Dom Książki

( 5.00 )

Opinie (44)

Przemiły i sympatyczny personel

Przemiły i sympatyczny personel chętnie służy pomocą w poszukiwaniu interesującej nas publikacji. Książki wyeksponowane tematycznie, w księgarni bardzo czysto i schludnie ogólnie bardzo dobre wrażenie.

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. Księgarnia jest całkiem dobrze zaopatrzona w książki. Jest to jedyne miejsce w Hajnówce gdzie można kupić dobrą książkę w przystępnej cenie. Księgarnia jest na bieżąco z nowościami, robi też przeceny na niektóre pozycje. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Wiedza na temat książek i innych dostępnych rzeczy wysoka

Wiedza na temat książek i innych dostępnych rzeczy wysoka. Sprzedawczynie są uśmiechnięte i pomagają w poszukiwaniach. W księgarni jest mnóstwo różnych książek, które są poukładane tematycznie. Bez problemu można znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Odwiedzałeś ostatnio Dom Książki?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

empik

(4.26 )

Inmedio

(3.98 )

Kolporter

(3.93 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem