Kreator Kwiatów

( 3.32 )

Opinie (34)

Kreator kwiatów

Do dnia dzisiejszego tj 7 dzień kwiaty wędrują dpd odbiorca jeszcze nie otrzymał kwiatów zapewniali o tymże kwiaty będą świeże trudno by były skoro przesyłane są w paczce a nie zamawiane z lokalnych kwiaciarni jak zapewniali. próby nawiązania kontaktu z ta firma są jednak bezskutecznie umywaj ręce przykro mi ze takie firmy naciągają klientów zapewniają ze odbiorca w ważnym dla niego dniu otrzyma kwiaty świeże a tu ani nie w terminie ani nie świeże. Kreator kwiatów nie powinien już nigdy narażać klientów na takie upokorzenie i niszczenie zdrowia kupującego który mu zaufał a on potraktował go jak ...... trudno wyrazić to w słowach to tak boli i rozczarowuje Klient

Tragedia

Polecam oszczędzić sobie nerwów i skorzystać z usług konkurencji. Pani na infolinii rzuca słuchawką zamiast odpowiedzieć na proste pytania. Daty dostarczenia kwiatów nie da się zmienić na 4 dni przed terminem. Co ich to obchodzi że odbiorcy nie będzie w domu? Mało tego kwiaty wędrują w paczce przesyłka DPD ponad 7 DNI wiec stanu i jakości tych kwiatów nie trudno się domyślić. Kwiaty Nie docierają do odbiorcy na CZAS mimo zapewnień firmy. Firma najważniejsze ze otrzyma kase od reszty umywa ręce.

Obsługa klienta jak u Barei

Polecam oszczędzić sobie nerwów i skorzystać z usług konkurencji. Pani na infolinii rzuca słuchawką zamiast odpowiedzieć na proste pytania. Daty dostarczenia kwiatów nie da się zmienić na 4 dni przed terminem. Co ich to obchodzi że odbiorcy nie będzie w domu? "Kurier zostawi przed drzwiami". Mama przyjeżdża jednak dwa dni później i zastanie kwiaty zwiędłe albo w ogóle ich nie zastanie. Gratuluję podejścia do klienta.

Opinia

Sprawne doręczenie , kwiaty d. jakości. Polecam

Kwiaciarnia - poczta

dzien dobry i podziekowania za doreczenie do mojej mamy z okazji jej urodzin. Niespodzianka sie udala a mama zachwycona kwiatami.

Kwiaciarnia Online

Doręczenie kwiatow z kreatora przebieglo ok.Kurier byl na szczescie o czasie chociaz mialam obawy

Polecam !

Dziękuję za kolejne bezproblemowe doręczenie kwiatów.

Odwiedzałeś ostatnio Kreator Kwiatów?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Kama

(5.00 )

Magnolia

(4.52 )

Szarotka

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Szukasz najlepszego fryzjera w mieście? Sprawdź nasz RANKING!

Jak łatwo znaleźć fryzjera, który spełni wszystkie nasze (i naszych włosów) wymagania? Korzystając z porad innych klientów! Sprawdź, który salon ma najlepszych specjalistów, używa dobrej jakości kosmetyków i dba o komfort klientów? Przedstawiamy rankig 5 najlepiej ocenianych salonów fryzjerskich na portalu jakoscobslugi.pl.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem