnie ziewał i przy tym nie zakrywał dłonią ust. Kartę klienta czy płatniczą niemal rzucił mi na podkładkę stojąca przy kasie. Wyglądał niemal jak pracownik po 15 godzinach służby za ladą, a była dopiero 17:00 i niewielki ruch.

Super

Super, szybka obsługa pomimo, że była tylko jedna ekspedientka a klientów mnóstwo.

Chwaliłam swego czasu tę sieciówkę za lokal na warszawskim

Chwaliłam swego czasu tę sieciówkę za lokal na warszawskim Dworcu Centralnym, ale ten lokalik na Karmelickiej w Krakowie, w otoczeniu wielu konkurencyjnych zakładów robi bardzo mizerne wrażenie. Przede wszystkim personel absolutnie nie reaguje na wielogodzinne zachowanie nieletniej młodzieży. Hałas nastolatków plotkujących zawzięcie o czymkolwiek niemiłosierny! Zagłusza wszystko! Kłopot mają nie tylko ci, którzy chcą spokojnie porozmawiać, przeczytać gazetę, ale i ci, którzy chcą skorzystać z laptopa, nawet ich młodzieżowi rówieśnicy! Na prośby sąsiadów nie reagują! W tych warunkach kawa i herbata zupełnie nie smakują. Sieć straci klientów!Toalety niezbyt czyste i ogólne wrażenie bałaganu, bo personel nie nadąża sprzątać na stolikach.

Szybka i sprawna obsługa

Szybka i sprawna obsługa, bariści mili i uprzejmi. Sprawnie przygotowali kawę, nie tylko mnie ale także innym ludziom w kolejce. Kawiarnia czysta, na stolikach nie było pustych talerzy. Wizytę oceniam bardzo dobrze.

Odwiedzałeś ostatnio coffeeheaven?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • Kawiarnia

Podobne firmy w okolicy

Costa Coffee

(4.15 )

GRYCAN

(4.21 )

Cafe w Biegu

(4.91 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem